Türkiye'nin en iyi haber sitesi

92. bölümün'de neler oldu

Atv'nin sevilrek izlenen dizisini 92. Bölüm'de neler oldu

Giriş Tarihi: 7.1.2015 17:21 Güncelleme Tarihi: 13.1.2015 12:22
Karadayı 92. bölümün'de neler oldu

Atv'nin sevilrek izlenen Karadayı dizisini 92. Bölüm'de neler oldu

Feride, Kandemir ve adamlarından kurtulabilecek midir? Mahir zamanında eve yetişmeyi başarabilecek midir? Sosyete Yusuf, Sarı Cemal'in konuşmasına engel olabilecek midir? Mahir sonunda bombayı koyan kişinin kim olduğunu öğrenebilecek midir? bu bölümde cevabını buldu. Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in paylaştığı ATV'nin sevilen dizisi dün akşam yine çarpıcı sahnelere imza attı.

Sarı Cemal Mahir'in evini kurşunlatttı

Dün yayınlanan bölümünde Mahir, mahallesine yeni kurallar koyarak Kabadayı olma amacına bir adım daha yaklaştı. Para kazanmak için genelevde çalışan hayat kadınlarını kurtarmak isteyen Mahir, "Hepiniz benim bacımsınız" diyerek genelevi ateşe verdi.

Sarı Cemal'in adamları evdeki kişinin Mahir olduğunu düşünerek kurşun yağdırmaya başlarlar. Neye uğradığını şaşıran Feride korkuyla yatağın altına saklanır. Kurşunlardan kurtulmuş olsa da tehlike devam etmektedir. İçeri girip Mahir'in ölüp ölmediğinden emin olmak isteyen Kandemir ve adamları evi aramaya başlar. Evi taratıp kendisini öldürmek isteyen kişinin Sarı Cemal olduğundan emin olan Mahir, onu bulmak için işlettiği eve gider. Mahir'in kapıya dayandığını anlayan Sarı Cemal köşkten kaçmayı başarır. Mahir köşkü ele geçirip Sarı Cemal'e haber gönderir.

Sarı Cemal, karşısına çıkmazsa Mahir köşkü yakacaktır. Sarı Cemal'in ise buna hiç cesareti yoktur. Olaylar çığırından çıktıkça paniğe kapılan Sarı Cemal kabadayılardan yardım ister. Beklediği desteği bulamayınca da Seyis'le Sosyete Yusuf'a haber yollar.

Eğer Mahir'i durdurmazlarsa, Mahir'e annesinin ve torun Nazif'in ölmesine neden olan bombayı Sosyete Yusuf'un koydurttuğunu söyleyecektir. Sosyete çok öfkelenir ve Belgin'den Sarı Cemal'i bulmasını ister. Sosyetenin Sarı Cemal'i öldürteceğini anlayan Belgin yeni bir oyun peşindedir. Sarı Cemal'i Mahir'e bildiklerini anlatması konusunda ikna etmeyi başarır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı 92. bölümün'de neler oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN