Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zahide ile Yetiş Hayata canlı yayında

Uzman konukların yardımıyla ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturan , hafta içi her gün Avt ekranlarında.

Giriş Tarihi: 19.1.2015 17:24 Güncelleme Tarihi: 26.1.2015 10:32
Zahide ile Yetiş Hayata canlı yayında
Zahide ile Yetiş Hayata 22 Ocak 2015'de yeni bölümüyle izleyicileri ile bir birinden farklı konuklarıyla ATV ekranlarındaki yerini alacak.

Uzman konukların yardımıyla ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturan , hafta içi her gün Avt ekranlarında. İzleyicinin ilgi ve dikkatle takip edeceği programda hayatın gerçekleri ile yüzleşecek, kimi zaman ağlatacak, kimi zaman eğlendirecek.

Sorunları çözen, sıcak, saimimi bir program olan ''Zahide ile Yetiş Hayata'' da hayattan çok şey bulacaksınız. Astroloji, sanat, sağlık ve ekonomiden hayata dair ne varsa tüm konuların işleneceği programda konuk sanatçılarda programa renk katacak.

ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLA


ZAHİDE YETİŞ KİMDİR?

Zahide Yetiş, 7 Temmuz 1979 yılında Avusturya'nın Viyana şehrinde dünyaya geldi. Küçük yaşta anne ve babası boşandığı için babaannesinin yanında İzmir'de büyüdü. 1'i kız 4 kardeşi vardır. İlk evliliğinden boşanan başarılı sunucu, 2014 yılında Cem Arısoy ile Paris'te dünya evine girdi.
Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'nde aldı. Üniversiteyi Dokuz Eylül'de Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nde okudu.

Televizyon ile başlangıcı TRT'de seslendirmelerle oldu. TRT onun yetişmesi açısından dönüm noktası oldu. Bu dönemde radyo haber spikerliği ve metin yazarlığı yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı.

TV8'de yayınlanan ve kendisinin hazırlayıp sunduğu "Kentlerin Dili" adlı programla Türkiye'deki 25 şehri yarı belgesel formatında ekrana taşıdı.
Türkiye'nin ilk teknoloji programı olan "İnternet TV"yi altı yıl boyunca sundu. Aynı zamanda"İnternet Dünyası" adlı bir gazete köşesi hazırladı. "Genç Gözüyle Tartışma, İnternet TV, Türk Site, Gün Başlıyor, Şans Karesi, İzlenimler" gibi programları yaparak sundu.

Halen Atv ekranlarında "Zahide ile Yetiş Hayata" adlı programı sunmaktadır. Zahide Yetiş'in "Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor!" adlı bir de kitabı vardır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zahide ile Yetiş Hayata canlı yayında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN