Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nin yeni si başlıyor

ekranlarında yepyeni bir saat 20:00'de başlıyor.

Giriş Tarihi: 28.1.2015 02:31 Güncelleme Tarihi: 28.1.2015 07:57
Atv'nin yeni dizisi Bedel başlıyor
Yakıcı, yok edici bir aşkın üç kahramanı Ali, Begüm ve Vedat'ın hikâyesi... Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali'nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip güzeller güzeli karısını kumarda öne süren Vedat'ın ve böylesi bir aşağılanmanın acısıyla, unutamadığı aşkı arasında kalan Begüm'ün çarpıcı öyküsü… Birbirlerine "kardeş" olmak yerine "düşman" olmayı tercih eden iki adamın bir kadının aşkı için yaptıkları ölümüne mücadele, geçmişin karanlık sırlarının ortaya çıkmasına neden olacak, sadece kendilerinin değil, etraflarındaki herkesin hayatını derinden etkileyecektir.1. Bölüm Özeti
29 Ocak 2015, Perşembe 20:00

Aynı yetimhanede büyüyen Ali ve Begüm'ün çocukken başlayan arkadaşlıkları, büyüdüklerinde büyük bir aşka dönüşmüştür. Bu süreçte Ali, varlıklı bir işadamı olan Sami Seyhanlı tarafından evlat edinilmiştir. Kendisine güzel bir hayat sağlayan Sami Seyhanlı'yı mahcup etmemek için var gücüyle çalışan Ali, bir yandan da biricik aşkı Begüm'le evlilik planları yapmaktadır. Ancak Ali'nin planları hiç ummadığı bir şekilde altüst olur. Seyhanlı ailesinin veliahtı olan Vedat Seyhanlı, eve geldiği ilk günden beri hiç ama hiç hoşlanmadığı bu yetim çocuğa haddini bildirmeye karar vermiştir. Aynı günde hayatta en çok sevdiği iki insanın kendisine ihanet ettiğini öğrenen Ali, bütün bunlar yetmezmiş gibi Vedat tarafından ölüme terk edilir. Ali'yi yendiğini ve ondan temelli kurtulduğunu düşünen Vedat, büyük bir yanılgı içindedir. Mucizevî bir şekilde hayatta kalan Ali, yıllar sonra başarılı, varlıklı biri olarak İstanbul'a döner. Aklında ise tek bir şey vardır.

KADRO

Sedef Avcı
Begüm

Güzel, çekici, zarif bir kadın. Vedat Seyhanlı'nın eşi. Naif, kırılgan, duygusal. Erken büyümüş, hayatın zorluklarıyla genç yaşta tanışmış, hayalleri ve özlemleri içinde kalmış bir genç kadın. Azla yetinmeyi, azla mutlu olmayı biliyor.

Berk Erçer
Ali

Uzun boylu, yakışıklı, etkileyici bir adam. Cömert, adil, yardımsever biri. Çocukluğu yuvada geçmiş. Begüm, onun çocukluk aşkı. Sami'nin öz babası olduğunu bilmeden yıllarca onun himayesinde büyümüş.

Necip Memili
Vedat

Seyhanlı ailesinin tek erkek evladı. Begüm'ün kocası. Öfkeli, sabırsız, kıskanç, kompleksli biri. Her şeyi sınırda yaşıyor. Paranın gücünü biliyor, kumar oynamayı seviyor. Kendini en güçlü hissettiği yer kumar masası.

Osman Alkaş
Sami

Çevresindeki herkesin saygı duyduğu, korktuğu biri. Canından çok sevdiği büyük oğlunun ölümüyle ömrü boyunca büyük bir acıyı sırtlanmak zorunda kalmış.

Rozet Hubeş
Naciye

Sami Seyhanlı'nın karısı, Vedat'ın annesi... Aileden varlıklı, güçlü, otoriter bir kadın. Acılarını yüreğinde taşıdığı kadar yüzünde de taşıyor.

Gonca Sarıyıldız
Nazan

Sami'nin yeğeni. Dedikoducu, akıllı, aklına koyduğunu yapan biri. Paranın gücünü seven, tehlikeli bir kadın.

Dilara Öztunç
Gönül Seyhanlı

25 yaşında, iç mimar. Seyhanlı ailesinin en küçük ferdi. Modern, güzel, bakımlı, akıllı, hırslı bir genç kız. Ailesine çok düşkün. Ağabeyi Vedat ile aralarında gizli bir çekişme var.

Kerem Kupacı
TANER
Seyhanlı ailesinin büyük kızları Semiha'nın kocası. Hırslı, kompleksli, zeki, çıkarcı bir adam. Parayı seviyor, güce tapıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atv'nin yeni dizisi Bedel başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN