Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Obanın geleceği Ertuğrul'un elinde

1 ekranının fenomeni olan 7. bölümü ile nefesleri kesecek. Halime kurtulacak mı? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümden ipuçları...

Giriş Tarihi: 28.1.2015 15:04 Güncelleme Tarihi: 28.1.2015 18:56
Obanın geleceği Ertuğrul'un elinde
Ertuğrul bir ateş çemberinin yine tam ortasındadır. Üstelik Halime yaralıdır. Düştükleri ölüm tuzağından kurtulmak ve daha önemlisi canı kendisine emanet olanları oradan çıkarmak Ertuğrul'un yegane amacıdır.

Kahramanımız için, savrulan kılıçlardan ve uçuşan oklardan daha yaralayıcı olan Halime'nin bedeninde kanayan yaradır. Herkes daha sonrasında Halep'te buluşmak üzere bir tarafa savrulur. Halep şehrinin kalbini sarmalayan keşmekeş, Titus'un kurduğu pusudan daha az tehlikeli değildir. İhanet ve ölüm Halep'in sokaklarında kol gezmektedir. Can pazarından zorlukla çıkan Ertuğrul da Halep'i kavuran bu cehennem rüzgârlarından nasibini alacaktır.

Diriliş Ertuğrul dizisi ve bilinmeyenleri- TIKLAYIN

Diriliş Ertuğrul 7. Bölüm en güzel sahneler - TIKLAYIN


Süleymanşah'ın yatağa düşmesiyle çalkalanmaya başlayan Kayı obasında da sular durulmamıştır. Amacına ulaşıp Süleymanşah'ı katledemeyen Kurdoğlu; hırsını ve öfkesini kusmaya devam etmektedir. Kayılar; beyleri Süleymanşah'ı uğurlamaya hazırlandıkları sırada, Kurdoğlu'nun hiç beklemediği fırsatlar belirecek ve onu yeniden harekete geçirecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Obanın geleceği Ertuğrul'un elinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN