'da sert tartışma

'da gergin anlar! TV8'in sevilen yarışması Ütopya'ya yeni katılan yarışmacıları Aybüke ve Buket arasında sert tartışma yaşandı. Buket büyük bir heyecanla Ütopya'ya katılalı daha 24 saat bile olmadan seçtiği grubu açıklayınca Aybüke'den çok seret bir tepki ile karşılaştı.

Giriş Tarihi: 12.2.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 12.2.2015 09:59
Ütopya'da sert tartışma
Buket büyük bir heyecanla 'ya katılalı daha 24 saat bile olmadan seçtiği grubu açıklayınca Aybüke'den çok seret bir tepki ile karşılaştı
Ütopya'nın yeni yarışmacısı Buket, herkesi bir duyuru yapmak için topladı. Herkes toplandığında yarışmada Semih'lerin gruubunda olmak istediğini ilan etti. Bunun karşısında karşı grubun yarışmacıları bu durumu saygı ile karşılarken, Semih ve arkadaşları ' Bizim kapımız herkese açık. ' diyerek politik olmayı tercih ettiler.

Fakat Ütopya'nın diğer yeni üyesi Aybüke bu duruma çok bozuldu. Çünkü daha her iki gruplada yeterli vakit geçirmediklerini düşünüyordu. Bu açıklamadan sonra Buket'in kolay yolu seçtiğini ve o nedenle Semih'ler ile birlikte yola devam etmek istediğini savunan Aybüke bu davranışın etik olmadığınıda sözlerine ekledi.

' Bu insanlara yamanmaya çalışıyorsun! '

Aybüke Buket'e o kadar çok sinirlendi ki ' Burada bu insanları kale almadan bu insanlara yamanmaya çalışıyorsun ' sözleriyle ani bir çıkış yaptı. Neye uğradığını şaşıran Buket sadece dinlemekle yetinmek zorunda kaldı. Bakalım önüzdeki günlerde ikilinin arasındaki bu gerilim nelere sebep olacak?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'da sert tartışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN