'da gerilim

Giriş Tarihi: 13.2.2015 13:15
Ütopya'da gerilim

Ekranların yeni programı tüm heycanıyla sürüyor. Ütopya'da gerilim gün geçtikçe artıyor

Program bir kabusa sahne oldu. Kavgaların, tehditlerin, hakaretlerin havada uçuştuğu programda sinirler gerildikçe geriliyor ve şiddetin dozu arttıkça artıyor.

Ekranlarda yepyeni bir çığır açma vaadiyle yola çıkan program, Yayınlandığı ilk gece Hollanda'da büyük bir izlenme rekoruna imza atarak 1,6 milyon seyirci sayısına ulaşan Türkiye'de bir türlü istenen başarıya ulaşamadı.

ÜTOPYA'NIN FORMATI NEDİR?

Ütopya, Hollanda formatından uyarlanmış bir yarışmadır. Yarışmacılar bildikleri hayatlarını terk edecekler ve sıfırdan yepyeni bir toplum kuracaklar. Farklı geçmişleri ve sınırlı kaynaklarıyla banyosu bile olmayan bir alanda düzen kurmaya çalışacaklar. Verecekleri her karar çalışmalarını ve yaşamlarını etkileyecek.

ÇAĞDAŞ SEMİH'E VURDUĞU İÇİN DİSKALİFİYE OLMUŞTU

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'in yeni yarışması Ütopya, başladığı günden beri süren inek satma tartışmalarıyla gündeme gelmişti. Ütopya'nın son bölümünde de süren bu tartışmanın sonu kavgayla bitti.


ÇAĞDAŞ SEMİH'E DEFALARCA VURDU

Ütopya yarışmacısı Çağdaş ile Semih'in arasında inek yüzünden başlayan sözlü tartışmada Çağdaş sinirlerine hakim olamayarak Semih'e defalarca vurdu. İkiliyi diğer yarışmacılar zor ayırdı. Olay sonrası Çağdaş yarışmadan diskalifiye edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'da gerilim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN