Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da bu hafta neler olacak

bu hafta nefes kesen bir bölümle seyircisiyle buluşacak. Turgut'un asıl amacaını anlayan Feride ne yapacak? Mahir'i bekleyen büyük sürpriz ne? İşte tüm soruların cevabı haberimizde

Giriş Tarihi: 16.2.2015 14:00 Güncelleme Tarihi: 16.2.2015 14:05
Karadayı'da bu hafta neler olacak
Karadayı nefes kesen bir bölümle seyircisiyle buluşacak. Turgut'un asıl amacaını anlayan Feride ne yapacak. Mahir'i bekleyen büyük sürpriz ne?

Feride Mehmet Saim'in neden Turgut'tan bu kadar çok çekindiğini öğrenebilecek midir? Feride Mehmet Saim'e Turgut'un söylediklerinden bahsedince Mehmet Saim çok öfkelenir ve kesinlikle Turgut'tan uzak durmasını tembih eder.

Babasının Turgut'tan çekindiğini fark eden Feride şaşkına döner. Nazif, Nail'in verdiği sözü tutmayacağından emindir. Ona göre Nail oğlunu alsa bile kendisini ve Mahir'i öldürecektir. Nail'den kendisini öldürmesini ve Mahir'in peşini bırakmasını ister.

Turgut Feride'ye devlet için çalıştığını onu yakalamak için boşuna uğraştığını anlatır. Bütün bunlar olurken Feride Turgut'un amacının ne olduğunu öğrenmek için evine gider. Turgut'a hesap sorar. Mahir demir parmaklıklar arkasında babasının kaçırıldığını öğrenmiştir ve çılgına dönmüştür. Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti...

şlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından...

Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

'DA NELER OLDU?

ATV'nin sevilen dizisi Karadayı'ya bu hafta Mahir'e kurulan tuzak damga vurdu. Turgut, Belgin'i de ortak ettiği oyunla, Mahir'i bir kez daha tuzağa düşürmeyi başardı. İntikam duygusuyla yanıp tutuşan Mahir ise oynanan oyunu karakolda çözecektir. Belgin'in getirdiği haber ise Mahir'i bir kez daha yıkacaktır.

ATV'nin sevilen dizisi Karadayı'da Savcı Turgut, Belgin ile birlikte Mahir'e tuzak kurar. Turgut'un tek amacı ise Mahir'i, Feride'nin gözünde küçük düşürmek, intikam ateşiyle canavara dönüştüğünü göstermektir.

TURGUT'UN PLANI İŞLER

Savcı Turgut'u alıkoyan Mahir, Korkut'a gerçek kimliğini itiraf ettirmeye çalışsa da bunu başaramaz. Belgin'in ihbarıyla Mahir, Turgut'u alıkoyduğu yerde yakalanır. Turgut hastaneye kaldırılırken Mahir ise gözaltına alınır. Tüm bu gelişmeleri ise Feride bir köşeden izlemektedir.

MAHİR CENDEREDE

Nail ise Mahir'den intikam almak için Nazif Baba'yı kaçırır. Haberi duyan Mahir'in ise bir kez daha babası için eli kolu bağlı biçimde karakoldadır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı'da bu hafta neler olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN