Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan bu hafta kim elendi

Giriş Tarihi: 16.2.2015 10:54
Ütopya'dan bu hafta kim elendi

Sevilen yarışması 'ya yeni katılan yarışmacıları Aybüke ve Buket arasında sert tartışma yaşandı. Peki Ütopya'dan kim elendi işte merak edilen sorunun cevabı

Sevilen yarışması 'ya yeni katılan yarışmacıları Aybüke ve Buket arasında sert tartışma yaşandı. Buket Ütopya'ya katılalı daha bir günÜ doldurmadan grubunu açıklayınca Aybüke'den çok seret bir tepki ile karşılaştı. Ütopya 'da Aybüke mi yoksa Buket mi elenecek diye beklerken sürpriz bir karar geldi. TV8 yönetimi Barış diskalifiye olduğu için Ütopya elemesini iptal etti. Hem Aybüke hem de Buket Ütopya 'da kaldı. Bu sonuç Aybüke ile ipleri kopartan Semih için soğuk duş etkisi oluşturdu

Ütopya'nın yeni yarışmacısı Buket, herkesi bir duyuru yapmak için topladı. Herkes toplandığında yarışmada Semih'lerin gruubunda olmak istediğini ilan etti. Bunun karşısında karşı grubun yarışmacıları bu durumu saygı ile karşılarken, Semih ve arkadaşları ' Bizim kapımız herkese açık. ' diyerek politik olmayı tercih ettiler. Fakat Ütopya'nın diğer yeni üyesi Aybüke bu duruma çok bozuldu. Çünkü daha her iki gruplada yeterli vakit geçirmediklerini düşünüyordu. Bu açıklamadan sonra Buket'in kolay yolu seçtiğini ve o nedenle Semih'ler ile birlikte yola devam etmek istediğini savunan Aybüke bu davranışın etik olmadığınıda sözlerine ekledi.

' Bu insanlara yamanmaya çalışıyorsun! '

Aybüke Buket'e o kadar çok sinirlendi ki ' Burada bu insanları kale almadan bu insanlara yamanmaya çalışıyorsun ' sözleriyle ani bir çıkış yaptı. Neye uğradığını şaşıran Buket sadece dinlemekle yetinmek zorunda kaldı. Bakalım önüzdeki günlerde ikilinin arasındaki bu gerilim nelere sebep olacak?

Demet Akalın ile eşi Okan Kurt'tan Ütopya ziyareti!

Hafta içi her gün TV8 ekranlarından izleyici ile buluşan Ütopya' ya sürpriz bir ziyaret gerçekleşti.Kendi Ütopyalarını gerçekleştirmek için büyük mücadele veren yarışmacılar Demet Akalın ve Okan Kurt'un ziyareti ile büyük sevinç yaşadı.

Tüm Ütopyalılar ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Demet Akalın, Semih ve Kurretülayn'ın ilişkisi ile ilgili yorum yaparken Ütopya evine sürpriz bir misafir daha giriş yaptı. Demet Akalın nasıl evlenme teklifi aldığını anlatırken, kendisiyle birlikte Ütopya'ya gelen eşi Okan Kurt da evdekiler tarafından mutlulukla karşılandı.Konserlerinden ve anılardan bahseden Demet Akalın yarışmacılar için büyük moral oldu. Semih ve Kurretülayn'a "Evlenecek misiniz?" diye soran Demet Akalın, eğer evlenirlerse düğünlerine geleceğinin sözünü verdi. Ayrıca arkadaşları için hediye de aldı.
Acunun Yeni Yarışması Ütopya Konusu Nedir Şartları. Acun Ilıcalı yeni bir yarışma programı ile geliyor. Yarışmanın adı Ütopya. Ütopya hayali kurulan dünyalara verilen isim. Ütopya yarışması ıssız bir arazide tamamen doğal koşullarda geçiyor. Yarışmada 15 tane yarışmacı olacak ve çiftlik gibi bir ortamda ineklerle, tavuklarla yaşayacaklar. Yani kendi dünyalarını kuracaklar bir nevi.

Ütopya yarışmasında yarışmacılar dış dünyayla sadece telefonla ulaşabilecekler ve yarışma 365 gün yani 1 yıl sürecek.Yarışmayı canlı olarak internet üzerinden 24 saat izleyebileceğiz. Yani bir nevi BBG evi gibi olacak. Ayrıca zaman zaman canlı yayınla da ekrana gelecek.Yayınladığı ülkelerde izlenme rekorları kıran yarışmanın ülkemizde de oldukça ilgi çekeceğini düşünüyorum. Ne de olsa ilk defa böyle bir yarışma ekrana gelecek ve tabiki arkasında Acun gibi işini bilen bir profesyonel var. Ne diyelim bekleyip göreceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'dan bu hafta kim elendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN