'dan kim diskalifiye oldu

'dan kim diskalıfiye oldu? Merakla izlenen Ütopya yarışma programında elenen isimin belli olmasının ardından bir yarışmacı çitlerden atlayarak yarışmadan diskalifiye oldu. Peki Ütopya'dan diskalifiye olan isim kim

Giriş Tarihi: 19.2.2015 10:37
Ütopya'dan kim diskalifiye oldu

yarışmasında diskalifiye şoku. TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya yarışmasından Barış diskalifiye oldu.Ütopya'ya yakın zamanda dahil olan Barış, yarışma kurallarını ihlal etti. Yarışmanın yeni isimlerinden olan Barış, İnci'nin elenmesinin ardından yarışma alanını belirleyen çitlerden atlayarak dışarı çıktı. Yarışmayı terk eden Barış Ütopya sınırlarını ihlal ederek, kuralları hiçe saydığı için yarışmadan diskalifiye edildi.

Barış'ın diskalifiyesini içeriye duyuran mektupta yazılanlar şu şekilde: "Barış, Ütopya kuralları gereği Ütopya sınırlarını ihlal ettiği için Ütopya'dan diskalifiye olmustur. Barış'ın kişisel eşyalarını toplayarak sandık içinde dışarı bırakmanız gerekmektedir." Barış'ın diskalifiyesini hayretler içerisinde karşılayan yarışmacılar, Barış'ın eşyalarını toplayarak görevlilere teslim etmiştir. Diskalifiye edilen Barış'ın Ütopya macerası son bulmuş oldu.

ÜTOPYA BARIŞ KİMDİR?

26 yaşında olan Barış Özdemir, İstanbul'da yaşıyor ve PR seslendirme üzerine çalışıyor. Bekar olan Barış, 1.84 boyunda ve aslan burcu. Kendi Ütopya'sında kesinlikle haksızlık ve yalanın yer almadığını fakat hırsın kesinlikle olması gerektiğini söyleyen Barış, hem kendi Ütopya'sını yaşamak hem de başkalarının Ütopya'sına renk katmak istediğini söylüyor.

Ütopya yarışmasında kim elendi sorusunun yanıtı açıklandı. Semih Öztürk , Türkan Gözcü ve İnci Satır elenmek üzere yanılmıştı. Halk oylaması sonucunda elenen isim İnci Satır oldu. İnci elendiğini öğrenince öyle bir konuşma yaptı ki Kurrelütayn ve Türkan bile ağladı.

Ütopya 'da Perşembe günü yarışmacılar elenmesi için 3 kişinin adını yazmıştı. Semih Öztürk ve grubu tam kadro İnci Satır 'ın adını yazmıştı. Serkan ve grubu ise elemeye 2 ismi çıkartma stratejisini gütmüşlerdi. Bunun sonucunda da Semih Öztürk ile Türkan Gözcü 'nün adı elenmek için tahtada yer bulmuştu.

Ütopya üyelerini bu seçimleri sonrasında çıkan 3 isim halk oylamasına sunuldu. Cuma günü TV8 Ütopya evinden canlı yayın yaparak elenen ismi açıkladı. Türkan Gözcü ile İnci Satır elenmesi muhtemel isimlerdi. Sonuç İnci Satır 'ın Ütopya'dan elenmesi yönünde oldu. 106 gündür Ütopya yarışmasında yer alan İnci Satır bu hafta elenen isim oldu.

İNCİ AĞLAYARAK GİTTİ

İnci Satır veda konuşmasında öyle samimi itiraflarda bulundu ki karşı grubun söyleyecek lafı olmadı. Türkan Gözcü ve Kurretülayn bile İnci 'nin vedası karşısında ağladı.

İnci bazen gerilimden dolayı sinirlerinin bozulduğu ve çok kalp kırmış olduğunu samimi bir şekilde dile getirerek 'Hepinizi seviyorum. Kurretülayn seni seviyorum. Semih seni bile seviyorum. Şimdi elenince bunu daha iyi anladım. Artık sabahları kalkınca beni göremeyeceksiniz. Anladım ki biz burda aile olmuşuz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'dan kim diskalifiye oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN