Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan elenen isim kim oldu?

Merakla takip edilen yarışma programı 'da bir kişi da elendi? Yarışmaya veda eden isim bakın kim oldu. İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 23.2.2015 11:43
Ütopya'dan elenen isim kim oldu?
TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmasında kim elendi? Ütopya'ya veda eden isim bakın kim oldu. TV8'in beğenilerek izlenen yarışma programı Ütopya'da bu hafta da bir kişi elendi. 9 yarışmacı aralarından gitmesini istediği isimleri söyledi. Aday olan 3 kişi Türkan, Abidin ve Pınar arasında yapılan halk oylamasında en fazla oyu alan Abidin Özşahin Ütopya'ya veda etti. Ütopya ekibi 8 kişi kaldı. Bu hafta aralarına yeni bir yarışmacı katılacak. Popstar yarışmasında birinci gelen Abidin Özşahin'i bir de yakından tanıyalım. İşte ayrıntılar...

Ütopya'da kim elendi?

Ütopya'da kim elendi sorusunun belli oldu. Pınar , Türkan Gözcü ve Abidin elenmek üzere yazılmıştı. TV8 canlı yayında kim elendi açıklandı. ÜTOPYA 'da bu hafta kim elendi belli oldu. Ütopya 'da elenmek üzere yazılan isimler Türkan Abla, Pınar ve Abidin oldu. Serkan ve ekibi yine stratejik hata yaptı ve 3 haftadır halk oylamasıyla geri dönen Türkan'ı yazdı. Ütopya'da canlı yayınla kim elendi sorusunun yanıtı açıklandı. Ütopya 'dan elenen isim bu hafta Popstar Abidin Özşahin oldu.

''Gideceğim İçin Sevinçliyim''

Ütopya yarışmasında bu hafta elenen isim tam anlamıyla sürpriz oldu. Popstar Abidin Özşahin Ütopya 'da halk oylaması sonrasında elenen isim oldu. Abidin Özşahin 80 gün kaldığı Ütopya 'ya veda etti. Abidin vedasında "Burası bana sabır kazandırdı. Rüyamda annemi gördüm gideceğim için sevinçliyim" dedi.

Elenmeyi kendisi mi istedi?

Ütopya eleme sonuçları şaşırttı. Zira oylamadaki en zayıf halka yarışmaya yeni dahil olan Pınar görünüyordu. Abidin sonuçlar açıklanmadan önce 'Ben ya da Türkan Hanımın elenmesini isterim Pınar devam etmeli' dedi. Abidan Özşahin Popstar ünvanıyla hayli taraftar grubuna sahip haliyle oylama sonucu 'istek üzerine mi elendi' sorusunu gündeme getirdi. Abidin Özşahin 'in elenmesiyle birlikte Serkan 'ın grubu 3 kişi kaldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'dan elenen isim kim oldu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN