Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte Benim Stilim'de kim elendi, neler yaşandı?

İşte Benim Stilim hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. En beğenilen yarışmalar arasına giren İşte Benim Stilim canlı yayınıyla TV8 ekranlarında başladı! İşte benim stilim de yaşananlar ve İşte Benim Stilim yarışmacıları kimdir bilgileri...

Giriş Tarihi: 25.2.2015 19:38
İşte Benim Stilim'de kim elendi, neler yaşandı?
TV8'de en beğenilen yarışmalardan olan ve son günlerde tartışmaları ve olayları ile devam ediyor. Ekranların en sevilen moda programı İşte Benim Stilim 28. bölümüyle bugün saat 15.15'te TV8 ekranlarında.

KİM ELENMİŞTİ

İşte Benim Stilim yarışmalarında dün akşam eleme gecesi heyecanı yaşandı. İşte benim Stilim'de eleme gecesine Hadise konuk oldu!

İşte Benim Stilim yarışmacıları arasında en düşük puanı alan isim Gülay Hançer oldu. İşte Benim Stilim yarışmacıları ise Özden Cerrahoğlu adını verdiler Jürinin önüne çıkan isimler Gülay Hançer ile Özden Cerrahoğlu oldu. Özden Cerrahoğlu İşte Benim Stilim kızları onun adını verince şoka girdi. İki isim için jüri yeniden oylama yaptı. İşte giden ismi belirleyen oylamanın sonucu;

İşte Benim Stilim (Bu Tarz Benim) eleme gecesinde bu hafta elenen isim Gülay Hançer oldu. Gülay Hançer 'kızlar birbirinizi kırmayın' diyerek İşte Benim Stilim yarışmasına veda etti.

İşte Benim Stilim'de 'Omuz atma kavgası'!


'İşte Benim Stilim' adlı programda tansiyon yükseldi! Jüri üyesi Kemal Doğulu ile yarışmacı Melisa Şahin arasında sert bir kavga yaşandı. Programın jürisi Kemal Doğulu, Melisa Şahin'in kulisteyken kendisine omuz attığını söyledi. İşte o anlar...

24 Şubat 2015 tarihinde yayınlanan İşte Benim Stilim adlı programda sinirler gerildi.

Yarışmacı Melisa Şahin ile Kemal Doğulu arasında yaşanan sert tartışma programa damgasını vurdu. Jüri üyesi Kemal Doğulu, Melisa Şahin'in kulisteyken kendisine omuz attığını iddia etti. Kemal Doğulu, kulisin merdivenlerinde kendisine omuz atan Melisa Şahin'in ilk başta özür dilemediğini ancak sonrasında kim olduğunu fark edince özür dilediğini belirtti. Yaşanan sert tartışmada, Kemal Doğulu yarışmacının ekranlar önünde başka, kuliste başka türlü davrandığını iddia etti.

KEMAL DOĞULU'YA REST ÇEKTİ

Kemal Doğulu: "Nabza göre şerbet veriyorsun. Haddini bil, çeneni kapa" diyerek tepki gösterince, Melisa Şahin "Tamam o zaman eleme gecesinde kurtulun benden" diyerek jüri üyesine rest çekti. Kemal Doğulu ise "Sen, ses tonuna hakim ol" diyerek herkesi şaşırtan bir cevap verdi.

MELİSA ŞAHİN KİMDİR?

İşte Benim Stilim adlı yarışmayla tanınan Melisa Şahin, 25 yaşında. Sunuculuk ve mankenlik yapan Şahin, yarışmada açıkladığı "Ayda 10 bin liralık alışveriş yapıyorum" açıklaması ile dikkatleri çekmişti. Bu açıklamadan sonra zenginlik tartışmaları ile gündeme oturan yarışmacı, Instagram hesabında paylaştığı arabasının ruhsatını yarışmada göstermişti. İşte Benim Stilim'in diğer yarışmacılarından Nazlı Hamarat tarafından "zenginmiş gibi" davranmakla suçlanan Melisa Şahin'in adı bir dönem şovmen Mehmet Ali Erbil ile anılmıştı.

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACISI EMEL ÖZKIZILTAŞ PARASIZ MI KALDI?

İşte Benim Stilim yarışmacılarından Emel Özkızıltaş parayı giyenmeye harcayınca ev kirasını ödeyemedi. Kemal Doğulu kirayı ödemeyi önerdi.
İşte Benim Stilim kızı beş parasız kaldı İşte Benim Stilim kızı beş parasız kaldı İşte Benim Stilim kızı beş parasız kaldı

İşte Benim Stilim yarışmacıları paraları 'tarz' giyinmeye harcamaya başlayınca ekonomik kriz yaşamaya başladılar. TV8 yarışmacılarından Emel Özkızıltaş yayında kirasını 2 aydır ödeyemediğini itiraf etti. Birikmiş paralarını yarışma için giyinmeye harcayan Emel "Ev sahibi kirayı istiyor" diyerek ağladı.

Emel Özkızıltaş İşte Benim Stilim yarışmasının TV8'de yayınlanan son bölümünde yaptığı itirafla gündem oldu. İşte Benim Stilim'de şık giyinmek için parayı yarışmaya harcayan Emel Özkızıltaş evinin kirasını dahi ödeyemediğini açıkladı.

EMEL ÖZKIZILTAŞ : 2 AYDIR KİRAYI ÖDEYEMEDİM

-"Bir birikmişim vardı. Onun da sonuna gelindi. Ben alışkın değilim herşeyi zamanında öderdim. Alışkın değildim geciktirmeye. Son ödemeler geldi ödemezsek mahkemelik olacağız. Kirayı ödemeyemedim. Üstelik ikinci ayı. Bir de üst üste arayıp istenince kötü oldum'.
emel-özkiziltaş-ev-kirasi.jpgEmel Özkızıltaş bunları anlattıktan sonra ağlaya başlayınca Öykü Serter teselli etti. Öykü Serter 'yapacağımız bir şey varsa' diyerek yardım teklifinde bulundu. Emel Özkızıltaş utanarak bu teklifi reddetti.

EV SAHİBİ KİRAYI İSTİYOR

Nur Yerlitaş sorunca Emel Özkızıltaş'ın kira sıkıntısının ayrıntıları da ortaya çıktı. Ayda 950 lira kira ödeyen Emel Özkızıltaş 'ın '950 + 950 kira geliyor ödeyemedim. Yarışmaya kendimi adapte ettiğim için paraları harcadım' dedi. Nur Yerlitaş ise 'Paraları harcadın, harcadın... Ne olacak şimdi kirayı ödeyemezsen' diyerek yardımcı olmayı önerdi. Kemal Doğulu ise 'Eğer istersen Nur ile biz birlikte kiranı öderiz' diyerek teklifte bulundu.

KEMAL DOĞULU : BENİM EKMEK ALACAK PARAM YOKTU

Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu gözyaşlarına boğulan Emel Özkızıltaş 'ı teselli etmeye çalıştı. Kemal Doğulu 'Ben de ne sıkıntılar yaşadım ekmek alacak param yoktu. Sonra bir kapı açılıyor. O yüzden bu tarz şeylere canınızı sıkmayın' dedi. Nur Yerlitaş ise paraya sıkışınca arabasını sattığını ama bunu arkadaşlarına söyleyemediği için 'tamirde' diyerek yalan söylediğini anlattı.

EMEL ÖZKIZILTAŞ KİMDİR?

Emel Özkızıltaş 28 yaşında. Anne ve babası ayrı olan Emel Özkızıltaş bugüne kadar babasıyla hiç biraraya gelmemiş. Babadan yoksun olarak büyüyen Emel Özkızıltaş kabin memurluğu görevinden ayrıldıktan sonra İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Benim Stilim'de kim elendi, neler yaşandı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN