Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kara Para Aşk son bölüm izle (ATV canlı izle - 26 Şubat yayın akışı)

Giriş Tarihi: 25.2.2015 21:36 Güncelleme Tarihi: 26.2.2015 01:43
Kara Para Aşk son bölüm izle (ATV canlı izle - 26 Şubat yayın akışı)

Kara Para Aşk son bölümde neler yaşadı? İşte Kara Para Aşk izle linki ve ATV 26 Şubat yayın akışı ile ATV canlı izle bilgileri...

Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı son bölümde yaşananlar haberimizin detayında.. Kara Para Aşk dün akşam 36. bölüm ile ATV 'de erakan geldi..

Ömer Yağız'ı kurtarmıştır ama Serhat, Elif'e karşılık çocuğu istemektedir. Ömer takas teklifi karşısında deliye döner. Bu işi de Tayyar'ın yaptırdığını düşünmektedir. Doğruca Hüseyin'e gider ve sert bir konuşma yapar. Hüseyin Ömer'in onun işbirlikçi olduğunu bildiğini anladı mı?

Ömer'in masum bir çocuğu Serhat gibi birine vermeye hiç niyeti yoktur. Takas olmadan Elif'i kurtarmanın yollarını aramaktadır. Serhat'ın elinde tutsak olan Elif ise çok zor anlar yaşamaktadır. Serhat Ömer'i arar ve Elif'le konuşmasına izin verir. Serhat'ın adamlarının gözetiminde olan Elif Ömer'e getirildiği yer hakkında ipuçları veren şifreli bir konuşma yapar. Ömer Elif'in yerini tespit etmek için hızla çalışmaya koyulur. Ömer Yağız'ı vermeden Elif'i kurtarmayı başarabildi mi?

Hüseyin içinde delilin olduğu belleği kuyuya atmak isterken kaybettiğini fark eder. Bu sırada Melike de belleğin içinde ne olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Hüseyin'in bütün sıkıştırmalarına rağmen belleğin kendisinde olduğunu söylemez. Tayyar'la konuşan Hüseyin iyice köşeye sıkıştığının farkındadır. Tayyar ona Elif'in ölümünün kesin çözüm olduğunu söyler. Elif Serhat'ın elindeyken ölürse Ömer onları suçlamayacak Serhat'ın peşine düşecektir.

İkisi de işten kolaylıkla sıyrılmış olacaktır. Tayyar Hüseyin'e bütün sıkıntılarından kurtulmak istiyorsan Elif'i öldür der ve baskı yapar. Hüseyin Tayyar'ı dinleyip Elif'i öldürebildi mi?

KARA PARA AŞK CANLI İZLE

ATV'DE BUGÜN NELER VAR?

SAAT : 20:00 BEDEL 5.BÖLÜM

Begüm'ün yeniden Vedat'a dönmesi, Ali'yi allak bullak etmiştir. Bu işte bir bit yeniği olduğunu düşünür. İrem'den bir şeyler öğrenmeye çalışır. Begüm'ün başına gelenleri öğrendiğinde çılgına döner. Soluğu Sami'nin yanında alan Ali, elindeki büyük kozu masaya sürer. Vedat ise yine bir zafer kazandığını düşünmektedir. Her şeye rağmen Begüm'ü yanında tutmayı başarmıştır. Evde hapis hayatı yaşamaya başlayan Begüm, bu evliliğin bittiğini bir türlü Vedat'a kabul ettiremez. Çaresiz kalan Begüm, kendisi için tek bir çıkış yolu olduğunu düşünür. Begüm'ün başına gelenler, anne ve babasının boşanma konusundaki ısrarı Vedat'ı bir karar noktasına getirecektir. Ancak Vedat'ın Begüm'den vazgeçmesi öyle kolay olmayacaktır.

ATV YAYIN AKIŞI


06:00 Benim Annem Bir Melek
07:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Kızlar ve Anneleri
15:00 Yahşi Cazibe
16:00 Zahide ile Yetiş Hayata
18:45 Atv Ana Haber
20:00 DRAM BEDEL - 5.Bölüm
23:30 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru
01:20 Sevdam Alabora
04:00 Aliye
05:00 Şöhret
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara Para Aşk son bölüm izle (ATV canlı izle - 26 Şubat yayın akışı)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN