Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu Tarz Benim reyting kurbanı oldu, final yapıyor

Bu Tarz Benim yayından kaldırılıyor. Show TV yönetimi ratingi kötüleşen Bu Tarz Benim'i yayından kaldırma kararı aldı. Bu Tarz Benim'in bu hafta final yapacağı bildirildi.

Giriş Tarihi: 27.2.2015 19:13
Bu Tarz Benim reyting kurbanı oldu, final yapıyor
Show TV ile TV8 arasında kavga çıkartan Bu Tarz Benim yayından kalkıyor. Show TV izleyicileri şaşırtan bir kararla ratingi düşen Bu Tarz Benim 'de bu cumartesi son kez eleme gecesi yaptıracak ve bu finalle yarışma bitirilecek. Show Tv'nin fenomen yarışması Bu Tarz Benim reyting kurbanı oldu. Bu Tarz Benim cumartesi günü eleme gecesiyle son kez ekranlara gelecek. Bu Tarz Benim 'in bu finaliyle yarışma rating çöplüğüne uğurlanacak.

BU TARZ BENİM KAVGA ÇIKARMIŞTI

Show TV'de yayınlanan Bu Tarz Benim ikinci sezonunda TV8'e transfer olunca mahkemelik olmuştu. Mahkeme Bu Tarz Benim adını Show TV'ye format hakkını da TV8'e vermişti. Bunun sonucunda Show TV geçen hafta zorunlu olarak Bu Tarz Benim formatını değiştirmiş ve erkekleri de yarışmaya dahil etmişti.

BU TARZ BENİM JÜRİSİ DE TUTMADI


Ancak Bu Tarz Benim bu müdahalenin ardından reytinglerde çakıldı. Bu Tarz Benim'in bitişinde format değişikliği kadar etkisiz jüri üyeleri de sebep oldu. Cemil İpekçi dışındaki jüri üyeleri Show TV'ye kayıp yaşattı.

BU TARZ BENİM SON REYTİNGLERİ


Bu Tarz Benim yarışması rating sıralamasında format değişikliği sonrasında zirveden hayli uzaklaştı. TV8'de 'İşte Benim Stilim' adını alan yarışma total (genel izleyici) ratingde 27. sıraya çıkarken Show TV'nin Bu Tarz Benim 'i 46. sıraya indi. AB grubunda ise Bu Tarz Benim reyting sıralamasında ilk 50'nin de altına inerek dün 63. sırada kaldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu Tarz Benim reyting kurbanı oldu, final yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN