Bu Tarz Benim'de Bülent Ersoy neden ağladı?

Show TV de yayınlanan ve bu hafta final yapacağı açıklanan Bu Tarz Benim programında ilginç gelişmeler yaşandı. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy gözyaşlarını tutamadı.

Giriş Tarihi: 27.2.2015 23:20
Bu Tarz Benim'de Bülent Ersoy neden ağladı?
Bülent Ersoy, Bu Tarz Benim'in canlı yayında göz yaşlarını tutamadı. Bu Tarz Benim kızlarına mavi boncuk dağıtan Barış , Nazlı ile kapışınca canlı yayında ağladı. Peki Bülent Ersoy neden ağladı? Show Tv'nin canlı olarak ekrana gelen Moda programı Bu Tarz Benim'de Barış ve Nazlı'nın tartışmasına dayanamayan Bülent Ersoy ağladı. Bu Tarz Benim'de kadın yarışmacılar tarafından 'herkese boncuk dağıtmakla' suçlanan Barış, canlı yayında yaşanan tartışma sonucu gözyaşlarına hakim olamadı.

Bülent Ersoy gözyaşlarına boğuldu

Barış'ın ağladığını gören Nazlı da gözyaşlarını tutamayınca ekran başından programı takip eden Bülent Ersoy da duygusal anlar yaşadı. Stüdyoya telefonla bağlanarak duygularını ekip ile paylaşan Bülent Erosy'un notunu ise izleyicilere Ebru Akel iletti.

''Sayın Bülent Ersoy aramış. Kendisi de telefonun diğer ucunda. Çok üzülmüş size. Şu an hüngür hüngür ağlıyormuş. Hiç birşey için üzülmesinler, hiçbir zaman gerçekler saklı kalmaz.' demiş. Siz de ağlamayın lütfen. Burada herşey yaşanıyor ve bir şekilde de açığa çıkıyor zaten.' diyen Akel, üzülmemesi için Diva'ya seslenmeyi de ihmal etmedi.

BU TARZ BENİM NEDEN FİNAL YAPIYOR? İŞTE NEDENİ

Bu Tarz Benim yarışması sona eriyor. Show TV ratingi kötüleşen Bu Tarz Benim'i kaldırıyor. Bu Tarz Benim bu hafta final yaparak bitecek.

Show TV ile TV8 arasında kavga çıkartan Bu Tarz Benim yayından kalkıyor. Show TV izleyicileri şaşırtan bir kararla ratingi düşen Bu Tarz Benim 'de bu cumartesi son kez eleme gecesi yaptıracak ve bu finalle yarışma bitirilecek.

Show Tv'nin fenomen yarışması Bu Tarz Benim reyting kurbanı oldu. Bu Tarz Benim cumartesi günü eleme gecesiyle son kez ekranlara gelecek. Bu Tarz Benim 'in bu finaliyle yarışma rating çöplüğüne uğurlanacak.

BU TARZ BENİM KAVGA ÇIKARMIŞTI

Show TV'de yayınlanan Bu Tarz Benim ikinci sezonunda TV8'e transfer olunca mahkemelik olmuştu. Mahkeme Bu Tarz Benim adını Show TV'ye format hakkını da TV8'e vermişti. Bunun sonucunda Show TV geçen hafta zorunlu olarak Bu Tarz Benim formatını değiştirmiş ve erkekleri de yarışmaya dahil etmişti.

BU TARZ BENİM JÜRİSİ DE TUTMADI

bu-tarz-benim-final.jpgAncak Bu Tarz Benim bu müdahalenin ardından reytinglerde çakıldı. Bu Tarz Benim'in bitişinde format değişikliği kadar etkisiz jüri üyeleri de sebep oldu. Cemil İpekçi dışındaki jüri üyeleri Show TV'ye kayıp yaşattı.

BU TARZ BENİM SON REYTİNGLERİ

Bu Tarz Benim yarışması rating sıralamasında format değişikliği sonrasında zirveden hayli uzaklaştı. TV8'de 'İşte Benim Stilim' adını alan yarışma total (genel izleyici) ratingde 27. sıraya çıkarken Show TV'nin Bu Tarz Benim 'i 46. sıraya indi. AB grubunda ise Bu Tarz Benim reyting sıralamasında ilk 50'nin de altına inerek dün 63. sırada kaldı.

Kaynak: Milliyet - İnternethaber
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu Tarz Benim'de Bülent Ersoy neden ağladı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN