Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı izle (son bölüm tek parça) - Büyük kumpas

Giriş Tarihi: 2.3.2015 22:21 Güncelleme Tarihi: 3.3.2015 19:03
Karadayı izle (son bölüm tek parça) - Büyük kumpas

Karadayı son bölümde neler oldu? Feride Mahir'i kurtarabildi mi? İşte yeni bölüm Karadayı (100. bölüm) tam videosu.

Mahir bir kez daha demir parmaklıklarla karşı karşıya! Büyük bir kumpasın içerisine düşen Mahir, savcılık ifadesinde beklemediği bir suçlamayla karşı karşıya kaldı.

Karadayı'da büyük kumpas deşifre oluyor! "Paralel yapı" iddialarına benzer bir kumpasın Mahir'e kurlduğu dizide, yargıda dönen dolaplar gözler önüne serdi. Mahir'i cezaevine göndermek için üretilen sahte deliller ve bir savcının da içerisinde bulunduğu büyük kumpası ise yine suça bulaşmış Savcı Turgut çözüyor. İşte dün gece dalya diyen Karadayı'daki ilginç kumpas göndermesi;

Mahir bir kez daha cendereye giriyor! Karadayı'da bu hafta Mahir'i cezaevine göndermek için kurulan kumpas ekrana geldi. Hükümete yönelik darbeyle suçlanan "paralel yapı" iddialarının bir benzerini Karadayı'da ekrana geldi. İşlenen iki cinayetle ilgili delil üreten savcı, bu deliller üzerinden de Mahir'i suçladı.

TURGUT KURTARIYOR

Mahir'e kurulan kumpası bozan ise Savcı Turgut oldu. Mahir'in suçsuz yere ceza almasının Feride'nin gözünde Mahir'i daha da büyüteceğini düşünen Turgut, yardım teklifinde bulundu. Yasin, bu teklife sıcak bakmasada Feride'nin ısrarıyla, Turgut'un olay yerinde inceleme yapma teklifini kabul etti.

Turgut, Mahir'in öldürdüğü iddia edilen gazeteciden yola çıkarak, olay yerindeki kan izlerini inceledi. Boğazı kesilen gazetecinin öldürükdükten sonra olay yerine getirildiğini söyleyen Turgut, kan izlerinin de bu konuda delil olabileceğini söyledi.


ATV CANLI İZLE LİNKİ

ATV YAYIN AKIŞI (2 Mart Pazartesi)

07:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Kızlar ve Anneleri
15:00 Alemin Kıralı
16:00 Zahide ile Yetiş Hayata
18:45 Atv Ana Haber
20:00 Karadayı (Yeni Bölüm)
23:40 Kim Milyoner Olmak İster?

Mahir'in Nail'i öldürmediğini bilen Feride, Mahir'i kurtarmak için şahitlik yapmak zorundadır. Feride'nin mesleğini tehlikeye atmasını istemeyen Mahir, bunu kesinlikle istememektedir. Feride'nin olaya şahit olduğunu öğrenen Mehmet Saim de buna izin vermez ancak Feride yine de tanıklık edecektir.

FERİDE MAHİR'İ KURTARABİLECEK Mİ?

Mahir'in haksız yere hapse girmesi Turgut'un planlarını bozmaktadır. Ona göre Mahir'in suçsuz yere yargılanması, Mahir'i Feride'nin gözünde bir kahraman haline getirmektedir. Turgut bu durumu engellemek içinhiç akılda olmayan bir adım atar. Turgut'un bu hareketi karşısına şaşkına dönen Feride buna izin verecek mi? Bütün bunlar olurken Sosyete, Mahir'den tamamen kurtulmak için onun öldürülmesi gerektiğini düşünür. Mahir'in öldürülmesi için Seyis'ten beklediği desteği göremeyen Sosyete tek başına hareket etmeye karar verir.Bergüzar Korel ile Kenan İmirzalıoğlu, 'Bizi 100 bölümdür yalnız bırakmayan seyircimize sonsuz teşekkürler' dedi.

Bu akşam 100. bölümüyle atv'de ekrana gelecek Karadayı'nın yıldızları Bergüzar Korel ile Kenan İmirzalıoğlu, kendilerini hiç yalnız bırakmayan milyonlara teşekkür etti.İmirzalıoğlu, "100 bölümü devirmek hiç kolay değil, özellikle bu yıllarda. Tüm ekibin eline, emeğine sağlık" diye konuştu.Korel ise gururunu şöyle dile getirdi: "Dile kolay 100. hafta. Bende bir coşku bir sevinç şükürlere sarmalanmış. İlk günden bugüne bu sette hep çok mutlu çalıştım. Bir oyuncu olarak kendimi hep güvende ve değerli hissettim. Herkese çok teşekkür ederim, özellikle seyircimize.Karadayı, 8 Ekim 2012'de yayına başlayan Türk Televizyon dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un olduğu dizi atv'de yayınlanmaktadır. Dizide mafya, bazı siyaset ve yargı mensuplarının görevlerini kötüye kullanarak yasadışı yapılaşmaya gittikleri anlatılmaktadır. Bu yapılaşma etrafındaki masum insanlara da zarar vermektedir.

Dizi, Türkiye'de olduğu kadar yurtdışında da büyük ilgi görmüştür. Yayın hayatına başladığı ilk haftalardan itibaren Yunanistan'da çok popüler olmuştur. Yunanistan'ın en çok satan dergisi Tiletheatis'de Karadayı'yı Türkiye'de ilk yayınlandığı günlerde keşfetti. Haftalık basılan dergi Türkiye'de 18'inci bölümü yayınlandığı günlerde diziyi 12 kez kapağına taşıdı ve dizinin DVD'lerinin de dağıtımını üstlendi.[1] Dizi, 6 Mayıs 2013 tarihinde Yunanistan'da yayınlanmaya başladı.35 yaşındaki Mahir (Kenan İmirzalıoğlu) 1970'li yıllarda İstanbul ili Beyazıt mahallesinde ailesi ile birlikte ikamet etmektedir. Mahir babası Nazif ile birlikte ayakkabı yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. Fakat birgün ailenin babası Nazif işlemediği bir cinayet yüzünden idam cezası ile karşı karşıya kalmıştır.

Mahir artık bundan sonra babasının suçsuz olduğunu kanıtlamak için uğraşacaktır. Fakat aynı zamanda imkansız bir aşkın pençesine düşecektir. Çünkü Mahir babasının davasına bakan hakime hanım Feride'ye (Bergüzar Korel) aşık olmuştur.Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, kurgusunu ise Ezel dizisinin de yapımcılığını yapan Kerem Çatay'ın yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı birlikte üstlenmişlerdir. Karadayı dizisi 2012 yılı kış sezonunda ATV ekranlarında ilk sezonu ile başlamıştır. Filmde 1970'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi anlatılmaktadır.

KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR

Kenan İmirzalıoğlu (d. 18 Haziran 1974, Ankara), Türk oyuncu ve eski modeldir.Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde doğan Kenan İmirzalıoğlu, 12 yaşına kadar köyde yaşadı. Soyu Akkoyunlu Uzun Hasan'a dayanan İmirzalıoğlu[1][2][3], orta ve lise öğrenimini Ankara'da teyzesinin yanında tamamladı. Yüksek öğrenimini ise İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde tamamladı.1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır. Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır. 2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır. 2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol. 2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır. 2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile Başrollerini paylaştığı Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynamıştır.[kaynak belirtilmeli] 2012 de başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrol oynamakta ve halen devam eden dizide Mahir Kara karakterini canlandırmaktadır.2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.[4]

Bergüzar Korel KİMDİR

Bergüzar Gökçe Korel (d. 27 Ağustos 1982, İstanbul), Türk oyuncu. Tanju Korel, Hülya Darcan çiftinin kızlarıdır.ocukluğunu Ulus'ta geçiren Korel, ilk öğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini Yıldız Koleji'nde yaptı. Kolej'den mezun olmasının ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü tamamladı. Üniversiteden önce profesyonel kulüplerde voleybol oynadı. Okul hayatı boyunca birçok oyun ve kısa filmde yer aldı. Aynı zamanda Devlet Tiyatrosu Kuva-yi Milliye oyununda yardımcı oyuncu olarak yer aldı. Bir süre Nicole Kidman ve Tom Hanks'in oyuncu koçluğunu yapan Susan Baston ile çalıştı ve Özay Fecht'in workshop çalışmalarına katıldı.İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar'da aldı. Ardından 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel'in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rolü geri çevirdi. Ancak annesinin "Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi" sözüyle ikna oldu ve teklifi kabul etti. Bu rolün bir zorluğu da Leyla karakterinin Arapça konuşuyor ve filmin canlı çekilecek olmasıydı. Bergüzar Korel bu dili hiç bilmemesine rağmen çok kısa bir sürede rolüne hazırlandı ve çok başarılı oldu. Film gişe rekorları kırdı.Kurtlar Vadisi Irak'ta yakaladığı başarının ardından gene aynı yıl çekilen Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini canlandırdı. Bu arada reklam filmlerinde rol aldı. Asıl büyük çıkışını ise Kanal D'nin "2006'nın en fazla reyting alan dizisi" ünvanını alan Binbir Gece'deki Şehrazat Evliyaoğlu rolüyle yaptı. Bu rolde kendisine oyuncu koçluğunu ünlü sanatçı Ayla Algan yaptı. Bu dizideki başarılı performansı ile 2006 Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.

Bergüzar Korel sosyal sorumluluk projelerinde de faaliyet göstermektedir. Yapı Kredi ve TEGV işbirliğiyle hayata geçirilen "Okuyorum Oynuyorum" projesinde çocuklarla Sokak Tiyatroları düzenledi ve onlara oyuncu koçluğu yaptı.Türk sinema televizyonlarında ve özellikle tiyatroda kalıcı olmak istediğini ve bunun için de çok çalıştığını her fırsatta söyleyen yıldız; voleybol, buz pateni, rüzgar sörfü gibi sporların yanı sıra dans ve piyano eğitimi de almıştır.Bergüzar Korel, tiyatro ve sinema oyuncusu Halit Ergenç ile 2009 yılının Ağustos ayında evlendi.[1] 2001 yılının Şubat ayında çiftin Ali isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.Oyuncu, Binbir Gece dizisinden sonra gelen film ve program tekliflerini değerlendirerek Tolgahan Sayışman ile romantik komedi Aşk Geliyorum Demez filmini çekti, Star TV'de Çocuktan Al Haberi isimli yarışma programını yapmıştır.Casus Kızlar adlı çizgi filmde "Sam" karakterini seslendirmiştir.

2010-2011 senelerinde Bergüzar Korel, başrolünü Bülent İnal ile paylaştığı atv de yayınlanan Bitmeyen Şarkı dizisinde rol almıştır. Aynı sene Muhteşem Yüzyıl dizisine konuk oyuncu olarak katılmış, Monica Teresse karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2012'de başlayan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile başrol oynamakta ve halen devam eden dizide Hakime Hanım Feride Şadoğlu karakterini canlandırmaktadır.

48.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinde Ve Kadın Dünyaya Dokundu ana teması doğrultusunda kadınlardan oluşturuldu. Bergüzar Korel de jüri üyesi olarak görev yapmıştır

Yurdaer Okur kimdir

Yurdaer Okur Türk oyuncu.

29 Ekim 1974'de Rize'de doğdu. Bafra Süper Lisesi'ni bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi "Turizm İşletmeciliği" bölümüne girdi. Üç sene bu okulda okuduktan sonra işletmenin kendisine göre olmadığını anladı ve 1994 senesinde Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü kazandı. Daha Sonra M.S.Ü Devlet Konservatuar'ında yüksek lisans yaptı. 1999'da Genco Erkal ile tanışan Okur, Dostlar Tiyatrosu'na katılarak Yalınayak Sokrates adlı oyunda oynadı. Ardından 2000 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda yevmiyeli oyuncu olarak yer almaya başladı. Daha sonra, 2002 yılında kadrolu olarak Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'na atandı. 2000 yılından başlayarak Devlet Tiyatroları bünyesinde birçok oyunda yer aldı ve yönetmenlik yaptı. Diyarbakırlı Gençlere Drama Dersleri verdi. Tiyatro aktörlüğünün dışında, Sinema ve televizyon çalışmaları da yapmaktadır.

Çetin Tekindor kimdir


1970 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldu. Tiyatro sahnelerine IV. Murat oyunu ile giriş yaptı. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda "Sahne ve Diksiyon" dersleri veren Tekindor, daha sonra aynı görevini 1998 yılına dek Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde sürdürdü. Onun daha büyük kitlelerce tanınması, TRT televizyonunda 1976-1977 yıllarında yayınlanan 'McMillan ve Karısı' dizisindeki, Rock Hudson'ın oynadığı Emniyet Müdürü Stewart McMillan karakterini seslendirmesiyle oldu. Daha sonra Yücel Çakmaklı'nın yönettiği 1983 yapımı Küçük Ağa dizisiyle çok tanınan bir sima oldu.

Beyazperde ile ilk tanışması ise Başar Sabuncu'nun yönettiği ve Müjde Ar ile başrollerini paylaştığı Kaçamak (1987) filmi ile oldu. Bir taraftan tiyatro oyunlarında rol alıp, TRT'de yayınlanan yabancı film ve dizi filmleri için seslendirme yaparken, diğer taraftan Dönemeç (1988), Önce Canan (1988) gibi dizilerde ve Son Türbedar (1996), Kerem (1999) gibi TV filmlerinde rol aldı. Ardından oldukça büyük izlenme oranlarına ulaşma başarısı yakalayan Yılan Hikayesi (1999) dizisinde Sinan adında Kral lakaplı önemli bir rol üstlendi.

Bunu Tutku Çemberi (2000), Üzgünüm Leyla (2002) ve Çaylak (2003) dizileri takip etti. Aynı yıl, kariyerinin ikinci sinema filmi Karşılaşma 'da oynadığı rol ile 2003 Ankara Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Yine 2003 yılında rol aldığı Bir İstanbul Masalı dizisi, televizyon ekranlarında oldukça önemli başarılar elde etti. 2004 yılında, Ahmet Ümit'in aynı adlı polisiye romanından uyarlanan Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı dizide rol aldı. Aynı yıl iki sinema filminde birden rol aldı.Bunlardan ilki 5 farklı Türk yönetmeninin 5 farklı öyküye imza attığı Anlat İstanbul, diğeri ise Türkiye'de çok büyük bir gişe başarısı elde eden, Çağan Irmak'ın yönettiği Babam ve Oğlum 'du. İzmirli köy ağası Hüseyin Efendi'yi canlandırdığı bu film, Tekindor'a 27. SİYAD Türk Sineması Ödülleri'nde ve 13. ÇASOD Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülleri kazandırdı. Çetin Tekindor, sinema ve dizi oyunculuğuna halen devam etmektedir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı izle (son bölüm tek parça) - Büyük kumpas
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN