İşte Benim Stilim kim elendi? Nazlı Kayaaslan kimdir?

İşte benim stilim! Elenen isim belli oldu. 6 Mart 2015 eleme gecesiyle ekrana gelen İşte Benim Stilim 'de kim elendi belli oldu. Bu Tarz Benim adını İşte Benim stilim yapan yarışmada Nazlı elendi.

Giriş Tarihi: 9.3.2015 00:20
İşte Benim Stilim kim elendi? Nazlı Kayaaslan kimdir?
Bu Tarz Benim adını İşte Benim Stilim yapan yarışmanın bu haftaki eleme gecesinde kim elendi sorusu yanıt buldu. İşte Benim Stilim 'de jürinin önüne çıkan isimler Nazlı Sultan ile Özden Cerrahoğlu oldu. Jüri oylamasının sonucu herkesi şaşkına çevirdi ve elenen isim Nazlı Kayaaslan oldu. Nazlı Kayaaslan İşte Benim Stilim yarışmasının tartışmasız en favori ve en tarz ismiydi. Cuma günü programda yer almayan Nazlı Kayaaslan'ın Kemal Doğulu'nun oyu ile elenmesi dedikodulara sebep oldu. Herkes Nazlı Kayaaslan'ın elenmesinin perde arkasını merak ediyor.

İşte Benim Stilim yarışmasında bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı cevabını buldu. Eleme gecesinde performansı en düşük olan yarışmacı jürinin önüne çıkan ilk isim oldu. Bu isim Nazlı Sultan Kayaaslan ile Nihal Candan oldu. Hafta içindeki performansa bakılınca jürinin önünde elenmek üzere kalan isim ilk kez elenme potasına giren Nazlı Sultan oldu. İkinci yarışmacıyı ise yarışmacılar belirledi. Ancak isim belirleme büyük bir hesaplaşmaya sahne oldu. Nur Yerlitaş'ın 'burada kraliyet kurmuşsunuz' dediği 'üçlü çete' ortalığı birbirine kattı. Özden Cerrahoğlu'nun adı söylenince kankası Nihal Candan büyük bir kavga çıkarttı. Kavga kıyamet sonrasında yarışmacılar arasından Özden Cerrahoğlu ismi çıktı.

İŞTE BENİM STİLİM BU HAFTA KİM ELENDİ?

Nur Yerlitaş'ın 3'lü çete dediği isimler Nazlı Sultan, Özden Cerrahoğlu ve Nihal Candan'dan oluşuyordu. Kulis yapıp matematik hesapları ile rakiplerini birbir eleyen bu üç isim son haftada jüriden hayli tepki gördü. İşte Benim jürisinin önüne bu hafta çıkan 2 isim de bu çeteden olunca Kemal Doğulu fırsatı kaçırmadı ve "Bir sürü numaralar , bir sürü entrikalar, birbirinin kuyusunu kazmalar. O çirkin matematikleri yüzünden ikisi de şimdi buradalar' diyerek son darbeyi indirdi.
Hande Yener 'Nazlı Sultan' elensin dedi.
Nur Yerlitaş 'Özden Cerrahoğlu' elensin dedi.
İvana Sert 'Özden Cerrahoğlu' elensin dedi.
Uğurkan Erez ise 'Nazlı Sultan' elensin tercihini yaptı.
Kemal Doğulu elenen ismi belirleyen oyu verdi. İşte Benim Stilim yarışmasının başından beri favori ismi olan Nazlı Kayaaslan 'ı eledi.

Nazlı Kayaaslan KİMDİR niye elendi?


Nazlı Kayaaslan yarışma boyunca en çok taç alan isimdi. Haliyle Özden Cerrahoğlu 'na karşı Nazlı Kayaaslan 'ı eleyen Kemal Doğulu şaşırttı. Ancak yarışmanın sıkı takipçileri için Kemal Doğulu 'nun Özden Cerrahoğlu 'nu tutması pek de şaşırtmadı. Özden Cerrahoğlu'nun adı bir ara Kemal Doğulu ile birlikte anılmaya bile başlamıştı. Kemal Doğulu bu söylentiyi kesse de Özden Cerrahoğlu ona olan ilgi ve alakasını hiç saklamadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Benim Stilim kim elendi? Nazlı Kayaaslan kimdir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN