Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı-izle (SON-BÖLÜM-TEK-PARÇA)

Karadayı dizisi merakla beklenen yeni bölüm yayınlandı. 9 Mart Pazartesi akşamı Atv ekranlarında kaldığı yerden devam eden Karadayı dizisi bu hafta yine bomba gibi bir bölümle ekrana geldi. Karadayı Dizisi yeni bölümü ve son bölümü olan 101. bölüm (9 Mart) tek parça ve hd olarak haberimize eklenmiştir.

Giriş Tarihi: 9.3.2015 21:33 Güncelleme Tarihi: 10.3.2015 00:44
Karadayı-izle (SON-BÖLÜM-TEK-PARÇA)
Feride mesleğini kaybetme uğruna sevdiği adam için tanıklık yapmaya kararlıdır. Mahir artık kendisine bir oyun oynandığının ve bombacının Sosyete ya da Seyis olduğundan emindir.

Mahir'i öldürtemeyen Sosyete, Mehmet Saim'e gider ve onu tehdit eder. Sosyete ve Mehmet Saim restleşir. Bu restleşmenin galibi kim olacaktır.

Mahir'e Beyefendi'yi buldurmaya kararlı olan Turgut boş durmayacaktır. Büyük bir plan yapar. Bütün düğümün çözüleceği büyük bir buluşma ayarlar ve tarafları aynı saatte aynı yere çağırır.

Turgut; Mehmet Saim, Sosyete ve Mahir'i bir araya getirmeyi başarabilecek midir?
Mahir sonunda beyefendinin Mehmet Saim olduğunu öğrenebilecek midir?

Feride hamile olduğunu öğrenir. Bu müjdeyi Mahir'e vermek için yola düşerken hapishaneden yeni çıkan Belgin de Feride'nin hamile olduğunu öğrenir.


- KARADAYI 100. BÖLÜM DE NELER OLDU?-

Mehmet Saim'in titizlikle hazırladığı plan sorunsuz bir şekilde işlemiştir. Mahir, Nail'i ve gazeteci Tarık'ı öldürmek suçlarından tutuklanmıştır. Fakat hesaplamadıkları bir şey olmuş ve Mahir'i arayan Feride onu gizliden takip edip marangozhaneye gelmiştir. Mahir'in Nail'i öldürmediğini bilen Feride sevdasını kurtarmak için şahitlik yapmak zorundadır. Mesleğini ve geleceğini tehlikeye atmasını istemeyen Mahir buna kesinlikle izin vermemektedir. Feride'nin olaya tanık olduğunu öğrenen Mehmet Saim de buna izin vermez ama Feride her şeyi göze alıp tanıklık edecektir.

Mahir'in suçsuz yere hapse girmesi Turgut'un planlarını bozmaktadır. Ona göre haksız yere hapse giren Mahir, Feride'nin gözünde ve kalbinde kahraman olarak kalacaktır. Turgut buna engel olmak için harekete geçer ve hiç hesapta olmayan bir adım atar.

Turgut'un tavrı karşısına şaşkına dönen Feride buna izin verecek midir?

Bütün bunlar olurken Sosyete, Mahir belasından sonsuza kadar kurtulmak için onun öldürülmesi gerektiğini düşünmektedir. Seyis'ten beklediği desteği göremeyen Sosyete tek başına hareket etmeye karar verir.

ATV YAYIN AKIŞI (9 Mart Pazartesi)


07:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Kızlar ve Anneleri
15:00 Alemin Kıralı
16:00 Zahide ile Yetiş Hayata
18:45 Atv Ana Haber
20:00 Karadayı (Yeni Bölüm)
23:40 Kim Milyoner Olmak İster?

ATV yeni yayın frekansları

ATV, Türksat 4A uydusunda ATV Doğu Paket'inde yer alıyor ve Frekans:12054 , Symbol Rate:27500 , FEC:5/6 ve Polarizasyon: H - Yatay frekanslarında yayın yapıyor.

ATV DİZİLERİ SOSYAL MEDYADA DA ZİRVEDE

Kara Ekmek yeni bölüm etiketi #aşığımçünkü Twitter Dünya ve Türkiye gündemlerinde!

Yayınlandığı ilk günden itibaren Sosyal Medya'da adından sıkça bahsettiren Kara Ekmek'in yeni bölüm etiketi #aşığımçünkü bölüm başladıktan kısa süre sonra, gördüğü yoğun ilgiyle Twitter Dünya Trending Topics ve Twitter Türkiye Trending Topics listesine girmeyi başardı!

Cuma akşamlarının heyecan ve merakla izlenen yeni dizisi Kara Ekmek'in #aşığımçünkü etiketi, gördüğü yoğun ilgiyle Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve gördüğü yoğun ilgiyle ilk sıraya yükseldi.

Kara Ekmek'in yeni bölüm etiketi #aşığımçünkü Türkiye Gündemi ile birlikte Twitter Dünya Trending Topics listesine de girerek ilk sıraya kadar yükseldi ve uzun süre Dünya gündeminde kalmayı başardı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı-izle (SON-BÖLÜM-TEK-PARÇA)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN