Survivor da kim elendi? İşte o isim! (BÜYÜK-KAVGA)

Survivor All Star'da elenen isim belli oldu. İşte Survivor elenen isim ve tüm gelişmeler...

Giriş Tarihi: 11.3.2015 00:25 Güncelleme Tarihi: 11.3.2015 00:39
Survivor da kim elendi? İşte o isim! (BÜYÜK-KAVGA)
İşte Survivor'a ünlüler takımından veda eden isim! Survivor All Star'da eleme gecesinde bu hafta ünlüler takımından Fulya elenerek adaya veda etti.

TV8'in en heyecanlı yarışması Survivor All Star'da eleme gecesinde herkesi ekrana kilitledi. Yapılan oylama sonucunda birinci Anıl oldu.

Fulya ile Anıl'ın seçtiği Merve Oflaz arasında en düşük SMS oyunu alarak elenen isim Fulya oldu. Geçen hafta yapılan eleme gecesinde ise adaya veda eden isim gönüllüler takımından Duygu olmuştu.İLK HAFTA DUYGU ELENMİŞTİ

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında yapılan oylamada adadan gitmesi istenen isim Duygu oldu. SMS oylamasında halkın en fazla oy attığı Turabi ise Duygu'nun karşısına Hilmicem'i çıkardı. Yarışmada Hilmicem ile Duygu arasında oylama yapıldı. Adaya veda eden isim Duygu Çetinkaya oldu.

Survivor All Star 2015 yarışında 10 Mart eleme gecesinde bu haftanın birincisi açıklandı ve kim elendi sorusu yanıt buldu. Survicor 2015 'de ünlüler takımında haftanın birincisi Anıl Tetik oldu. Anıl Tetik ' kimi Survivor 'dan eleyeceksin' sorusuyla karşılaştı. Survivor 'da elenmek üzere ilk olarak Fulya Kesin yazılmıştı. Peki bu hafta kim elendi Fulya Keskin mi Anıl Tetik 'in adını verdiği Merve Oflaz mı?

Survivor All Star ada konseyi bu kez kim elendi sorusunun cevabı için toplandı. Survivor All Star 'da ünlüler takımında SMS birincisi olan Anıl Tetik , elenmek üzere Merve Oflaz 'ın adını verdi. Anıl Tetik bu ismi 'performansa' dayalı olarak söylediği belirtti. Merve Oflaz ise 'Anıl 'ın birinci olacağını biliyordum ve beni söyleyeceğini de... O yüzden çok şaşırmadım' dedi.

SURVİVOR 'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Anıl Tetik birinci olduğu için elenmek üzere ismini verdiği Merve Oflaz ile Fulya Keskin arasında SMS oy durumuna bakıldı. En az oyu alan isim Survivor 'da bu hafta elenen isim oldu. Bu hafta Survivor 2015 ünlüler takımında elenen isim Fulya Keskin oldu.

SURVİVOR GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?


Survivor 'da geçen hafta Duygu Çetinkaya elenmişti. Hilmicem ve Turabi 'nin yaptığı oyunla Duygu Çetinkaya hiç beklemediği bir anda Survivor All Star 'dan ayrıldı. Duygu Çetinkaya ada konseyinde ismi en çok yazılan kişi olmuştu. Haftanın birincisi olan Turabi , Duygu Çetinkaya 'nın karşısına Hilmi Cem'i çıkartmıştı.

SURVİVOR SON BÖLÜMDE BÜYÜK KAVGA

Survivor All Star 'da ada konseyinde ismi 5 kişi tarafından söylenen Ahmet Dursun kriz çıkarttı. Ünlüler takımı sorunları çözmek için toplantı yaptı. İsmini yazan kişilere karşı tavır alan Ahmet Dursun özellikle Hakan'ın üstüne gitti. Merve Oflaz da kavgaya dahil oldu. Merve Aydın ise karşı cephede yer aldı. Kavga sırasında Ahmet Dursun'un sözleri hayli ağır oldu. Ahmet Dursun 'Hepinizi tek tek bu adadan eleyeceğim' diyerek meydan okudu.

SURVİVOR 2015 BEGÜM VE SEDA KAVGASI

Survivor gönüllüler takımında ise Seda ile Begüm'ün kavgası Turabi'ye kadar uzandı. Begüm 'yumurta' olayını tekrar tekrar anlatmak zorunda kalınca sonunda çığlık çığlığa bağırdı. Seda ise Begüm 'ü çıldırttıktan sonra onunla dalga geçerek daha da kızdırdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor da kim elendi? İşte o isim! (BÜYÜK-KAVGA)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN