Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evi olmadığı için kocasını terk etti

Giriş Tarihi: 13.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 13.3.2015 12:07
Evi olmadığı için kocasını terk etti

ATV'de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata programında izleyenleri şoke eden olaylar yaşandı. Bir dönemin ünlü spikeri Mesut Mercan'ı terk eden ikinci eşi Güler Hanım 'ev vaad edilince' geri dönme kararı aldı.

Mesut Mercan'ı terkeden ikinci eşi Güler Hanım 'ev vaad edilince' geri dönme kararı aldı. Mesut Mercan 'ı şoke eden ise eski eşinin 'tapu benim üzerime olsun' çıkışı oldu.

Mesut Mercan ile maddi sebepler yüzünden ayrıldık diyen Güler Hanım katıldığı ATV canlı yayınında "Küçücük bir evimiz olsaydı belki böyle olmazdı. Bazen insan maddi ve manevi yönden kendine yetmiyor. Ben Mesut Bey 'i bırakmış değilim. Evim olsa yine bırakmış değilim" dedi.

MESUT MERCAN ŞOK OLDU

Mesut Mercan'ın 'barışırım' dediği eşi ATV onlara bir ev bulma sözü verince hayli değişti. Bu durum da Mesut Mercan 'ı çok kırdı. Asıl şoku ise Mesut Mercan, eski eşi Güler Hanım "evin tapusu benim üzerime olsun" deyince yaşadı.

Mesut Mercan "Şeytan görmüş evliya oldum. Şimdiye kadar tapu istemedi şimdi neden istiyor. Kim istiyor bunu. Akşam beynimle konuştum. Beynimden tokat yedim. Çıkara dayalı bu... Böyle evlilik yürümez. Ben hastayım önce benim hatırımı sor. Nasılsın diye sor? Bak çocuklarımın annesi aradı 'gel ben bakayım' sana dedi. 30 yılı aşmış bir eş bunu diyor" dedi. Mesut Mertcan 'ev tapusu karşılığı dönmeyi kabul eden' diğer eşi Güler Hanım için ise "Ben o konuyu bitirdim. Böylesi benim onurumu zedeler. " diye konuştu.

ÇOCUKLARININ ANNESİ : GEL MESUT!

Mertcan'ın ilk evliliği yaptığı ve 'hayatımın aşkı' dediği Aysel Hanım onun durumunu görünce bugün canlı yayına bağlandı. 'Nasılsın Mesut?' diyerek söze başlayan Aysel Hanım şu teklifi yaptı; "Yayını izleyince çok üzüldüm. Sabah Mesut'la konuştum. Bayağı üzüldüm. Mesut böyle şeyleri hak etmedi. Mesut buyursun gelsin. Ankara'da onun bir evi değil 3 evi var. "

MESUT MERCAN 'IN GÖZYAŞLARI

Huzurevinde kalan Mesut Mercan düşmüş omuzları ile ekrana yansıyan görüntüsüyle herkesi üzdü. Mesut Mercan'a ev bağışlamak isteyen kişinin yayına bağlandığı o anlarda gözünden yaşlar süzüldü ve ağzından sadece 'teşekkür ederim' sözü döküldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evi olmadığı için kocasını terk etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN