Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bedduada Gülen'e ilaç mı içirdiler?

Giriş Tarihi: 15.3.2015 15:22 Güncelleme Tarihi: 15.3.2015 15:56
Bedduada Gülen'e ilaç mı içirdiler?

Gülen hareketindeki nefretin ve “Türkiye yanarsa yansın” psikolojisinin Fethullah Gülen tarafından körüklendiğini söyleyen Hüseyin Gülerce, “Her şey beddua seansı ile başladı, Gülen’e ilaç içirildiğini bile söylediler, o seanstan sonra kimyası bozuldu” dedi.

Gazeteci - Yazar Hüseyin Gülerce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden Fethullah Gülen'e çok sert yanıt verdi. Gülerce şunları söyledi:

'DEMEDİĞİNİZ BİR ŞEY KALMADI'

'Sağolsun Sayın Gülen de hiç ara vermiyor. Yine üç gün önce halkın önünde 'hırsızım' de, 'harama el uzattım' de... Yakışıyor mu bunlar Allah aşkına. Din alimi olarak anılmış bir insana Türkiye'nin seçilmiş cumhurbaşkanı için, başbakanı için, bakanları için bu tür ifadeler kullanmak... Ben böyle sert tepkiler veriyorum ya; çevresinden bazı kişiler onu kastetmedi diyorlar. O zaman daha kırılıyorsunuz. Yapıp yapıp yapmadık, deyip deyip demedik, onu demek istemedik... Bu insan zekasına da hakaret. Firavun diyorsun, Nemrut diyorsun, Deccal diyorsun, Süfyan diyorsun. Demediğiniz bir şey kalmadı.'
Kaynak: Beyazgazete
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bedduada Gülen'e ilaç mı içirdiler?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN