Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan kim elendi?

’da bu hafta kim elendi? 15 Mart 2015 Ütopya son bölümde yarışmaya kim veda etti ve kim yarışmada kaldı.Ütopya son bölüm beş beş eşitlikle Halk oylaması sms yapıldı ve Göktan ve Meral çekişmesi sonrasında Ütopyada Kim Elendi ?

Giriş Tarihi: 16.3.2015 10:04
Ütopya'dan kim elendi?
'da bu hafta kim elendi?15 Mart 2015 Pazar Ütopya son bölümde yarışmadan elenen isim ve kalan isim belli oldu. Ütopya'da son olarak Göktan ve Meral arasında kendi aralarındaki oylamada beş beş eşitlikle çıkmıştı ve Halk oylaması SMS'e kalmıştı ve halk oylaması sonrasında Ütopya'da veda eden isim belli oldu.

Ütopya'nın yeni yarışmacısı Meral oldu. Ütopya'nın yeni yarışmacısı belli oldu! Ütopya sakinlerinin kendi aralarında yaptığı oylamada çıkan eşitliğin ardından, halk oylamasına çıkan iki isimden Meral en çok oyu alarak Ütopya'nın yeni ismi oldu. Diğer yarışmacı adayı Göktan ise Ütopya'ya ve hayallerine veda etti.

Göktan ve köpeği Orka, Ütopya'ya veda ediyor...

Ütopya'nın yeni yarışmacısı belli oldu! Halk oylaması sonucunda Meral kaldı, Göktan ise Ütopya'ya ve hayallerine veda etti!

Ütopya Meral Avcı Kimdir?

Ütopya meral avcı, ütopya meral avcı kimdir, ütopya meral avcı boyu kaç, ütopya meral avcı kilosu, meral avcı kaç yaşında, meral avcı nereli, meral avcı mesleği,

Ütopya'daki yaşam alanına düzenleyip aynı zamanda var olan karmaşayı sonlandırmayı istediğini belirten Ütopya Meral Avcı, doğada bulunan materyalleri kullanarak üretime katkıda bulunmak istiyor.

İsim: Meral Avcı
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 27
Meslek: Moda tasarımcısı
Boy: 1.73
Yaşadığı Yer: İstanbul
Medeni Durumu: Bekar
Burç: Aslan
Yetenek: Dans etmek, şiir yazmak, dikiş yapmak

GÖKTAN İLERİ KİMDİR?

"Lider olmaya niyetim yok diyen Ütopya Göktan İleri bakalım neler yapacak. Kendi yolumu izlerken birileri bana ayak uydurabilir." diyen Göktan, Ütopya'da hızlı bir şekilde para kazanıp daha sonra büyük projelere girişeceğini söylüyor.

İsim: Göktan İleri

Cinsiyet: Erkek

Yaş: 37

Meslek: Bilişim ve Dijital Medya Uzmanı

Boy: 1.82

Yaşadığı Yer: Bodrum

Medeni Durumu: Bekar

Burç: Akrep

Yetenek: Snowboard, su sporları, tamirat, elektrik ve elektronik alanında deneyim.

**Ütopya'da oylama yapıldı. Peki kimler Göktan'a, kimler Meral'e oy verdi?

**Ütopya'da içeride kalacak yarışmacıyı belirleyecek oylama yapıldı.

**Büyük bir heyecana sahne olan oylamada iki yarışmacıda 5'er oy alınca karar halk oylamasına kaldı.

**Harun, Serkan, Tuncay, Türkan ve Buket tercihlerini Meral'den yana kullanırken, Semih, Murat, Kurretülayn, Altar ve Aybüke Göktan'a oy verdi.

**Ütopya'da günlerdir merakla beklenen oylama sonuçları açıklandı. Ütopya 'dan kim elendi sorusunun yanıtı halk oyyalamasına kaldı. Aralarına yeni katılacak ismi belirlemek için kara tahtanın başına gelen Ütopya sakinleri, Meral ve Göktan için oy kullandı. Ütopya'da yapılan oylama sonucunda her iki adayın da 5 oy alması sonucunda yeni yarışmacının belirlenmesi halk oylamasına kaldı.

**Halk oylaması artık SMS sistemiyle yapılıyor. En çok destek SMS'i alan isim Ütopya'da kalacak diğeri ise elenecek.

**Ütopya'nın yeni yarışmacı adayları Meral ve Göktan oylama heyecanı yaşarken Semih ve Altar kavgası son bölüme damga vurdu. Türkan Gözcü , Serkan ve Tuncay grubuna yaklaşırken 'inek kavgası' da patladı. Semih , Türkan Abla 'nın ineğini almak isteyince gerilim çıktı. Serkan ve grubu ise ani bir ahır baskını gerçekleştirdi.

**Türkan Gözcü 'den sonra Semih Öztürk , Altar ve Murat üzerindeki hakimiyetini de kaybetti. Türkan Gözcü'nün Serkan'ların grubuna girmeyi önermesini ise bakın Semih nasıl yorumladı;

***Ütopya'ya dahil olan Orka yeni neşe kaynağı oldu. Tuncay ile oyun oynayan Orka herkesin keyiflendirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'dan kim elendi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN