Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte Benim Stilim de gözyaşı sel oldu aktı (Kim elendi?)

Giriş Tarihi: 19.3.2015 00:42 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 00:43
İşte Benim Stilim de gözyaşı sel oldu aktı (Kim elendi?)

İşte Benim Stilim 'de Emel Özkızıltaş, herkesi ağlattı. Emel Özkızıltaş, 18 Mart Çarşamba günü yayınında kendisine yapılan evlilik teklifini anlatırken stüdyoda ağlayınca jüri üyeleri ve yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu.

İşte Benim Stilim'de Emel Özkızıltaş, herkesi ağlattı. Emel Özkızıltaş, 18 Mart Çarşamba günü yayınında kendisine yapılan evlilik teklifini anlatırken stüdyoda ağlayınca jüri üyeleri ve yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu.

İşte Benim Stilim'de bugün yayınlanan yeni bölümde Emel Özkızıltaş, herkesi ağlattı. Yarışmada evlilik teklifi konsepti ile jürinin karşısına çıkan Emel Özkızıltaş, nasıl bir evlilik teklifi almak istediğini anlatırken, gözyaşlarına boğuldu. Emel Özkızıltaş'ın gözyaşlarına boğulması üzerine jüri üyesi Nur Yerlitaş ve yarışmacılarda ağladı.

İşte Benim Stilim'de Emel Özkızıltaş, herkese duygusal anlar yaşattı.

Nur Yerlitaş, Emel Özkızıltaş'a "Sana öyle birini çıkarsınki hem eş hem baba şefkati versin. insanlar 10 tane koca alabilirle 10 çocuk doğurabilirler ama anne ve babaya bir hakları var. hepimizin bir annesi bir babası var. Onun için senin bu hikayen bu acın bir dokunur böyle. Seni anlayabiliyorum bahtın güzel olsun. Sen iyi bir kızsın bahtın güzel olsun. O baba birgün gelecek" dedi.

İŞTE ELEME OYLAMASI SONUCU

Burcu Esmersoy Maria Surina gitsin dedi.
Nur Yerlitaş Çiğdem Çelik elensin oyu verdi.
Kemal Doğulu Maria Surina gitsin dedi.
Uğurkan Erez Çiğdem Çelik gitsin oyu verdi

İŞTE BENİM STİLİM BU HAFTA KİM ELENDİ?

Saаt 21.30'da başlayan ve gece 02.00'dаn sonrа biten İşte Benim Stilim yаrışmasının konuğu Burcu Esmersoy oldu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde yine Özden Cerrahoğlu , Nihal Candan ve Nazlı Hamarat oyunu sonuca etki etti. Matematiksel hesaplamalarla bugüne kadаr bir çоk ismi gönderen üçlü bu kez Çiğdem Çеlik ismini elenmek üzere çıkаrttı. Maria Surina ise jüriden en düşük puanı alan isim olduğu için elemеye çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Benim Stilim de gözyaşı sel oldu aktı (Kim elendi?)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN