Beşiktaş-Brugge maçı golleri (GENİŞ-ÖZET)

Beşiktaş Brugge az önce sona erdi. BJK, Club Brugge maçı özeti ve golleri burada. Beşiktaş Brugge karşılaşması öncesi neler yaşandı, maçın canlı anlatımı, geniş özet ve golleri, skoru, sonucu ve önemli anları sabah.com.tr'de.

Giriş Tarihi: 19.3.2015 22:37 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 23:53
Beşiktaş-Brugge maçı golleri (GENİŞ-ÖZET)
Belçika deplasmanında Belçika ekibi olan Club Brugge kulübüne 2-1 yenilen Beşiktaş, bugünkü karşılaşmada galibiyet alarak turu geçmek istiyor. Atatürk Olimpiyat Stadyum'unda oynanan maçı Rus hakem Sergey Karasev yönetiyor. İşte iki takımında ilk 11'leri;

BEŞİKTAŞ: Tolga - Opare, Franco, Necip, Motta-Gökhan Töre, Veli, Tolgay, Olcay-Mustafa Pektemek, Demba Ba

CLUB BRUGGE: Ryan - Meunier, Mechele, Duarte, De Bock - Simons, Vormer, De Fauw - Rafaelov, De Sutter, Izquierdo.

Beşiktaş maça hızlı başladı. Henüz yeni başlayan maçta Beşiktaş hızlı ataklar ile erken gol bulmaya çalışıyor. Sol kanattan kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Tolgay Arslan penaltı noktasına ortasını yapıyor ancak Club Brugge defansı topu uzaklaştırıyor. Sağ kanatta topla buluşan Gökhan Töre son çizgiye indikten sonra ortasını yapıyor ancak top direk auta çıkıyor. Beşiktaş savunmasının kaptırdığı top ile hızlı gelişen Club Brugge atağında topla birlikte ilerleyen Tom De Sutter ceza sahasına girdikten sonra sol ayağı ile şutunu çekiyor fakat top Necip Uysal'dan geri dönüyor.

Kendi topunu takip eden Tom De Sutter ceza sahası içi sol tarafında son çizgiden tekrar şutunu çekiyor ancak kaleci Tolga Zengin son anda topu kornere çeliyor. Ceza yayı sol çaprazında topla buluşan Olcay Şahan yerden şutunu çekiyor ancak kaleci Matthew Ryan üzerine gelen topu rahatlıkla kontrol ediyor.

Sağ kanatta topla buluşan Daniel Opare penaltı noktasına doğru ortasını yapıyor ancak Oscar Duarte topa dokunduktan sonra kaleci Matthew Ryan topun sahibi oluyor. Orta alanda topla buluşan Jose Izquierdo ceza yayı gerisine geldikten sonra sağ ayağı ile şutunu çekiyor ancak Tolga Zengin üzerine gelen topu iki hamlede kontrol etmeyi başarıyor. Sağ kanatta topla buluşan Gökhan Töre ceza sahasına girdikten sonra sağ çaprazdan şutunu çekiyor ancak Matthew Ryan köşeye iyi uzanıyor ve topu çelmeyi başarıyor.

Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Gökhan Töre altıpas üzerine ortasını yapıyor. O noktada Tom De Sutter topa müdahale ediyor ve devamında Pedro Franco rakibi Davy Fauw'a faul yapıyor.

(Beşiktaş)
Beşiktaş bu kez sol kanattan korner kullanıyor. Tolgay Arslan altıpas içerisine ortasını yapıyor ancak topa kimse dokunamıyor ve top auta çıkıyor.

İKİNCİ YARIDAN DAKİKALAR

85. Dakika : Orta alanın sağ tarafından kullanılan serbest vuruşta Tolgay Arslan ceza sahasına ortasını yapıyor ancak kalesini terk eden Matthew Ryan topun sahibi oluyor.
83. Dakika : Rakibi Lior Refaelov'a arkadan sert müdahalede bulunan Veli Kavlak sarı kart ile cezalandırılıyor.
81. Dakika : Club Brugge takımında üçüncü ve son oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Tom De Sutter oyundan çıkıyor ve Mamadou Obbi Oulare oyuna giriyor.
80. Dakika : Golün asistini Lior Refaelov yapıyor.
80. Dakika : GOL! Club Brugge, Boli Bolingoli-Mbombo'nun golü ile 2-1 öne geçiyor. Orta alanda topun sahibi olan Lior Refaelov ara pasını Boli Bolingoli-Mbombo'ya atıyor. Mbombo ceza sahası içinde kaleci Tolga Zengin'i çalımladıktan sonra topu boş ağlara gönderiyor ve takımını öne geçiren golü kaydediyor.
78. Dakika : Ceza sahası dışı sol tarafından kullanılan serbest vuruşta Gökhan Töre ortasını yapıyor ancak Tom De Sutter topu uzaklaştırıyor.
74. Dakika : Beşiktaş'ta ikinci oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Mustafa Pektemek oyundan çıkıyor ve Cenk Tosun oyuna giriyor.
71. Dakika : Beşiktaş'ta ilk oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Daniel Opare oyundan çıkıyor ve Kerim Frei oyuna giriyor.
70. Dakika : Beşiktaş savunmasından dönen topu ceza yayı içerisinde önünde bulan Thomas Meunier gelişine çok sert vuruyor ancak top kalenin yanından az farkla auta gidiyor.
69. Dakika : Ruud Vormer'in uzun pasına sağ kanatta hareketlenen Felipe Gedoz için ofsayt bayrağı havaya kalkıyor.
67. Dakika : Ceza yayı gerisinde topla buluşan Felipe Gedoz gelişine şutunu çekiyor ancak Tolga Zengin üzerine gelen topu kontrol ediyor.
66. Dakika : Lior Refaelov'un pası ile ceza yayı sağ çaprazında topla buluşan Felipe Gedoz şutunu çekiyor ancak top savunmadan geri dönüyor.
64. Dakika : Club Brugge takımında ikinci oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Jose Izquierdo oyundan çıkıyor ve Boli Bolingoli-Mbombo oyuna giriyor.
64. Dakika : Orta alandan kazanılan serbest vuruşta Tolgay Arslan ceza sahasına ortasını yapıyor. Pedro Franco topu, arkadaşı Necip Uysal'a indiriyor. Necip Uysal penaltı noktası gerisinden gelişine şutunu çekiyor ancak top kalenin yanından auta gidiyor.
63. Dakika : Orta alanın biraz ilerisinde Demba Ba'ya arkadan sert müdahalede bulunan Thomas Meunier sarı kart ile cezalandırılıyor.
61. Dakika : Golün asistini Timmy Simons yapıyor.
61. Dakika : GOL! Club Brugge, Tom De Sutter'in golü ile eşitliği yakalıyor. Orta alanda yüksek gelen topu karşılayan Timmy Simons kafa pasını savunmanın arkasına atıyor. O topu iyi takip eden Tom De Sutter ceza sahası içerisinde Tolga Zengin ile karşı karşıya kaldıktan sonra sol ayağı ile şutunu çekiyor ve top ağlarla buluşuyor.
60. Dakika : Club Brugge takımında ilk oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Davy Fauw oyundan çıkıyor ve Felipe Gedoz oyuna giriyor.
60. Dakika : Tom De Sutter'in indirdiği topu önünde bulan Lior Refaelov ceza yayı gerisinden şutunu çekiyor ancak top kalenin üstünden auta gidiyor.
58. Dakika : Daniel Opare topla birlikte ceza sahasına girdikten sonra Laurens De Bock'tan seken top Mustafa Pektemek'in önünde kalıyor. Mustafa, penaltı noktasının gerisinden gelişine sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak top kalenin üstünden auta gidiyor.
55. Dakika : Jose Izquierdo rakibi Daniel Opare'yi geçtikten sonra sol çaprazdan şutunu çekiyor ancak top hemen önündeki Necip Uysal'dan geri dönüyor.
54. Dakika : Gökhan Töre'nin pası ile topla buluşan Veli Kavlak ceza yayı gerisinden şutunu çekiyor ancak top üstten auta çıkıyor.
53. Dakika : Sol kanatta topla buluşan Gökhan Töre topu içeriye çeviriyor ancak Oscar Duarte topu uzaklaştırıyor.
48. Dakika : GOOOLLL!!! Beşiktaş, Ramon Motta'nın golü ile 1-0 öne geçiyor. Club Brugge defansının uzaklaştırdığı topu önünde bulan Ramon Motta ceza sahası dışı sol çaprazdan çok sert ve düzgün vuruyor ve top ağlarla buluşuyor.
46. Dakika : Sergey Karasev'in düdüğü ile ikinci yarıya temsilcimiz Beşiktaş başlıyor.

İLK YARIDAN DAKİKALAR

45. Dakika : Sergey Karasev ilk yarının son düdüğünü çalıyor. İlk yarı golsüz eşitlik ile sona eriyor.
43. Dakika : Gökhan Töre'nin pası ile sol kanatta topla buluşan Ramon Motta bekletmeden topu içeriye çeviriyor ancak Oscar Duarte topu kornere gönderiyor.
40. Dakika : Tolgay Arslan'ın uzun pası ile ceza yayı sağ çaprazında topla buluşan Demba Ba gelişine sağ ayağı ile şutunu çekiyor ancak kaleci Matthew Ryan yatarak topu kontrol etmeyi başarıyor.
40. Dakika : Gökhan Töre'nin pası ile ceza sahası içi sağ çaprazda topla buluşan Demba Ba yüzünü kaleye döndükten sonra sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak top direğin hemen dibinden auta çıkıyor.
39. Dakika : Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Gökhan Töre altıpas içerisine ortasını yapıyor ancak Club Brugge defansı topu uzaklaştırıyor.
36. Dakika : Sol kanatta topla ilerleyen Tom De Sutter'i iterek yere düşüren Daniel Opare sarı kart ile cezalandırılıyor.
35. Dakika : Orta alanın sol tarafından kazanılan serbest vuruşta Ruud Vormer penaltı noktasına ortasını yapıyor. O noktada iyi yükselen Oscar Duarte kafa vuruşunu yapıyor ancak Tolga Zengin köşeye giden topu kontrol etmeyi başarıyor.
32. Dakika : Hızlı gelişen Beşiktaş atağında sağ kanatta topla birlikte ilerleyen Gökhan Töre'yi sert müdahale ile yere düşüren Jose Izquierdo sarı kart ile cezalandırılıyor.
29. Dakika : Tolgay Arslan sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ortasını altıpas içerisine yapıyor ancak Matthew Ryan topu iki eliyle kontrol ediyor.
28. Dakika : Olcay Şahan'ın pası ile ceza sahası dışı sol çaprazda topla buluşan Gökhan Töre sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak top farklı bir şekilde auta gidiyor.
24. Dakika : Laurens De Bock sol kanattan taç atışını kullanıyor. Topla buluşan Ruud Vormer pasını Laurens De Bock'a veriyor. Laurens De Bock sol kanattan penaltı noktasına doğru ortasını açıyor. O noktada iyi yükselen Tom De Sutter kafa vuruşunu yapıyor ancak top kalenin hemen yanından auta çıkıyor.
22. Dakika : Beşiktaş bu kez sol kanattan korner kullanıyor. Tolgay Arslan altıpas içerisine ortasını yapıyor ancak topa kimse dokunamıyor ve top auta çıkıyor.
19. Dakika : Karşılaşma, yapılan karşılıklı fauller ile sık sık duruyor.
16. Dakika : Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Gökhan Töre altıpas üzerine ortasını yapıyor. O noktada Tom De Sutter topa müdahale ediyor ve devamında Pedro Franco rakibi Davy Fauw'a faul yapıyor.
15. Dakika : Daniel Opare sağ kanattan altıpas üzerine ortasını yapıyor ancak Oscar Duarte topu uzaklaştırıyor.
12. Dakika : Sağ kanatta topla buluşan Gökhan Töre ceza sahasına girdikten sonra sağ çaprazdan şutunu çekiyor ancak Matthew Ryan köşeye iyi uzanıyor ve topu çelmeyi başarıyor.
12. Dakika : Orta alanda topla buluşan Jose Izquierdo ceza yayı gerisine geldikten sonra sağ ayağı ile şutunu çekiyor ancak Tolga Zengin üzerine gelen topu iki hamlede kontrol etmeyi başarıyor.
9. Dakika : Sağ kanatta topla buluşan Daniel Opare penaltı noktasına doğru ortasını yapıyor ancak Oscar Duarte topa dokunduktan sonra kaleci Matthew Ryan topun sahibi oluyor.
7. Dakika : Ceza yayı sol çaprazında topla buluşan Olcay Şahan yerden şutunu çekiyor ancak kaleci Matthew Ryan üzerine gelen topu rahatlıkla kontrol ediyor.
5. Dakika : Beşiktaş savunmasının kaptırdığı top ile hızlı gelişen Club Brugge atağında topla birlikte ilerleyen Tom De Sutter ceza sahasına girdikten sonra sol ayağı ile şutunu çekiyor fakat top Necip Uysal'dan geri dönüyor. Kendi topunu takip eden Tom De Sutter ceza sahası içi sol tarafında son çizgiden tekrar şutunu çekiyor ancak kaleci Tolga Zengin son anda topu kornere çeliyor.
4. Dakika : Sağ kanatta topla buluşan Gökhan Töre son çizgiye indikten sonra ortasını yapıyor ancak top direk auta çıkıyor.
3. Dakika : Sol kanattan kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Tolgay Arslan penaltı noktasına ortasını yapıyor ancak Club Brugge defansı topu uzaklaştırıyor.
1. Dakika : Necip Uysal'ın kendi yarı alanından attığı uzun pasa sağ kanatta hareketlenen Gökhan Töre için ofsayt bayrağı havaya kalkıyor.
1. Dakika : Sergey Karasev'in düdüğü ile maça Club Brugge başlıyor.

Brugge inanıyor: "İstanbul'da da..."

Club Brugge'ün genç oyuncuları Mechele ve Refaelov, maç sonrası açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu ilk maçında Beşiktaş'ı 2-1 mağlup eden Club Brugge'ün genç savunma oyuncusu Brandon Mechele, maçın ardından Belçika basınına değerlendirmelerde bulundu.

"Bu akşamki gibi oynarsak, kesinlikle İstanbul'da da şansımız var" diyerek sözlerine başlayan Mechele; "Daha devreden çıkar çıkmaz yediğimiz gol için üzgünüz. Daha devreye yeni başlamıştık. Bu bizde bir miktar konsantasyon kaybı sonucu oldu. Ancak, biz inancımızı kaybetmedik ve 2-1 kazandık" ifadelerini kullandı.

Penaltı vuruşundan takımına 2-1'lik galibiyeti getiren Lior Refaelov ise; "İhtiyacımız daha fazla hücum etmekti ve iki forvet oynarken bile bunun mümkün kıldık. Bu şekilde ileride daha güçlü kaldık. Kendimi bu sistemde iyi hissettim" yorumunu yaptı.

Slaven Bilic'ten Brugge için Galatasaray örneği

Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic ve Veli Kavlak, Club Brugge maçı öncesinde açıklamalarda bulundu

Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic ve Veli Kavlak, Club Brugge maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi. Veli, "70 bin kişiyi arkamıza alacağız ancak kontrollü oynamamız lazım. 90 dakikalık bir süre olacak önümüzde olacak. Stat full ama sabırlı oynamamız lazım, Belçika'da da sabırlı oynamaya çalıştık." sözlerini kullanırken, Bilic ise, "Brugge kolay futbol oynuyor ancak bu bizim onlara saygısızlık yapmamız anlamına gelmez" dedi.

İşte Bilic'in sözleri...

ÇOK ÖNEMLİ BİR HAFTADAYIZ


Her sene benzer senaryolar ortaya çıkar, bütün sezonu oynarsınız ancak 2-3 maç oynarsınız ve o maçlar belirleyici olur. Hem Avrupa hem de Türkiye'de belirleyici maçlar oynuyoruz. Tüm takımlar ve biz de puan kayıpları yapabiliriz, Bursaspor da dahil olmak üzere her takımın şampiyon olma şansı var. Çok önemli, belirleyici bir haftanın içerisindeyiz. Hem Avrupa'da hem de Türkiye'de çok önemli maçlar oynayacağız. Bu hafta bizim için hem zihinsel hem de fiziksel olarak bir sınav olacak. Bu durumdan dolayı gururluyuz, mutluyuz. Bugüne kadar göstermiş olduğumuz performanstan dolayı da özgüvenimiz yüksek, inancımız var

ANDERLECHT VE GALATASARAY...

Kritik bir maça çıkacağız, medya bazı eklemeler çıkarmalar yapıyor. Oyuncularımızın söylediği sözlerin bazıları gerçeği yansıtmıyor. Brugge çok iyi bir takım, Belçika ligini de iyi biliyoruz. Anderlecht'in Galatasaray karşısındaki performansı da ortada. Rakibimize saygı duyuyoruz ancak bu saygı göstermemiz kendimizi küçük gördüğümüz anlamına gelmiyor. Çok büyük bir şansımız var ancak rakibimizi de hafife almıyoruz. Gücümüzü biliyoruz, güçlerini biliyoruz ve turu geçeceğimize de inanıyoruz

SAKAT OYUNCULARIN DURUMU

Tolga Zengin antrenmanlara başladı. Serdar ve Sosa da kontrollerden geçti, kötü durumda değiller. Yarın tüm oyuncularımız ile ilgili kararı vereceğiz. Sakat oyuncularımız iyi yolda, Atiba da bugün antrenmana çıkacak. Demba Ba'nın da durumu iyi. Kadro tercihleri hakkında bilgi vermem doğru değil. Sistemden daha önemli olan oyuncuların birlikte hareket edebilmeleri. Sistem dediğimiz sadece başlama vuruşuyla başlıyor. Mustafa ve Cenk'in sakatlığı vardı ve bu iki oyuncunun da dönmesiyle sistem alternatiflerimiz ve oyuncu tercihlerimiz çoğaldı. Demba Ba biraz daha rahatlayacak. Çift forvet oynamanın tabii ki üzerimizde olumlu bir etkisi var, Demba Ba'nın da Olcay'ın yukarı yönlü performansları var ancak bunları sadece sisteme bağlamak yanlış olur. Burada önemli olan bütün halinde oynayabilmemiz

TARAFTARDAN DESTEK İSTEDİ

Brugge kolay futbol oynuyor ancak bu bizim onlara saygısızlık yapmamız anlamına gelmez. Kolay, üretken oynuyorlar. Belçika'daki maçta da bu böyle oldu. Uzun toplarla oyunu rakip yarı alana yıkmaya çalışıyorlar. Benim beklentim bu kez oyuna daha kontrollü başlayacaklar, oyun stratejilerini ilk yarıda değiştirmediler ve golü yedikten sonra bir hamle yaptılar. Biz de bu kez daha dikkatli olacağız. Bu maçın senaryosu Liverpool maçından farklı geçebilir, taraftarımıza bu konuda çok iş düşecek. Mümkün olduğunca erken bir gol bulmak için çabalayacağız ancak karşımızda zorlu bir takım var. Oyun beklediğimiz gibi gitmediği anda da taraftarımızın bize son ana kadar destek vermesi gerekir.

Beşiktaş nasıl tur atlar?


Siyah-Beyazlı ekip deplasmanda gol attığı için yenilgiye rağmen avantaj kaybetmemiş durumda.

İstanbul'da önümüzdeki hafta Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak maçta Beşiktaş'a mutlaka galibiyet gerekiyor. Siyah-Beyazlılar'a, 1-0 ya da 3-1, 4-2 gibi gollü iki farklı galibiyetler gerekli.

Kartal'ın 2-1'lik üstünlüğünde ise mücadele uzatmaya gidecek. Her türlü beraberlik ve yenilgilerde ise turu geçen taraf Club Brugge olacak. Siyah-Beyazlılar bir önceki turda Liverpool'a deplasmanda 1-0'lık skorla boyun eğmiş, rövanşı Tolgay Arslan'ın golüyle 1-0 galip bitirmişti. Penaltı vuruşlarında 5-4'lük üstünlük kuran temsilcimiz tur biletini kapmıştı.

Beşiktaş, Club Brugge engelini de geçtiği takdirde UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek finale kalma başarısı gösterecek.

Yıldırım Demirören Beşiktaş-Club Brugge maçını stattan izledi

Demba iddialı: "Can damarlarını..."

Beşiktaş'ın Senegalli yıldızı Demba Ba turun şifresini verdi... Golcü oyuncu maçın ardından yaptığı açıklamalarda Club Brugge'un tehlikeli yanlarına dikkat çekti.

İstanbul'da turu çevirebileceklerini dile getiren Demba Ba, "Çok büyük bir şansımız var. Bu işi yapabileceğimizi düşünüyorum. Ters gelen bir oyun şekli var Brugge'nin. Onunla baş etmemiz gerekiyor. Uzun toplarını kesersek can damarlarını da kesmiş olacağız. Bunu yapğtığımızda da turu geçmek için çok büyük bir şansımız olacak." diye konuştu.

Beşiktaş maçında ilginç olay!

"Bize yakışmadı..."

Beşiktaş'ın Brugge'e 2-1 yenildiği maç sonrası NTV Spor'a konuşan Oğuzhan Özyakup, "Biz Brugge'den daha iyi bir takımız, bize yakışmadı" dedi.

Maça çok iyi başladklarını söyleyen Oğuzhan, "Kontrol hep bizdeydi. Öyle de oynamak istedik; çünkü onlar da bizden biraz çekildi. İlk yarı net pozisyonlara giremedik ama ikinci yarı çok iyiydik. İlk golden sonra bir gol daha bulsaydık çok farklı olacaktı. Onlar golü bulduktan sonra etkili oldular ve skoru da buldu" dedi.

Golü bulduktan 5 dakika sonra 2-3 pozisyona girdiklerini vurgulayan Oğuzhan, "Ama geri çekildik ve uzun paslarla oynamaya çalıştık. Kendi oyun şeklimizi oynamadık" diye konuştu.

Oğuzhan sözlerinin sonunda, "Açık söylemek gerekirse 1-0'dan maçı vermek bize yakışmadı. Maçı alabilirdik de, saha içinden gördüğüm gibi biz onlardan çok iyi takımız. İnşallah İstanbul'da turu atlarız" diye umutlu konuştu

Beşiktaşlı taraftarları kızdıran tweetler

"Üstüne basarak söylüyorum, tur için..."

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Hırvat teknik adamın açıklamaları...

"Golü bulduk, 15 dakika rakip pes etmiş durumdaydı. Kontrol bizdeydi, rakibi yere sermek için fırsatımız vardı. Ama kullanamadık. Şanssız bir gol yedik skor 1-1'e geldi ve zorlanmaya başladık. İkinci gol penaltı ve ucuz şekilde yedik. 2. golü bulmazsak rakibin tehlikeli olacağını biliyorduk. Beklemediğimiz hiçbir şeyle karşılaşmadık. Hala tamamıyla bu işin içindeyiz. Evimizde kazanmak ve turu geçmek için her şeyi yapacağız. Üstüne basarak söylüyorum; evimizde kazanmak ve turu geçmek için hala çok yüksek şansımız var."

Veli Kavlak: "İstanbul'da..."

Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Veli Kavlak, Club Brugge karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Belçika deplasmanında kaybettikleri maç hakkında görüşlerini dile getiren Veli Kavlak, "Öne geçmemizin ardından beklemediğimiz şekilde kalemizde goller gördük. 1-0'den sonra bulduğumuz şansları değerlendirseydik farklı bir galibiyet alabilirdik" dedi.

Rövanş karşılaşamsıyla ilgili de konuşan Veli Kavlak, "İstanbul'da o taraftarla, baskıyla elimizden gelen her şeyi yapıp, turu geçmeye çalışacağız" diye konuştu.

Opare: "Kaybedilecek bir maç değildi"

Beşiktaş'ın savunmacısı Opare, Brugge maçından sonra yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Opare şunları söyledi:

"Benim için sağ veya sol bekte oynamak arasında bir fark yok. Tamamen hocamıza bağlı. Gerçekten kaybedilecek bir maç değildi. Yaptığımız birkaç hatadan dolayı gol yedik. Yapmamız gereken hataları düzeltip, İstanbul'da turu atlamak. Kaybetmemiz talihsiz bir durumdu. Bu maç artık geçmişte. Şu anda bundan sonraki maça odaklanmamız lazım. Lig de bizim için çok önemli."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş-Brugge maçı golleri (GENİŞ-ÖZET)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN