All Star'da sms oylaması

Giriş Tarihi: 19.3.2015 10:32
Survivor All Star'da sms oylaması

All Star'da halk oylaması ile oluşan SMS sıralamasında kim birinci oldu.

gönüllüler ve Survivor ünlülerin kıyasıya mücadelesi 'da heyecan kesmeden devam ediyor. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak değerlendirilen ve yarışmacıların açlığın yanı sıra doğa şartlarıyla da mücadele ettiği Survivor All Star'da 3. eleme haftası da geride kaldı.

Survivor All Star'da eleme nasıl oluyor?

Survivor All Star'da her hafta oynanan dokunulmazlık oyununun sonucuna göre dokunulmazlık oyununu kaybeden takım konseye elenmesini istedikleri arkadaşlarını seçmek üzere çıkıyor. Konseyde ismi en fazla yazılan yarışmacı ya da yarışmacılar o hafta yapılan halk oylaması sonucunda elde edilen SMS sıralamasına göre elenme adayı olarak eleme konseyinde yer alıyor.

SMS sıralamasında birinci olan yarışmacının seçtiği diğer isimle birlikte SMS sıralamasında en az oyu alan yarışmacı ise Survivor All Star'dan ve arkadaşlarından ayrılıyor.

Survivor All Star'da elenme adayı kim oldu?

Survivor All Star'da gönüllüler ve ünlülerin mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. 3. eleme haftasında dokunulmazlık oyunununu kaybeden ünlüler takımı, konseyde yaptığı oylamada ilk elenme adayı olarak Merve Oflaz'ı seçti.

Survivor All Star'a 3. haftada kim veda etti?

Survivor All Star'da yapılan bireysel dokunulmazlık oyunu sonucunda Survivor Ahmet Dursun birinci oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununun galibi olarak dokunulmazlık sembolüne sahip olan Survivor Ahmet normal şartlarda elenme adayı olarak gösterilemiyordu.

Survivor Ahmet Dursun'un doktorlar tarafından yapılan kontrollerin sonucunda yarışmaya devam edemeyeceği kararının alınması üzerine Survivor Ahmet, bu hafta aday gösterilmediği halde adaya veda eden isim oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor All Star'da sms oylaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN