Kara Para Aşk 39. bölüm fragmanı izle

atv'nin nefes kesen dizisi Kara Para Aşk'ın 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüseyin ile ilgili gerçekleri öğrenen Ömer Hüseyin'i öldürecek mi? Elif ile düğün hazırlıkları devam ederken bir yandan gerçeklerle yüzleşen Ömer'in ne yapacağını herkes merak ediyor. İşte Kara Para Aşk yeni bölümden detaylar..

Giriş Tarihi: 23.3.2015 15:18
Kara Para Aşk 39. bölüm fragmanı izle
Kara Para Aşk 39. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. İşte Kara Para Aşk son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanları..

Ömer çok öfkelidir. Hüseyin'in Tayyar Dündar için çalıştığından emindir. Ne olursa olsun ağabeyi suç işlemiştir ve cezasını çekecektir. Hüseyin hasta yatağında bu olaydan sıyrılmanın yollarını aramaktadır. Hiç bir şekilde kardeşinin katil olduğunu öğrenmesini istemez ve bunun için Tayyar'la pazarlık yapar. Elmaslarını ve elindeki bütün belgeleri Tayyar'a verecek ve karşılığında Sibel ve Ahmet Denizer cinayetlerini itiraf ettiği ses kaydını alıp yok edecektir. Hüseyin Tayyar'ı ikna edebilecek midir?


Ömer cinayetleri işleyenin abisi olduğunu öğrenecek midir? Nilüfer'in Ömer'le iş birliği içinde olduğunu bilen Tayyar ondan kurtulmak için plan yapar. Metin, Tayyar'ın Nilüfer'i öldürmeye çalıştığını öğrenir. Tayyar'dan intikam almak için harekete geçer. Öfkeden deliye dönen Metin, Ömer'e Tayyar Dündar'ı ve Hüseyin Demir'i verecek adımı atacak mıdır?

Bütün bunlar olurken bir yandan düğün hazırlıklarıyla ilgilenen Elif gelinlik provasına gider ve ona ulaşamayan Ömer endişelenip nerde olduğunu bulur. Elif'i gelinlik içinde görür. Elif bu durumdan hiç memnun olmamıştır. Düğünden önce damadın gelini gelinlikle görmesinin uğursuzluk getireceğine inanmaktadır. Ömer ve Elif bir kaç gün sonra nikahlarının olacağını sonunda ailelerine açıklar. Elvan ve Nedret düğün hazırlıklarına başlar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara Para Aşk 39. bölüm fragmanı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN