Karadayı izle! — (Son bölüm tek parça) - 23 Mart 2015

Bugün herkes Karadayı dizisini bekliyordu. İşte dün akşam yayınlanan Karadayı dizisinin yeni bölüm ve son hafta detayları ile ATV yayın akışı... Türkiye'nin sevilen kanallarından ATV'de bugün neler var, hangi programlar ve hangi diziler yayınlanacak bugün tüm ayrıntılar ile ATV canlı izle linki haberimize eklenmiştir. İşte ATV izle linki, frekans ayarları ve günün dizileri..

Giriş Tarihi: 23.3.2015 19:24 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 01:15
Karadayı izle! — (Son bölüm tek parça) - 23 Mart 2015
Karadayı son bölüm izlemek ve dizi ile ilgili yeni gelişmeleri takip etmek için bizden ayrılmayın. Türkiye'nin sevilen kanallarından ATV'de bugün neler var, hangi programlar ve hangi diziler yayınlanacak bugün tüm ayrıntılar ile ATV canlı izle linki haberimize eklenmiştir. İşte ATV izle linki, frekans ayarları ve günün dizileri...


23 Mart Atv Canlı yayın akışı İzlenecek programların listesi haberimizde. Sabahtan akşama kadar 23 Mart bugün Atv'de neler neler var? Atv Frekans bilgileri nedir? Frekans değerleri nasıl ayarlanır? Atv'de haftanın 7 günü yayınlanacak tüm programların yayın saatlerini sürekli sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz. 23 Mart 2015 Atv'de hangi programlar var, saat kaçta başlıyor, Atv'de 23 Mart 2015 gece ve gündüz kuşağında yayınlanacak Programların yayın saatlerine ve listesini sizin için derledik.

ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Atv 23 mart yayın akışı

06:00Şöhret
07:00Kahvaltı Haberleri
10:00Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00Kızlar ve Anneleri
15:00Yahşi Cazibe
16:00Zahide ile Yetiş Hayata
18:45Atv Ana Haber Bülteni
20:00Karadayı – 103.Bölüm
23:40Kim Milyoner Olmak İster?
00:50Kara Ekmek
03:20Gönülçelen
04:40Kalbim Seni Seçti

HERKES KARADAYI'YI BEKLİYOR...

Karadayı son haftasında işler karışıyor yardım etmek için Turgut'a gelen Mahir eli boş mu dönüyor? Mahir, Mehmet Saim'le karşılaşıp kendisine hesap sorabilecek mi merak konusu...

ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Beyefendinin Mehmet Saim olduğunu farkeden Mahir'in hayatı alt üst olmuştur. Sevdiği kızın babası hayatını mahveden, ailesini annesini, küçük Nazif'i elinden alan kişidir artık. Mahir yine de Mehmet Saim'in beyefendi olduğuna emin olmak ister. Turgutla görüşüp ona sormak ister ve sorar. Peki yeni bölüm de Turgut, Mahir'e yardım edecek midir?İntikam ateşiyle yanan Mahir, sevdiği kızın babası Mehmet Saim'le yüzleşip ona hesap sorabilecek mi? Bütün bunlar yaşanırken Mehmet Saim, Mahir'den bir türlü koparamadığı kızı Feride'yi evlendirmeye karar vermiştir. Beyefendi bu hamlesi ile Mahir defterini Feride için sonsuza kadar kapatmayı planlamaktadır.Mehmet Saim kızı Feride'den gizli bir nikah organizasyonu tertip eder. Peki bunu öğrenen Feride babasına karşı gelecek mi? Feride Mahir'i bırakıp babası istediği için nikah defterine imza atacak mı?Hastanede tedavisi süren Feride kaybettiği bebeği yüzünden çok acı çekmektedir, çok üzgündür. Aniden fenalaşır ve muayeneye alınır. Feride'nin bu muayeneden sonra hayatı değişecektir. Peki Feride'nin hayatını değiştirecek ve doktorun Feride'ye söylediği o haber nedir?Evde Necdet ve bebeğine bakmak zorunda kalan Ayten de zor günler geçirmektedir. Yaptığı plak satışlarının da çok iyi devam ettiğini öğrenmiştir. İçinde bulunduğu durumdan sıyrılmak, kaldığı yerden hayatına devam etmek için Süeda'yı bulmak zorundadır.

Ayten Süeda'yı bulup onu ikna edebilecek mi? Ayten bebeği ve Necdet'i Süeda'ya vermeyi başarabilecek mi?

ATV UYDU FREKANS BİLGİLERİ

atv frekans bilgileri

Frekans : 12053 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 5/6
Pol : Yatay ( Horizontal )

Türksat 4A Frekansları;

Frekans : 12380 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 3/4
Pol : Dikey ( Vertical )
Network Search : Açık ( ON ) konumda olmalıdır.

ATV UYDU AYARLARI NASIL YAPILIR

ATV ' nin SD ve HD yayınları yeni uydu değerlerini uydu alıcılarına aşağıdaki biçimde yükleyebilirsiniz
SD ve HD yayınlarımız tek frekanstan tarattırılıcaktır.

1. Ana menüye girebilmek için: uzaktan kumandanızda MENÜ veya SETUP yazan düğmeye basınız.

2. Uydu alıcısı marka modeline göre KANAL ARAMA MANUEL ARAMA KANAL EKLEME EL İLE ARAMA gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip OK e basınız.

3. Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre TP FREKANSI ALIŞ FREKANSI FREKANS UYDU FREKANSI seçeneklerinden biri belirecektir YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ATV yeni frekansı olan 12053 değerini girin.

4. Yine aynı pencerede SEMBOL ORANI yada SYMBOL RATE değeri olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak 27500 girin.

5. Yine aynı pencerede bulunan ve POLARIZASYON yada POL şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla 'H' HORIZONTAL yada YATAY olacak şekilde değiştirin.

6. Yine aynı yerde bulunan FEC değerini değiştirmek için YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla 5 / 6 seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.

7. Son olarak OK tuşuna basarak ATV yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen ARAMA BAŞLAT yada TP ARA seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir.

8. Arama işlemi tamamlandıktan sonra Uydu Alıcısı yeni aranan kanalı kanal listesinin en sonuna kaydedecektir.

9. Bütün kanalları tarattırmak için ise Türksat Frekansları ile Networ Search ( Şebeke taraması ) yapılmalıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı izle! — (Son bölüm tek parça) - 23 Mart 2015
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN