Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Racon Ailem İçin 3. Bölüm'de neler olacak? - izle

Giriş Tarihi: 24.3.2015 00:51
Racon Ailem İçin 3. Bölüm'de neler olacak? - izle

Racon Ailem İçin 3. son bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ATV'nin sevilen dizilerinden Racon Ailem İçin yeni bölümünde yaşanacaklar ve 3. bölüm fragmanı...

Sedef'in kardeşi Engin'in cinayete kurban gitmesiyle Atmaca Deresi'ndeki bütün dengeler altüst olur. Kenan Korhan, Engin'in katilini bulacak, suçlunun cezasını.

Recep'in intikam planı Kenan Korhan ve ailesinin hayatını karartmaya başlar. Recep'in tuzağına düşen Adnan, kendi hayatıyla babasının hayatı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Girdiği bu çıkmazda büyük hatalar ve büyük günahlar onu beklemektedir. Bu sırada Yağmur ve Tekin aşklarına yenik düşer. Bu kez hiçbir şey onları ayıramayacaktır.


RACON AİLEM İÇİN 2.BÖLÜM ÖZETİ


Sedef'in kardeşi Engin'in cinayete kurban gitmesiyle Atmaca Deresi'ndeki bütün dengeler altüst olur. Kenan Korhan, Engin'in katilini bulacak, suçlunun cezasını kesecek, adaleti sağlayacaktır. Fakat Kenan'ın bilmediği bir gerçek vardır: Engin'in katili, öz oğlu Adnan'dır.

Tüm bunlar olurken Yağmur ve Tekin birbirlerinden ne kadar kaçmaya çalışsalar da hissettikleri büyük aşkla yeniden yakınlaşırlar. Recep'in intikam planlarının sırasıyla işlemeye başlaması ve Adnan'ın büyük bir tuzağın içine düşmesi olayları iyice karıştıracak, Atmaca Deresi'nde iyinin ve kötünün hesaplaşmasını başlatacaktır.RACON AİLEM İÇİN 1.BÖLÜM ÖZETİ


Adalet kavramını hayatındaki her şeyin önüne koyan Kenan Korhan, bir gün hayatını adadığı bu gerçeğin ailesinden daha önemli olmadığını fark eder.

Ancak bunu anladığında ailesi neredeyse tamamen dağılmıştır. Ailesini tekrar bir araya toplamaya çalıştığında ise geçmişten gelen güçlü bir düşman, âşık olduğu kadını da kendisine düşman ederek, ailesi ile birlikte onu artık çıkmak istediği bu dünyanın daha da derinlerine çekecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Racon Ailem İçin 3. Bölüm'de neler olacak? - izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN