Cemaat Yazarı Nuh Gönültaş Ekrem Dumanlı'yı yerin dibine soktu

Gülen medyasına yakınlığı ile bilinen Bugün Gazetesi yazarı Nuh Gönültaş Twitter üzerinden Ekrem Dumanlı'yı yerin dibine soktu. Gülen medyasının ve Ekrem Dumanlı'nın demokrasiden ve özgürlükten nasibini almadığının altını çizen Gönültaş, Ekrem Dumanlı'nın yaptıklarına ses çıkarmayan Gülen'cileri "dilsiz şeytan" olmakla suçladı.

Giriş Tarihi: 26.3.2015 00:34 Güncelleme Tarihi: 26.3.2015 12:35
Cemaat Yazarı Nuh Gönültaş Ekrem Dumanlı'yı yerin dibine soktu
Bugün Gazetesi yazarlarından Nuh Gönültaş, Zaman Gazetesi hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Nuh Gönültaş'ın yazdıkları şok etkisi yarattı. Gönültaş kimsenin demokrasi mücadelesi içerisinde olmadığını sadece kendisi için özgürlük istediğini yazdı. Her gün basın özgürlüğü dersi (!) veren Ekrem Dumanlı'nın basın özgürlüğünden zerre kadar nasibini almadığını bütün Gülen medyası biliyordu. Nuh Gönültaş'ın bu çıkışı Ekrem Dumanlı'yı yakından tanıyanlar tarafından büyük destek gördü.

İŞTE BUGÜN YAZARI NUH GÖNÜLTAŞ'IN EKREM DUMANLI'YI REZİL ETTİĞİ SÖZLER:

SEN ÖNCE KENDİ MEDYANI ÖZGÜRLEŞTİR!

"Siz önce kendi medyanızı özgürleştirin, ondan sonra özgürlükten bahsedin... Özgür Medyanızı sevsinler... Türkiye'de medya asla özgür olmaz. Çünkü kimsenin medyayı özgürleştirmek falan diye bir amacı yok. Herkes demokrasiyi kendisi için istiyor, en çok da en fazla özgür medya diyenler. TR'de medya özgür olmaz, olamaz.

ZAMAN GAZETESİ 5 MİLYON SATSA NE YAZAR?

Sanki bu süreçten önce özgür müydü ki... Özgür medyaymış... hadi be, ne özgürlüğü.. Kimsenin amacı demokrasi değil, özgürlük değil. Demokrasi de basın özgürlüğü de hep paravan olarak kullanılıyor, herkes yapıyor bunu."
Zaman Gazetesi bir milyon değil beş milyon satsa daha mı etkili olur acaba? insanlar bu soruyu hiç kendilerine soruyorlar mı? Yani beş milyon satsa ne olurki...

EKREM DUMANLI GAZETE YAPMIYOR GAZETE BOYUYOR

Rahmetli Ufuk Güldemir, Zaman'ı yöneten adama "Sen gazete mi yapmıyor kağıdı boyuyorsun" demişti. O günden bugüne fazla bir şey değişmedi.

EKREM DUMANLI CUMHURBAŞKANI OLDU MEDYA ÇAĞ MI ATLAR!

. Ekrem Dumanlı Cumhurbaşkanı olsa TR daha mı özgür olur. Dilsiz şeytanlar sadece tek tarafta yok...Onlar her yerde..." ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemaat Yazarı Nuh Gönültaş Ekrem Dumanlı'yı yerin dibine soktu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN