Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da elenen kim oldu?

Giriş Tarihi: 25.3.2015 09:54
Ütopya'da elenen kim oldu?

TV8'in en heyecanlı yarışmalarından birisi olan 'da eleme heyecanı yaşandı. Halk oylaması sonucu Ütopya'ya veda eden isim herkesi üzdü. Kıyasıya rekabetin ve Ütopya'da kalma mücadelesini kaybederek elenen kim oldu?

, tüm heyecanıyla devam ederken elemelerle her hafta bir kişi Ütopya'ya veda ediyor. Ütopya'da potaya çıkan 4 adaya arasında SMS oylaması yapılıyor. Ütopya'da elenecek kişiyi SMS oylaması belirliyor. Bu hafta Ütopya'da SMS oylamasında en az oy alan Türkan elendi. Türkan, 149 gün sonra Ütopya'ya ve hayallerine veda etti.

TÜRKAN ARTIK YOK!

Yarışmacıların kendi aralarında yapmış olduğu oylamada 4 yarışmacı potaya çıktı. Potaya çıkan yarışmacılar Türkan, Aybüke, Harun ve Kurretülayn olarak belirlendi. 4 adaydan en az SMS oyu alan yarışmacı ise Türkan oldu. Halktan yeteri kadar SMS oyu alamayan

Böylece Türkan'ın 149 günlük Ütopya macerası son buldu.

ZÜMRÜT ÖKSÜZ KALDI

Türkan'ın Ütopya'daki Zümrüt isimli ineğe olan yoğun ilgisi herkes tarafından biliniyordu. Türkan eleneceğini öğrendiğinde Zümrüt'ü çok özleyeceğini ifade etti. Türkan'ın elenmesiyle beraber Zümrüt'ün ne olacağı ise merak konusu oldu.

"SEMİH'E HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"

Türkan elendikten sonra her yarışmacı için ayrı ayrı yorumda bulundu. Kafe Grubu'nun her zaman arkasında olduğunu belirten Türkan, dışarıdan da onlara her türlü desteği vereceğini ifade etti. Semih hakkında da konuşan Türkan, ona hakkını helal etmediğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'da elenen kim oldu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN