Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'de 'ı çılgına döndü

'de gün geçmiyor ki yeni bir olay yaşanmasın. Ekranların fenomen yarışmas İşte Benim Stilim 62. bölümünde , Zeynep Öztürk'ün sözünü keserek rahatsız olduğu konuları açığa çıkardı.

Giriş Tarihi: 26.3.2015 11:53
İşte Benim Stilim'de Nur Yerlitaş'ı çılgına döndü
Tv 8'de ekrana gelen Yarışma programınnda , Zeynep Öztürk'e sert eleştiride bulundu. Olaylar kulise kadar taşındı. İşte Benim Stilim'de yaşanan olaylar ve yeni gelişmeleriyle haberimizden takip edebilirsiniz...

İşte Benim Stilim 62. bölümünde Zeynep Öztürk bu kez kuliste Gülay Hançer tartıştı. Tartışmaların arasına Nihal Candan'da girince olay daha çok büyüdü.

Nur Yerlitaş ile Zeynep Öztürk arasında geçen tartışma

Nur Yerlitaş: Banabak! Sen bana bak. Sen Kabadayı mısın yaa. Sen nesin yaa. Benim sendende şikayetim çok. Senin arkadaki o hallerin o kabadayılığın hiç hoş değil. Sen böylesin biliyor musun. Buraya geldince başka, sen orda başka bir kadınsın. Hadi bakalım bana cevap ver şimdi.

Zeynep Öztürk: Estağfirullah

Nur Yerlitaş: Estağfirullah değil. O zaman yüreğin varsa bana konuşacaksın. Bulmuşsun sen birtane kızı. Birgün başka birini buluyorsun. Sen kimsin yaaa... Senin onlardan ne farkın var? Ne üstünlüğün var?

Zeynep Öztürk: Hiç bir üstünlüğüm yok...

Nur Yerlitaş: Biraz haddini bil sen. Çok şımarmışsın. Çok külhanbeylisin. Hiç yakışmıyor sana. Sen nesin yani. Bukadar nedir yani seni rahatsız eden nedir yani....Kimsin sen ya... O kişi neyse sende o sun. Burda herkez eşit seviyede. Burda oynama. Çok oynuyorsun.

Zeynep Öztürk: Ben burda hiç oynamıyorum. Siz öyle dediğniz için Nur hanım ben hiç bir zaman oynamıyorum.

Nur Yerlitaş: Oynuyorsun. Aman sizin instegramınız. Aman sizin şeyleriniz. Ay görgülü olun biraz be.... Biraz sevileli olun. Çok sinirliyim.. Kimse kimseyi ezemez.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Benim Stilim'de Nur Yerlitaş'ı çılgına döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN