Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATV Canlı izle (28 Mart Yayın Akışı) - Kertenkele izle

Giriş Tarihi: 28.3.2015 02:07
ATV Canlı izle (28 Mart Yayın Akışı) - Kertenkele izle

Atv’de haftanın 7 günü yayınlanacak tüm programların yayın saatlerini buradan öğrenebilirsiniz. 28 Mart 2015 Atv’de hangi programlar var, saat kaçta başlıyor, Atv’de 28 Mart 2015 Cumartesi gece ve gündüz kuşağında yayınlanacak Programların yayın saatlerine ve listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

ATV YAYIN AKIŞI

08:45Yerli dizi: Adanalı
11:10Yerli dizi: Kertenkele
14:05Yerli dizi: Alemin Kıralı
15:55Yerli dizi: Kara Ekmek
18:45Ana Haber Bülteni
20:00Yerli dizi: Kertenkele
23:45Talk Show: Elin Oğlu

ATV CANLI İZLE - TIKLAYIN

GÜNÜN ÖNEMLİ PROGRAMLARI

Yerli dizi: Kertenkele / 20:00 Ekrem Bey'in getirdiği belediye başkanından habersiz nikah masasına oturan Kertenkele ve Zehra neye uğradıklarını şaşırırlar. Sahte nikah töreni ansızın gerçek nikah olmuştur. Ünsal Komiser'in, Ekrem Bey'in izni olmadan nikah törenine gelmesiyle de Kertenkele adeta her taraftan kuşatılır. Nikah sonrası artık aynı evi ve odayı paylaşmak zorunda kalan Zehra ve Kertenkele, Tülin'in suçlamaları karşısında mutlu çifti oynamaya çalışırken, kendi aralarında da tartışmalar yaşayacaklardır. Öte yandan Semih, Zehra ile yüzleşir. ATV 20.00

Talk Show: Elin Oğlu / 23:45 Talk Show Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sunduğu 'Elin Oğlu' isimli talk show programında İstanbul'da yaşayan sekiz farklı milletten erkek ilginç sorulara cevap veriyor. Programda bugün 'Aşk mı para mı?', 'Erkek adam, kadına hesap ödetir mi?' sorularına cevap aranacak. Japon Masataka, İstiklal Marşı'nı okuyacak. Amerikalı Antonio'nun, Hakan Altun'un 'Telefon' şarkısına yorumu da ekrana gelecek. ATV 23.45

ATV UYDU FREKANS BİLGİLERİ

Frekans : 12053 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 5/6
Pol : Yatay ( Horizontal )

Türksat 4A Frekansları;

Frekans : 12380 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 3/4
Pol : Dikey ( Vertical )
Network Search : Açık ( ON ) konumda olmalıdır.

ATV UYDU AYARLARI NASIL YAPILIR

ATV ' nin SD ve HD yayınları yeni uydu değerlerini uydu alıcılarına aşağıdaki biçimde yükleyebilirsiniz
SD ve HD yayınlarımız tek frekanstan tarattırılıcaktır.

1. Ana menüye girebilmek için: uzaktan kumandanızda MENÜ veya SETUP yazan düğmeye basınız.

2. Uydu alıcısı marka modeline göre KANAL ARAMA MANUEL ARAMA KANAL EKLEME EL İLE ARAMA gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip OK e basınız.

3. Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre TP FREKANSI ALIŞ FREKANSI FREKANS UYDU FREKANSI seçeneklerinden biri belirecektir YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ATV yeni frekansı olan 12053 değerini girin.

4. Yine aynı pencerede SEMBOL ORANI yada SYMBOL RATE değeri olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak 27500 girin.

5. Yine aynı pencerede bulunan ve POLARIZASYON yada POL şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla 'H' HORIZONTAL yada YATAY olacak şekilde değiştirin.

6. Yine aynı yerde bulunan FEC değerini değiştirmek için YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla 5 / 6 seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.

7. Son olarak OK tuşuna basarak ATV yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen ARAMA BAŞLAT yada TP ARA seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir.

8. Arama işlemi tamamlandıktan sonra Uydu Alıcısı yeni aranan kanalı kanal listesinin en sonuna kaydedecektir.

9. Bütün kanalları tarattırmak için ise Türksat Frekansları ile Networ Search ( Şebeke taraması ) yapılmalıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATV Canlı izle (28 Mart Yayın Akışı) - Kertenkele izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN