İşte Benim Stilim kim elendi? İşte o iki isim

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim eleme gecesinde büyük şok. Gülay Hançer göz göre göre elendi. Peki ama ndene? Gülay Hançer elemesi gerçekleri gün yüzüne çıkıyor. İşte o eleme ve değişimler

Giriş Tarihi: 28.3.2015 01:42
İşte Benim Stilim kim elendi? İşte o iki isim
TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim eleme gecesinde büyük şok. Gülay Hançer göz göre göre elendi. Peki ama nedne? Gülay Hançer elemesi gerçekleri gün yüzüne çıkıyor. İşte o eleme ve değişimler.

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi'nde; İvana Sert sergilediği "Makeup Backstage Pop Dans" dansıyla geceye renk kattı...

TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de bu hafta ilginç bir eleme heyecanı vardı. Bu hafta yarışmaya iki isim veda edecekti. Gecenin sonunda yarışmaya ve 100 bin liralık ödüle veda eden iki isim belli oldu.

Gülay Hançer ve Nihal Candan İşte Benim Stilim'e veda ettiler.

İşte Benim Stilim eleme gecesinde bu hafta Nihal Candan ve Nazlı Hamarat adı çıktı. Yapılan son oylamada İşte Benim Stilim'e veda eden isim Nihal Candan oldu. İşte Benim Stilim'de ikinci elenen isim ise Gülay Hançer oldu.


Dallası geçen göndermeler. Önce sabah Gökhan Keser'in yeni sevgilisi denildi hemen ardında Gülay Hançer'e yarışmacılar arafından sponsorla beraber oldu laflar söylendi. Ne Yazık ki bi kadının düşmanı yine kadınlar yorumları yapıldı.

Gülay Hançer 13 Ekim 2014 tarihinde Kostüm Partisi konseptinde kedi kadın kostümü ile İşte Benim Stilim yarışmasına konuk olmuş ve beğeni almıştı.Aldığı oylarla 2. sezon İşte Benim Stilim yarışmasına katılmaya hak kazandı.

Gülay Hançer 30 Kasım 2014 tarihinde 2. sezonu başlayan İşte Benim Stilim Yarışmasına katıldı.Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın konuk Jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda Nur Yerlitaş,İvana Sert,Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor.Programın yeni sezon eleme gecesin'de ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

32 yaşında ve Viyana doğumlu. Ayaklarını beğenmiyor fakat vücudunda en beğendiği yeri kaşları. Çocukluk kahramanı Türkan Şoray'mış. 2 ay önce çok ülkesini özlediği için ailesinden habersiz Türkiye'ye taşınmış ve arkadaşının teyzesinde kalıyor. Hedefi, para kazanıp bir ev tutmak ve ailesine para yardımında bulunmak. 130 çift ayakkabısı varmış ve Viyana'da doğup büyüdüğü için farklı ve zevkli bir tarzı olduğuna inanıyor.

Gülay Hançer, 1982 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Aslen Sivaslıdır. Viyana'da yaşamaktadır. 2014 yılının Ağustos ayında İstanbul'a gelmiştir.

GÜLAY HANÇER KİMDİR?

Doğum tarihi : 1982

Gülay Hançer kaç yaşında : 33

Gülay Hançer doğum yeri :Viyana, Avusturya

Gülay Hançer, 13 Ekim 2014 tarihinde Kostum partisi konsepti ile kedi kadın köstümü ile "İşte Benim Stilim" yarışmasına konuk olmuş ve beğeni almıştı. Aldığı oylarla 2. sezon İşte Benim Stilim yarışmasına katılmaya hak kazandı.

Gülay Hançer, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan "İşte Benim Stilim" adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi'nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Emel Özkızıltaş, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Benim Stilim kim elendi? İşte o iki isim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN