Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kertenkele izle — Nikah şoku! (Son bölüm tek parça)

Kertenkele! ATV'nin keyifle seyredilen dizisi dün akşamki 22. bölümü ile ekranlara geldi. Kertenkele son bölüm de nikah masasına oturdu oturmasına ama hiç de beklemediği bir durumla karşılaştı. Peki nikah kıyıldı mı, neydi Kertenkele'nin beklemediği sürpriz? Kertenkele son bölüm ve detayları haberimizde..

Giriş Tarihi: 29.3.2015 01:09 Güncelleme Tarihi: 29.3.2015 01:57
Kertenkele izle — Nikah şoku! (Son bölüm tek parça)
Kertenkele! ATV'nin keyifle izlenen dizisi Kertenkele dün akşam 22. bölüm ile ekrana geldi. Kertenkele son bölümde nikah masasında. Peki nikah kıyıldı mı? Kertenkele nikah masasında ne yaptı? Kertenkele dizisi yeni bölüm ve detayları haberimizde. İşte Kertenkele'nin 28 Mart'ta yayınlanan yeni bölüm ayrıntıları ve tek parça full videosu.


Zehra'nın dedesi Ekrem Bey'in herkesten habersiz getirdiği belediye başkanından bilgisi olmadan nikâh masasına oturan Kertenkele ve Zehra bir anda neye uğradıklarını şaşırdılar. Günlerdir organize edilen geçen bölümde silahlı kovalamaca sonucu yapılamayan sahte nikah töreni birdenbire gerçek nikâha dönüşmüştür. Nişana yasaklı olduğu için gelemeyen Ünsal komiserin, Ekrem Bey'in izni olmadan nikâh törenine gelmesiyse Kertenkele için sıkıntılı anların yaşanmasına sebep olur. Bir anda Kertenkele adeta her taraftan kuşatılır.

Nikâh sonrası artık aynı evi hatta odayı paylaşmak zorunda kalan Zehra ve Kertenkele, Tülin'in sürekli suçlamaları karşısında mutlu çift rolü oynamaya devam ederken kendi aralarında da küçüklü büyüklü tartışmalar yaşayacaklar. Zehra tarafından küçümsendiğini düşünen Tülin ise sahte evliliği ortaya çıkarmayı hedeflemekte ve bunun için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Öte yandan Semih ise, Zehra ile yüzleşir ve aldığı cevaplarla büyük kırılma yaşayacaktır. Hayatında değişimlere gitmeye karar veren Levent ise Selin'in gönlünü kazanmaktaki ısrarını sürdürür.

SAVAŞLAR NEDEN OLUYOR?

Yine, önemli sorularından birinin daha cevabını öğrenebilmek için, yatsı namazı çıkışında soluğu ziya hocanın yanında alan Hicabi, bu seferde savaşların niye çıktığını öğrenmek istemektedir. Ziya Hoca ise, Hicabi'nin savaşı mı yoksa direnişi mi, öğrenmek istediğini merak eder. Dedelerimizin, Çanakkale savaşında düşmana karşı hem direndiklerini, hem de çoluk çocuğa, yetime, yardıma ihtiyacı olanlara yardım ettiklerini, zulmedenlere karşı da direndiklerini anlatan Ziya hoca; "Peygamber efendimizde yaptığı savaşlarda hep zulmedenlere karşı direnmiştir." diyerek Hicabi'nin, savaşımı yoksa direnişi mi öğrenmek istediğini anlamaya çalışır. "Savaşlar neden oluyor?" diye sorduğu sorusunu değiştirmeyen Hicabi' ye, Ziya hoca cebinden çıkarttığı kalemiyle, örnek vererek savaşların nasıl çıktığını anlatmaya çalışır. Bu sırada Hicabi'nin arsasına gözünü koyan ve planlar içinde olan Cevher'de yaşananları keyifle izlemektedir.HİCABİ'DEN ESASLI SORU

Zehra ve Ziya Hoca'nın yapılan nikâh daveti sonrası, malikâneden ayrılan davetliler arasında yer alan Hicabi, giderayak Ziya Hocaya esaslı bir soru sormak ister. Ziya Hoca, yanından boynu bükük bir şekilde ayrılmasına içi elvermediği için, Hicabi'yi yanına alarak sorusunu dinler. Hicabi; "Allahu Teâlâ, yüce kitabında, cennetle müjdelediği kullarına size cennette üzüntü yok, keder yok, tasa yok diyor. Şimdi, diyelim ki birbirini çok seven bir karı-koca var. Kadın cennete gitti, kocası da cehenneme. Cennet de olan kadın, hayatında en çok sevdiği insan için üzülmez mi? Keder içinde olmaz mı?" diyerek sorusunu sorar. Ziya hoca, gelen bu esaslı soru karşısında önce bir duraklasa da, yine her zamanki gibi güzel bir cevapla yanıt vererek, Allahu Teâlâ'nın cennetteki kulunu üzmeyeceğine dair verdiği örneklerle soruyu cevaplar.LEVENT'E ALTIN DOKUNUŞ

Hayatında değişimlere giden Levent, Selin'in gönlünü kazanmakta oldukça kararlı ve ısrarcıdır. Sonunda Selin'i sinemaya gitmeye ikna eden Levent, ağabeyi ve yengesinin sahibi olduğu moda evine gelir. Levent'in İmaj değişikliğine ihtiyacı olduğunu düşünen Hayri ve Gülten'in, Levent'e yapacakları altın dokunuş için, akıllarından farklı tarzlar geçmektedir. Levent'in giydiği çeşitli kıyafetlerle sergilediği halleri, oldukça komik ve eğlenceli sahnelere sebep olur.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele izle — Nikah şoku! (Son bölüm tek parça)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN