Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Survivor'da küfürlü kavga — Survivor kim elendi?

Survivor'ın dün akşam ekranlara gelen bölümünde Berna ve Sahra arasında yine küfürlerin havada uçuştuğu bir kavga meydana geldi. Peki Survivor da kim elendi, kim elenecek? Elenen isim açıklanır açıklanmaz burada olacak.

Giriş Tarihi: 30.3.2015 23:05
Survivor'da küfürlü kavga — Survivor kim elendi?
Dokunulmazlık oyununda Berna ve Sahra arasındaki küfürlerin havada uçuştuğu bir kavga ekranlara yansıdı. Berna'nın Sahra için sarfettiği sözler ortamı iyice gerdi. Sahra da, Berna'nın sözlerinin ardından kendisini sakinleştirmeye uğraşan Hakan ile tartıştı. Her zaman ki gibi kavgayı yine sonlandıran Acun oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA ORTAM GERİLDİ

Dokunulmazlık oyununda Berna'yla eşleşip yarışan Begüm geride kalınca performansını kaybedip yarışmayı adeta bıraktı. Bu durum karşısında Berna'nın farklı bir şekilde ve rahatça kazandığıoyun sonrasında Begüm'ün takımından Sahra 'Begüm bırakmasan kazanırdın' diye seslenmesi üzerine Berna da 'B.k kazanırdı' diye çıkıştı. Bu sözler ortamı daha da gerdi ve ortalık karıştı. Gönüllüler Berna'ya bu sözlerinden dolayı sert tepki gösterirken, Berna ile Sahra arasında daçok sert bir tartışma meydana geldi. Berna'nın Sahra'ya sarfettiği cümleler ortamı gerdi. Berna'nın bu sözü üzerine Sahra da karşılık verince ortalık iyice karıştı. Berna Sahra'nın yüzüne karşı birden fazla kez 'B.k' kelimesini kullanıp, Sahra'nın üzerine yürüdü. Bu sırada Sahra, Berna'nın ardından kendisini sakinleştirmeye uğraşan arkadaşı Hakan'la da tartıştı. İkiliyi sert bir şekilde uyaran Acun her zaman ki gibi kavgaya son noktayı koydu. Acun Ilıcalı, Berna'yı bu tarz kelimeler kullanmaması konusunda sert bir şekilde uyarırken, 'Ciddi uyarıyorum, böyle devam ederseniz elenirsiniz' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor'da küfürlü kavga — Survivor kim elendi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN