Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elin oğlu izle — ATV canlı izle

Eğlencesi bol, keyif ile izleyeceğiniz ATV Ekranlarının en yeni proğram’ı Elin Oğlu 4 Nisan Cumartesi akşamı 3. bölüm ile canlı yayında.

Giriş Tarihi: 4.4.2015 22:27
Elin oğlu izle — ATV canlı izle
Eğlencesi bol, keyif ile izleyeceğiniz ATV Ekranlarının en yeni proğram'ı Elin Oğlu 4 Nisan Cumartesi akşamı 3. bölüm ile canlı yayında.

İlk kez Güney Kore'de AbnormalSummit adıyla yayına başlamış olan "Elin Oğlu" yeni bir formatla, Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sunumuyla ATV ekranlarında cumartesi gecelerinize renk katmaya hazırlanıyor. Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden 8 yabancı erkek, ilginç karakterleri ve farklı yaşam biçimlerine rağmen aynı masada… Bu toprakların havasını soluyan, bu ülkeye âşık 8 "Elin Oğlu"…

ATV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Biz, bizi biliyoruz da onlar nasıl biliyor? "Elin Oğlu" ne diyor? Kültürel farklılıklardan doğan birbirinden komik hikâyeler, espriler, tartışmalar, farklı ülkelerden ilginç videolar, program için özel hazırlanmış skeçler, çeşitli oyunlar ve elbette çok daha fazlası…

Talk Show'un tarifini yeniden yapan "Elin Oğlu", Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sıra dışı sunumuyla 3 bölümü ile atv'de!

Elin Oğlu sosyal medyada zirvede!

Elin Oğlu Twitter Türkiye ve dünya Trending Topics listelerinde!

"Elin Oğlu" yeni bölüm etiketi #elinoğluabijim kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesinde girdi. #elinoğluabijim etiketi gördüğü yoğun ilgiyle Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 1. sıraya yükseldi ve program sonuna kadar ilk sıradaki yerini korudu.

#elinoğluabijim etiketi gördüğü yoğun ilgiyle Twitter Dünya Trending Topics listesine de girdi. #elinoğluabijim kısa sürede Twitter Dünya Trending Topics listesinde 3. sıraya yükseldi ve uzun listede kaldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elin oğlu izle — ATV canlı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN