Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Filinta 16. son bölüm tek parça 720p - 1080p izle

Giriş Tarihi: 8.4.2015 11:20 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 15:40
Filinta 16. son bölüm tek parça 720p - 1080p izle

Filinta heyecan dolu son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Merakla beklenen Filinta 16. bölüm ile izleyiciyle buluştu. TRT'nin sevilen dizilerinden olan Filinta yayınlandığı günden beri büyük çıkış yakaladı. İşte son bölümün detayları...

Filinta 16. bölüm

Filinta Mustafa için umutlar yeşeriyor! Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan Bıçak Ali (Cem Uçan), bir komplonun parçası olarak 'Filinta Mustafa'yı öldüreceksin!' sözüyle Mustafa'nın (Onur Tuna) peşine düşmüştür.. Ve Mustafa Ali'nin yaşadığına dair Kadı Gıyaseddin'e (Mehmet Özgür) bilgi verir. İkili şok içindedir... Ve hemen Kadı Gıyaseddin ile birlikte Ali'yi bulma çalışmalarına tüm zabitleri de ayaklandırıp başlarlar. Ve yine yakın dostu ve danıştığı isim Abdullah'tan (Kamil Güler) Ali'nin hafızası ile ilgili ne olabileceğini araştırmasını ister..

Sonuç sürpriz bir şekilde dönemin yeni keşiflerinden olan bir bilim dalına dayanır: 'Ali'ye hipnoz yapılmıştır!' Bu umulmadık gelişmede, kendi can dostuna kurban gidecek olsa bile Mustafa için yeni bir umut doğmuştur.

Mustafa, Ali'yi buldukları taktirde hem dönemin gazete manşetlerine çıkan Dr. Shultz olayını aydınlatacağını, hem de boynundaki ilmekten kurtulacağını düşünür. Mustafa ve Abdullah Dr. Shultz'un kim olduğunu araştırırken , nefes kesen bir çatışmanın ortasında bulurlar kendilerini...

Padişah (Bülent Alkış) bankanın kurulması için Maliye Nazır'ı Ömer Paşa'ya talimat verir. Boris durumun keyfini çıkarırken, Gıyaseddin Boris'in peşindedir…Boris'ten intikam alacak kadın kim? Diğer taraftan Boris Zaharyas ile esrarengiz bağı olan Süreyya (Nur Fettahoğlu) İstanbul'da bir anda ortaya çıkmıştır .

Karşısında Hüsamettin Efendi'ye defteri veren adam vardır... Olağanüstü güzel, zeki, karun kadar zengin olan bu kadın Boris'e akıl almaz tuzaklar hazırlamak üzere 'Geri geldim!' diyordur. Bu korkusuz kadın, bütün gücünü ve servetini Boris Zaharyas'ı mahvetmek için kullanmaya yemin etmiştir. Geçmişin izlerini hatırlatan kadın, Boris'in hafızasını tazeleyerek onu köşeye sıkıştırır.

Boris'le alıp veremediği nedir? Boris Zaharyas ile yüzleşip, günahlarının bedelini ödetmek için karşısına çıkacak davetsiz misafir olan bu kadın kimdir?Nur Fettahoğlu'nun ekranlara Filinta ile dönüşü…

Uzun bir süre sonra ekranlara Filinta ile geri dönen güzel oyuncu Nur Fettahoğlu'nun katıldığı 16. Bölüm yine seyirciyi ekran başından ayırmayacak. Bıçak Ali'nin ortaya çıkışı, Boris'in saray tarafından dikkatleri üzerine iyice çekmesi ve ortaya çıkan beklenmedik kadının onun için düşündüğü tuzakların yanı sıra Mustafa'nın tekrar umutlarının yeşerdiği yeni bölüm, 7 Nisan Salı akşamı 20.00'de TRT1'de!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Filinta 16. son bölüm tek parça 720p - 1080p izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN