Beyaz Yalan izle — Show TV canlı izle

Giriş Tarihi: 11.4.2015 22:55
Beyaz Yalan izle — Show TV canlı izle

Beyaz Yalan! Show TV'nin sevilen dizilerinden Beyaz Yalan son bölüm 3. haftaki bölümü ile izleyicisi ile buluşuyor. Beyaz Yalan yeni bölüm ve Show TV canlı izle linki ile Show TV yayın akışı haberimize eklenmiştir.

11 Nisan Show TV Yayın Akışı

06:30 Cennet Mahallesi
09:00 Pis Yedili
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Ev Kuşu
14:00 Lezzet Haritası
15:15 Ivedi Aşk Aranıyor
19:00 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Beyaz Yalan
23:15 Bugün Yıldız Benim
02:00 Cumartesi Sürprizi
04:00 Eylül Fırtınası

Beyaz Yalan 3. bölümüyle Show Tv'de ekrana geliyor


Show Tv ekranlarının yeni dizilerinden Beyaz Yalan, bölümleriyle bundan sonra cumartesi akşamları ekrana gelecek. Yayın hayatına pazartesi günü başlayan ancak daha sonra cuma gününe alınan Beyaz Yalan 3. bölümü bu akşam ekrana gelecek.

Show TV'nin başrollerini Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Aykaç, Ege Aydan, Elif İskender, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Berkan Bulut, Onur Dikmen, Çetin Karakul, Ebru Aytemur, Fatih Dokgöz , Özge İnce, Ayça Yağcıoğlu, Pınar Deniz, Biran Damla Yılmaz ve Dilara Topuklular paylaştıkları, yapımını NTC Medya , yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı, senaryosunu da Mayıs'ın kaleme aldığı yeni dizisi Beyaz Yalan 3. bölümleri ile cumartesi akşamları saat 20.00'de ekrana gelecek.

Beyaz Yalan dizisi ilk olarak pazartesi akşamı ekrana geldi. Reyting düşüklüğü nedeniyle cuma gününe alındı. Dizinin cumartesi akşamları izlenip izlenmeyeceği ise merak konusu...

BEYAZ YALAN 3. BÖLÜM ÖZETİ

Melek villaya döner. Alara, telefonla Fransa'da hastanede olduğunu haber verince, o sırada villada bulunan Melek'in yalanı ortaya çıkar. Melek'in bu işten nasıl sıyrılacağı Beyaz Yalan yeni bölümde ortaya çıkar. Öte yandan Melek ise psikoloğa gider. Terapi sırasında ise olan biteni doktora itiraf eder. Demir'le Çağlar arasındakü sürtüşme artar. Melek, Halil'den kurtulmak için plan yapar. Halil, Melek'in yakasını bırakacak mı merak konusu olur.

BEYAZ YALAN DİZİSİNİN KONUSU

İnsanlar çift yaratılmıştır derler... Alara ve Melek'i yan yana görenler, bu sözün doğruluğuna yemin edebilirdi... Bu iki genç kız, sanki birbirinin kopyası gibiydi... Farklı olan tek şey, kaderleriydi... Ağzında gümüş bir kaşıkla doğmuştu Alara... Hayal edebileceği her şeye sahipti, özgürlüğü hariç...

Melek ise yoksulluğun içine açmıştı gözlerini... Güzeldi, iyi kalpliydi, çalışkandı, hırslıydı... Belki de tek ihtiyacı olan şey, bugüne kadar yüzüne gülmeyen şanstı! Beyaz Yalan, bu iki genç kızın hayatlarının kesişmesinin hikayesi... Alara'ya özgürlüğünü, Melek'e de hayat boyu beklediği şansı vaad eden bir oyunun hikayesi...

DİZİNİN OYUNCULARI

Kutsi ve Deniz Baysal'ın başrollerini paylaştığı Beyaz Yalan dizisinde; Ebru Aykaç, Ege Aydan, Onur Dikmen, Ebru Aytemur, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Çetin Karakul, Biran Damla Yılmaz, Fatih Dokgöz , Dilara Topuklular, Berkan Bulut, Elif İskender, Ayça Yağcıoğlu, Özge İnce ve Pınar Deniz gibi isimler rol alıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyaz Yalan izle — Show TV canlı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN