Kara Para Aşk 42. son bölüm tüm fragmanları izle!

Kara Para Aşk 42. Bölüm fragmanı yayınlandı. Atv ekranlarının sevilen dizisinde Başrolde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı Kara Para Aşk‘ta heyecan devam ediyor. Kara Para Aşk geçen bölümde Elif ve Ömer arasındaki uçurum giderek artmaktadır. Elif’in babasının katilinin abisi olduğunu öğrenen Ömer yıkılır. Sevdiği kadınla evlilik planları yapan Ömer, abisinin babasının katili olduğunu Elif’e nasıl söyleyecektir.

Giriş Tarihi: 13.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 16.4.2015 09:23
Kara Para Aşk 42. son bölüm tüm fragmanları izle!

Kara Para Aşk 42.Bölüm

Annesinin ölümüne sebep olduğunu anlayan Aslı büyük bir vicdan azabı içindedir. İçindeki acıyı biraz olsun dindirmek için polise teslim olur.

Tutuklanan Aslı parmaklıklar arasındaki ilk gününde yaptığına pişman olmuştur. Zor durumdadır. Elif'ten kendisini kurtarmasını ister. Elif ne yapacağını bilememektedir.

Aslı'nın hapiste olmasına gönlü razı olmayan Ömer onu kurtarmak için Tayyar'a gider. Tayyar Aslı'yı kurtarmanın karşılığında Elif ve Ömer'deki vakıf listelerinin olduğu CD'yi ister. Elif ve Ömer ellerindeki CD'leri Tayyar'a verecek midir?

Metin, Ömer'le yaptığı anlaşma gereği Tayyar'ın evine gitmiştir. Tayyar Metin'i eve almaz ve mirasından men ettiğini söyler. Metin neye uğradığını şaşırmıştır. Metin, Tayyar'ı ikna edip eve girmeyi başarabilecek midir? Metin'in Tayyar'a yaklaşabilmek için yeni planı nedir?

Hüseyin yakalanmıştır ve yolun sonuna geldiğini düşünmektedir. Kurtuluşun ölüm olduğunu düşünen Hüseyin intihara karar vermiştir. Hüseyin kendisini öldürecek midir?

Tayyar hala Hüseyin'de olduğunu bildiği flash diske ulaşamamıştır. Hüseyin'in konuşma ihtimali ve flash diski Ömer'e verme ihtimali onu çıldırtmaktadır. Flash diskin Ömer'e ulaşmasıyla kendisinin hapse atılacağını bilen Tayyar harekete geçer. Tayyar flash diski almayı başarabilecek midir?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara Para Aşk 42. son bölüm tüm fragmanları izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN