Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Survivor kim elendi — TV8 Canlı izle

Survivor! Bu akşam yeni bölümü yayınlanan Survivor All Star da kim elenecek? İşte TV8 Canlı izle bağlantıları ve survivor haberleri.

Giriş Tarihi: 14.4.2015 22:27 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 22:54
Survivor kim elendi — TV8 Canlı izle
14 Nisan Salı günü TV8 ekranlarında sabah ve akşam kuşağında neler var. Ekranların en çok izlenilen özel yayın kanallarından olan Tv 8 canlı izle bu akşam Survivor All Star yarışması Yeni Bölümü ile ekranlara gelecek arkasından Ütopya yeni bölüm yayınlanacak. tv 8 canlı yayın akışı ve frekans bilgileri haberimizin detayında bulabilirsiniz...

TV8 CANLI İZLE

TV8 Yayın Akışı v? Canlı Y?yın

07:00 Oynat Bakalım

08:00 Aramızda Kalmasın (Canlı)

10:45 Ütopya

11:45 Ütopya Panorama (Canlı)

13:15 Ver Fırına (Yeni Bölüm)

15:30 İşte Benim Stilim (Yeni Bölüm)

20:00 Survivor All Star (Yeni Bölüm)

23:15 Ütopya (Yeni Bölüm)

00:15 İşte Benim Stilim

TV 8 UYDU FREKANS BİLGİLERİ

TURKSAT 4A UYDUSU

12346 MHz FREKANSI

YATAY (H) POLARİZASYON

9600 Ksym/s SEMBOL ORANI

FEC 3/4 KODU değerleriyle izlenebilir.

TV8 PID DEĞERLERİ

PCR PID 2900

VIDEO PID 2900

AUDIO - 1 PID 3000

AUDIO - 2 PID 3100

Survivor SMS sıralaması sonucu | 7. Hafta

Survivor SMS oylaması sonucuna göre elenecek isim yarın yapılacak olan eleme konseyi ile birlikte belli olacak. Survivor SMS sıralamasına yarın akşam buradan ulaşabilirsiniz...

Survivor SMS oylaması sonucuna göre elenecek isim yarın yapılacak olan eleme konseyi ile birlikte belli olacak. Survivor SMS sıralamasına yarın akşam acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Survivor SMS sıralaması ne zaman yayınlanacak?

Her hafta halk oylaması sonucunda oluşturulan SMS sıralaması 14 Nisan Salı akşamı acunn.com internet sitesinden yayınlanacak. SMS sıralamasına göre Survivor All Star'a veda edecek olan isim de belli olacak.

Survivor All Star'dan kim elenecek?

Survivor All Star'da 7. eleme haftasında konseye çıkan taraf dokunulmazlık oyununda kaybeden Survivor Ünlüler Takımı oldu. Survivor Ünlüler takımında yarışmacı oyları ile birlikte Survivor Merve Oflaz ve Survivor Berna Canbeldek konseyden elenme adayı olarak çıktı. Elenme adayı olacak olan son isim ise bu akşam gerçekleştirilecek olan Survivor All Star eleme konseyi ile belirlenecek.

Survivor All Star elenme adayı kim olacak?

Survivor All Star'da elenme adayı olacak olan son ismi Survivor SMS sıralamasında birinci olacak olan isim seçecek. Halk oylaması sonucunda belirlenecek olan isim, adaya veda etmesini istediği takım arkadaşlarından birinin ismini verecek.

Survivor'a veda edecek olan isim nasıl belirlenecek?

Survivor'a veda edecek olan isim Survivor SMS oylamasına göre en az oy alan ve arkadaşları tarafından aday gösterilen isimler arasından belirlenecek. Ada konseyi sonucunda seçilen Survivor Merve Oflaz, Survivor Berna Canbeldek ve Survivor SMS sıralaması sonucunda birinci gelen yarışmacının seçtiği isim arasında bakılacak olan sonuçlarda bu üç isimden en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Survivor All Star'a kimler veda etti?

Survivor All Star'da 6 eleme haftası geride kaldı. Survivor gönüllüler takımından Taner Özdeş, Duygu Çetinkaya ve Seda Aktuğlu'nun elendiği Survivor All Star'da Survivor ünlüler takımında ise Fulya Keskin, Almeda Abazi ve Ahmet Dursun adaya veda eden isimler oldu.

Yapılan oylamalar ve SMS sıralamasında birinci gelen yarışmacıların seçtiği elenme adayları arasında bakılan sonuçlara göre 5 isim Survivor All Star'a veda etti. Survivor Ahmet Dursun ise dokunulmazlık sembolünü elinde bulundurmasına rağmen yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle SMS oylamasına kalmadığı halde adaya veda etti.

TV 8 FREKANS BİLGİLERİ

Türksat 4A Uydusu
Frekans: 12346 MHz
Polarizasyon: Yatay (Horizontal)
Symbol Rate: 9600 Ksym/s
Fec: 3/4

TV8 HAKKINDA


8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır.

Tarihi

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı.

Kanal 9 Eylül 2013'te 16:9 formatına geçmiştir.

13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu.[3] Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetiliyor.

Acun Medya'ya geçmesiyle beraber tekrardan format değişikliğine giderek tv8 eğlence kanalı oldu. Acun Ilıcalı'nın kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak tv8 Ana Haber, HaberAktif gibi haber programları kaldırıldı, tv8'in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilip kanalla yollarının ayrılmasına gidildi. Ayrıca Kanaltürk'ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırıldı.

Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar tv8'e taşındı. Ayrıca kanal İspanya Kral Kupası, İtalya Kupası karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı.

1 Eylül 2014 saat 20.00'ta logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti.18 Şubat 2015'te TV8'in HD yayını,Türksat üzerinden de yayına başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor kim elendi — TV8 Canlı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN