Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Survivor kim elendi — Survivor All Star son bölüm — TV8 izle

Giriş Tarihi: 21.4.2015 19:15 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 00:45
Survivor kim elendi — Survivor All Star son bölüm — TV8 izle

Survivor! Milyonları ekranlara kilitleyen yarışma tüm hızıyla devam ediyor. Survivor eleme gecesi bu akşamdan yarın akşama alındı. Peki Survivor da kim elendi, kim elenecek, elenen isim kim olacak? Tüm ayrıntıları, TV Canlı izle bağlantıları ve daha fazlası yarın sabah.com.tr sayfalarında olacak.

21 Nisan Salı günü TV8 ekranlarında sabah ve akşam kuşağında neler var. Ekranların en çok izlenilen özel yayın kanallarından olan Tv 8 canlı izle bu akşam Survivor All Star yarışması Yeni Bölümü ile ekranlara gelecek arkasından Ütopya yeni bölüm yayınlanacak. tv 8 canlı yayın akışı ve frekans bilgileri haberimizin detayında bulabilirsiniz...

Survivor All Star'da eleme heyecanı Salı gününden Çarşamba gününe taşındı. Daha önceki haftalarda Salı günleri yapılan eleme bu hafta Çarşamba gecesi yapılacak.

Survivor All Star'da da ünlüler ile gönüllüler bir kez daha karşı karşıya geldi. Sahra, Turabi için ağzına geleni sayarken, Turabi ise bir kez daha meydan okudu. Bu arada Anıl ise uzun bir aradan sonra nihayet alçıdan kurtuldu. Bu arada Nadya'nın bireysel dokunulmazlık kazandığı yarışmada, Gönüllüler'den eşit oylar alan Hasan ve Bozok elemelere kaldı.

Yarın akşam adadan ayrılacak son isim belli olacak. Sonrasında adalar birleşecek.

TV8 YAYIN AKIŞI (21 Nisan Salı)

07:00OYNAT BAKALIM
08:00ARAMIZDA KALMASIN
10:45ÜTOPYA
11:45ÜTOPYA PANORAMA
13:15VER FIRINA
15:30 İŞTE BENİM STİLİM
20:00SURVİVOR ALL STAR
00:15ÜTOPYA
01:15İŞTE BENİM STİLİM
03:15ARAMIZDA KALMASIN

TV8 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI KULLANINIZ
http://www.tv8.com.tr/canli-yayin


SURVİVOR ALL STAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hem moral depolayan hem de karınları doyan Gönüllüler takımı bu hafta başarısını devam ettirebilecek mi bunu hep birlikte survivor yeni fragmanı yayınlandıktan sonra bu akşam TV8'de göreceğiz! Bir yarışmacısına daha veda eden ve son günlerde yemek ödüllerini kaybeden Ünlüler takımı kendini toplayabilecek mi? Survivor All Star yeni bölüm canlı izlemek için saat 20:00'da canlı yayın linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

HASAN VE BOZOK ELEMELERE KALDI

Survivor All Star'da da ünlüler ile gönüllüler bir kez daha karşı karşıya geldi. Sahra, Turabi için ağzına geleni sayarken, Turabi ise bir kez daha meydan okudu. Bu arada Anıl ise uzun bir aradan sonra nihayet alçıdan kurtuldu. Bu arada Nadya'nın bireysel dokunulmazlık kazandığı yarışmada, Gönüllüler'den eşit oylar alan Hasan ve Bozok elemelere kaldı.

19 NİSAN GÖNÜLLÜLER ADA KONSEYİNDE YAZILAN İSİMLER

Survivor TURABİ, "HASAN" yazdı,
Survivor HİLMİ CEM, "HASAN" yazdı,
Survivor HASAN, "BOZOK" yazdı
Survivor BOZOK, "HASAN" yazdı,
Survivor NADYA, "HASAN" yazdı
Survivor BEGÜM, "BOZOK" yazdı,
Survivor SAHRA, "BOZOK" yazdı,
Survivor ÖZLEM, "BOZOK" yazdı

Survivor'da eleme heyecanı sürüyor! Bu hafta yine Ünlüler ile Gönüllüler arasında, kıran kırana bir mücadele yaşandı. Zaman zaman sakatlıkların yaşandığı oyunlarda, Nadya ise büyük bir hataya imza attı. Dokunulmazlık oyununda Berna ile karşı karşıya gelen Nadya, parkuru tamamladığını düşünerek bayrağı aldı. Nadya hatası nedeniyle yarışmayı kaybederken Berna büyük sevinç yaşadı.

TURABİ YİNE MEYDAN OKUDU

Adada eline dikiş atılan Turabi ise dokunulmazlık oyununda herşeye rağmen yarışmak istediğini söyledi. Elim kopsa bile konseyde bir kez daha eleme endişesi yaşamak istemiyorum diye konuşan Turabi yine bildik tavırlarıyla Ünlüler'e meydan okudu. İşte o sözler;

"Bu dikişten dolayı, bir kaç oyundur oynayamıyordum ama şimdi dokunulmazlık var. İsterse elim kopsun, Allah ayağımda birşey olsun çıkıp savaşacam. Dokunulmazlık oyununda mutlaka olacağım kardeşim. Nedeni ise konsey stresini yaşamak istemiyorum. Birleşme Partisi'ne de Allah izin verirse 8 kişi gitmek istiyoruz.

Açık bir yaramız vardı, bütün köpek balıkları yaramıza saldırıyordu. Yaramızı diktik antık sakinleştik. Köpek balıkları unutmasın, yani onlar bu okyanusun tek efendisi değil. Şimdi onlar benim sularıma gelecek ve ben onları parçalayacağım. Bilsinler ki benim yaram kapandı kardeşim."

SAHRA'DAN TURABİ'YE VERYANSIN

Sahra'nın Turabi'ye tepkisi ise sert oldu. Turabi için "pislik" nitelemesinde bulunan Sahra şöyle konuştu;

"Bana göre adada ruhu pislik olan bir tek insan var o da Turabi! 360 derece dönüş gerçekleştirdi kendisi."

HAKAN KORKUTTU

Bu arada Survivor'un 19 Nisan Pazar akşamı yayınlanan dokunulmazlık oyununda Hakan başını parkurun tahtasına çarptı. Takipçilerini korkutan Hakan, tedavinin ardından oyuna devam etti.

HASAN VE BOZOK ELEMELERDE

Survivor All Star'da Ünlüler dokunulmazlık oyununu kazanırken Gönüllüler için bir kez daha adada Konsey kuruldu. Yapılan oylamada dörder oy alan Hasan ve Bozok, Çarşamba günü yapılacak elemeler için belirlenen ilk isimler oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV 8'in sevilerek takip edilen yarışması Survivor All Star yine heyecan dorukta. Survivor All Star'da dün akşam ödül oyununda kazana gönüllüler oldu. Peki Survivor All Star yeni bölümde neler oluyor?

Gün geçtikçe artan strest ve açlık her geçen gün yeni olaylara sebep alıyor. Survivor'da Serenay şokta! Hergün artan açlık,Serenay'ı Merve'nin gitmesinden sonra çok etkiledi.

Survivor all star 18 nisan günü ünlüler ve gönüllüler takımı arasında yapılan yemek ödülü yarışında GÖNÜLLÜLER Kazandı ve 6. kez yarış kazanarak seriyi sürdürdü. ÖĞLE YEMEKli ödül oyunu ise HALKA ATMA OYUNUYDU

Oyun eşleşmesi şöyleydi.

HAKAN - HİLMİ HİLMİ KAZANDI
MERVE AYDIN- ÖZLEM MERVE KAZANDI
DOĞUKAN - BOZOK BOZOK KAZANDI
BERNA - SAHRA BERNA KAZANDI
PASCAL - HASAN HASAN KAZANDI
SERENAY - NADYA NADYA KAZANDI
HAKAN - BOZOK BOZOK KAZANDI
MERVE AYDIN - SAHRA MERVE KAZANDI
DOĞUKAN - HASAN DOĞUKAN KAZANDI
BARNA - SAHRA SAHRA KAZANDI
PASCAL - HİLMİ HİLMİ KAZANDI
SERENAY - BEGÜM SERENAY KAZANDI
HAKAN - HASAN HAKAN KAZANDI
MERVE AYDIN - BEGÜM MERVE KAZANDI
PASCAL - BOZOK BOZOK KAZANDI
SERENAY - ÖZLEM ÖZLEM KAZANDI

Survivor all star'da bu haftanın ilk ödül oyunu ne hangi takım kazandı

Ödül Gönüllülerin!

Oyunun yıldızları 3te 3 yaparak Hilmicem, Bozok ve Merve Aydın oldu.

Ünlüler durumu 7-4'ten en son 8-7'ye kadar getirmişlerdi

Sahra (Hilmicem'e): Jaguar gibisin maşallah.

Berna çok önde geldiği oyunu kaybettikten sonra sinir krizi geçirdi.

Survivor all star'da 18 nisan cumartesi günü ünlüler ve gönüllüler arasında muhteşem bir ödül için kıyasıya yarış yapıldı. Bu haftanın ilk ödülü ise MUHTEŞEM BİR ÖĞLE YEMEĞİ. Gönüllülerden Turabi ve Begüm oynamıyor

Survivor all star'da konuşulanlar

**:( Anıl: Acımı kimseye çaktırmamaya çalışıyorum ama canım gerçekten çok acıyor.


**Turabi: Hakan giderse size söz erken birleşme partisi yapacağım.

** Sahra: Bana göre ruhu pislik olan tek kişi var o da Turabi.


** Gönüllüler 5 kez üst üste kazandı.


**Merve Aydın: Bir sene daha Serenay'ı çekemem!


**Serenay: Allah bunları benden uzak tutsun.

**Doğukan: Serenay bana geçenlerde ''Keşke daha yakışıklı olsaydın, biraz daha şansın olurdu.'' dedi


**Hakan: Berna'nın Merve'den daha fazla SMS alması şaşırtıcı


**Berna: Serenay'ın üzülmesi normal ama adaletten bahsetmesi yanlış.


**Turabi: Anıl'ın 1. olmasına çok sevindim


**Turabi: Eğer Anıl'ın yerine Hasan sakatlansaydı onun yerine seve seve yarışırdım


**Begüm: Hakan akıllı ve güzel konuşuyor ama arkasında planları var.


**Hilmicem: Anıl eğer bizim adada olsaydı biz kesin 4lü takılırdık

TV8 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI KULLANINIZ
http://www.tv8.com.tr/canli-yayin


TV 8 UYDU FREKANS BİLGİLERİ

TURKSAT 4A UYDUSU

12346 MHz FREKANSI

YATAY (H) POLARİZASYON

9600 Ksym/s SEMBOL ORANI

FEC 3/4 KODU değerleriyle izlenebilir.

TV8 PID DEĞERLERİ

PCR PID 2900

VIDEO PID 2900

AUDIO - 1 PID 3000

AUDIO - 2 PID 3100

TV8 HAKKINDA

8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır.

Tarihi

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı.

Kanal 9 Eylül 2013'te 16:9 formatına geçmiştir.

13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu.[3] Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetiliyor.

Acun Medya'ya geçmesiyle beraber tekrardan format değişikliğine giderek tv8 eğlence kanalı oldu. Acun Ilıcalı'nın kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak tv8 Ana Haber, HaberAktif gibi haber programları kaldırıldı, tv8'in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilip kanalla yollarının ayrılmasına gidildi. Ayrıca Kanaltürk'ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırıldı.

Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar tv8'e taşındı. Ayrıca kanal İspanya Kral Kupası, İtalya Kupası karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı.

1 Eylül 2014 saat 20.00'ta logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti.18 Şubat 2015'te TV8'in HD yayını,Türksat üzerinden de yayına başladı.

SURVİVOR DA NELER YAŞANDI?

"Çok utanıyorum" diyerek hüngür hüngür ağladı!

Survivor All Star 2015 35. bölümünde gönüllüler ödül oyununu kaybedince yıkıldılar.

Survivor All star 35. bölümde ünlüler ile gönüllüler takımının oynadığı ödül Oyunu nefesleri kesti. Survivor adasında uzun süredir böyle bir oyun görmemiştik. Survivor gönüllüler takımını yakan son etapta Turabi'yle birlikte rakip takımın karşısına çıkan Sahra oldu.
Acun Ilıcalı da bu seçime şaşırdı ve 'Neden Nadya değil de Sahra çıktı' diyerek konuyu irdeledi. Nadya oyunun sonunda top atacağını sandığı için girmediğini söyledi.

Sahra ise 'Çok utanıyorum' diyerek hüngür hüngür ağladı. 'Karınlarını doyuramadım özür dilerim bütün suç benim' diyen Sahra ortaya koyduğu kötü oyun için de çok üzüldü. Sahra 'nın oyun kaybettirmesine ise ilk kez Turabi 'nin ses etmemesi şaşırttı.

Survivor SMS sıralaması sonucu | 7. Hafta

Survivor SMS oylaması sonucuna göre elenecek isim yarın yapılacak olan eleme konseyi ile birlikte belli olacak. Survivor SMS sıralamasına yarın akşam buradan ulaşabilirsiniz...

Survivor SMS oylaması sonucuna göre elenecek isim yarın yapılacak olan eleme konseyi ile birlikte belli olacak. Survivor SMS sıralamasına yarın akşam acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Survivor SMS sıralaması ne zaman yayınlanacak?

Her hafta halk oylaması sonucunda oluşturulan SMS sıralaması 14 Nisan Salı akşamı acunn.com internet sitesinden yayınlanacak. SMS sıralamasına göre Survivor All Star'a veda edecek olan isim de belli olacak.

Survivor All Star'dan kim elenecek?

Survivor All Star'da 7. eleme haftasında konseye çıkan taraf dokunulmazlık oyununda kaybeden Survivor Ünlüler Takımı oldu. Survivor Ünlüler takımında yarışmacı oyları ile birlikte Survivor Merve Oflaz ve Survivor Berna Canbeldek konseyden elenme adayı olarak çıktı. Elenme adayı olacak olan son isim ise bu akşam gerçekleştirilecek olan Survivor All Star eleme konseyi ile belirlenecek.

Survivor All Star elenme adayı kim olacak?

Survivor All Star'da elenme adayı olacak olan son ismi Survivor SMS sıralamasında birinci olacak olan isim seçecek. Halk oylaması sonucunda belirlenecek olan isim, adaya veda etmesini istediği takım arkadaşlarından birinin ismini verecek.

Survivor'a veda edecek olan isim nasıl belirlenecek?

Survivor'a veda edecek olan isim Survivor SMS oylamasına göre en az oy alan ve arkadaşları tarafından aday gösterilen isimler arasından belirlenecek. Ada konseyi sonucunda seçilen Survivor Merve Oflaz, Survivor Berna Canbeldek ve Survivor SMS sıralaması sonucunda birinci gelen yarışmacının seçtiği isim arasında bakılacak olan sonuçlarda bu üç isimden en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Survivor All Star'a kimler veda etti?

Survivor All Star'da 6 eleme haftası geride kaldı. Survivor gönüllüler takımından Taner Özdeş, Duygu Çetinkaya ve Seda Aktuğlu'nun elendiği Survivor All Star'da Survivor ünlüler takımında ise Fulya Keskin, Almeda Abazi ve Ahmet Dursun adaya veda eden isimler oldu.

Yapılan oylamalar ve SMS sıralamasında birinci gelen yarışmacıların seçtiği elenme adayları arasında bakılan sonuçlara göre 5 isim Survivor All Star'a veda etti. Survivor Ahmet Dursun ise dokunulmazlık sembolünü elinde bulundurmasına rağmen yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle SMS oylamasına kalmadığı halde adaya veda etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor kim elendi — Survivor All Star son bölüm — TV8 izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN