Filinta 18. son bölüm tek parça izle full HD - 1080p

Filinta 18. bölüm de yine izleyiciyi ekran başına kilitledi. TRT'nin sevilen dizisi Filinta her Salı olduğu gibi 21 Nisan’da da sevenleriyle buluştu. Dizi hayranları tarafından oldukça yoğun bir şekilde takip ediliyor. Ölümün köşesinden hayata dönen Lara ayaklarını hareket ettirememektedir.

Giriş Tarihi: 22.4.2015 13:19 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 13:21
Filinta 18. son bölüm tek parça izle full HD - 1080p

FİLİNTA 18. BÖLÜM

Anita hamiledir ve baba adayı Albrecht kendine gelmek için yeniden İstanbul'a gelmiştir. İstanbul'a bela olan Bekri'nin psikopat öz kardeşi Kadri tekrar sahneye dönmüştür!

Öte yanda Boris, geçmişini sorgulamakta ve Saray tarafından banka açma ortaklığı için iş başı yapan Maliye Nazırı Ömer Paşa, ve diğer taraftan da aniden ortaya çıkan banker Sermet, Lara'nın sağlık durumu ile zaman geçirir.

Ali, Garbis'in silahından çıkan kurşundan kurtulmuş ama başından hafif yaralanmıştı. Silah ile ateşlenen kurşun Ali'nin başını sıyırmıştı! Yaşananlardan sonra Herkes Mustafa'nın paçayı yırtacağına emindir ama Ali olanlar hakkında hiçbir şey hatırlamamaktadır.

FİLİNTA 18. BÖLÜM TAMAMI

Kadı Gıyaseddin Padişahın yanına gider ve Ali'nin hayatta olduğunu, işlemin başarısız olduğunu anlatır. Bu işin arkasında birisinin olduğunu düşünürler ve bu duruma Esat Paşa itiraz eder. Mustafa o gün Ali'yi hayattan koparmak istemiş olabilir diye belirtir. Padişah ne söyleyeceğini bilmediği için kararını daha sonra açıklayacağını bildirir. Ali zabitliğe tekrar yeniden başlar fakat akli melekeleri açığa alınmıştır!

FİLİNTA 18. BÖLÜM FRAGMANI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Filinta 18. son bölüm tek parça izle full HD - 1080p
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN