Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul 19. son bölüm 2. fragmanı izle!

Diriliş Ertuğrul 19. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta çarşamba günü izleyenleriyle buluşacak. Diriliş Ertuğrul'un 19. bölümün de neler olacak? Kurdoğlu, Ertuğrul'a karşı planlarını hayata geçiriyor...

Giriş Tarihi: 27.4.2015 12:43 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 12:10
Diriliş Ertuğrul 19. son bölüm 2. fragmanı izle!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM

Kurdoğlu'nun Gündoğdu'yu güçlendirmek ve Ertuğrul'u alt etmek için yaptığı planlar bir bir gerçekleşiyor.

Kayıların sürüsünü değerinin üstünde altına satan Gündoğdu, bu başarısıyla ahalinin gözdesi olmuş, Ertuğrul'u kurtarması ve Turgut Alp'i geri getirmesiyle bu durumu iyice perçinlemiştir. Ancak Ertuğrul, gerçeklerden haberdar olmayan Gündoğdu'yu kurtarmanın yollarını aramaktadır.

Süleyman'ı otağdan uzaklaştırmak ve Gündoğdu'yu tahta çıkarmak isteyen Kurdoğlu'nun önündeki tek engel Ertuğrul'dur...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM 2. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Beylik yolunda hain planlar. Sultan Alaaddin'in komutanı Ersagun obaya gelir ve Süleyman Şah ile görüşür. Başında bulunduğu düğün kervanını korumak için Ertuğrul ve Alp'lerinden yardım etmelerini istemiştir. Lakin, Alp'leri ile Turgut'u almak için yola çıkan Ertuğrul, tapınakçılar tarafından bizzat tuzak olarak kullanılan Turgut tarafından bıçaklanmıştır. Hatta Titus ve Tapınak Şövalyelerinin, Ertuğrul ve Alp'lerini öldürmek için kurdukları hain pusu Gündoğdu ve Alp'lerinin yetişmesiyle amacına ulaşamamış, Ertuğrul ağır yaralı bir şekilde obaya getirilmiştir.

Ertuğrul'un yaralı olmasından dolayı babası Süleyman Şah'tan düğün kervanını Şam'a götürmek için izin alan Gündoğdu bir taraftan da Kurdoğlu ve eşi Selcan tarafından bey olması için zehirlenmektedir. Fakat Süleyman Şah'ta, Hayme Ana'da bu durumun farkındadır ve Gündoğdu'nun gerçekleri görmesi adına hareket edeceklerdir. Öte yandan Üstad-ı Azam'ın yeğeni İsadora'nın obaya gelmesiyle Kurdoğlu'nun obada ki hain olduğunun açığa çıkması an meselesidir.Kurdoğlu ise bu gerçeğin açığa çıkmaması için daha tehlikeli ve ölümcül adımlar atmaktan çekinmeyecektir. Ertuğrul'un yaralı olarak dönmesi ise obada şok etkisi yapar. Kayılar Turgut'un hainlik ettiğini konuşurlarken Halime ve Gökçe'nin ise dünyaları yıkılmıştır. Kayıların genç beyi Ertuğrul'un yaralı olmasını fırsat bilen Kurdoğlu ise Alpargu'yu kullanarak suikast girişiminde bulunur fakat Gökçe'nin cesareti ile başarılı olamamıştır. Kurdoğlu ve Selcan için artık tek kurtuluş yolu Gündoğdu'nun bey olmasıdır. Bu yolu ona açmak için her türlü haince işbirliğine kalkışan Kurdoğlu'nun planlarına karşı çıkacak ve ağabeyini bu hainliğe alet olmaktan kurtaracak olan ise kuşkusuz ki Ertuğrul'dur.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Hülya Darcan ve Serdar Gökhan gibi isimlerin paylaştığı, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş Ertuğrul, yeni bölümüyle bu Çarşamba ekrana gelecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 19. son bölüm 2. fragmanı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN