Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı 109. son bölüm fragmanı izle - Büyük yüzleşme!

Karadayı 109. son bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'nin sevilerek izlenen dizilerinden Karadayı'da heyecan dorukta. Karadayı'nın yeni bölümünde Feride Beyefendi'yle yüzleşiyor. Mehmet Saim’in Feride’ye zarar vermesinden endişelenen Mahir, Mehmet Saim tutuklanıp hapse atılıncaya kadar teslim olmayacaktır. Bir gölge gibi Feride’yi izleyip onu koruyacaktır. Bu sırada Feride’nin kendisinden bir şeyler sakladığını da düşünmektedir. Feride’ye sorar ama istediği cevabı bir türlü alamaz. Feride hala hamile olduğunu Mahir’den saklamaktadır. Suna’nın ağzından kaçırdıkları Yasin’in de şüphelenmesine neden olmuştur. Mahir Suna’yı konuşturabilecek midir? Suna Feride’nin hala hamile olduğunu Mahir’e söyleyecek midir?

Giriş Tarihi: 2.5.2015 14:14 Güncelleme Tarihi: 2.5.2015 14:42
Karadayı 109. son bölüm fragmanı izle - Büyük yüzleşme!

Karadayı 109. son bölüm de neler olacak? Mehmet Saim'in Feride'ye zarar vermesinden endişelenen Mahir, Mehmet Saim tutuklanıp hapse atılıncaya kadar teslim olmayacaktır. Bir gölge gibi Feride'yi izleyip onu koruyacaktır. Bu sırada Feride'nin kendisinden bir şeyler sakladığını da düşünmektedir. Feride'ye sorar ama istediği cevabı bir türlü alamaz. Feride hala hamile olduğunu Mahir'den saklamaktadır.

KARADAYI 109. BÖLÜM

Suna'nın ağzından kaçırdıkları Yasin'in de şüphelenmesine neden olmuştur. Mahir Suna'yı konuşturabilecek midir? Suna Feride'nin hala hamile olduğunu Mahir'e söyleyecek midir?

Başsavcı elindeki delilleri büyük bir gizlilikle parmak izi tespitine gönderir. Başsavcı aynı gizlilikle Ankara'ya gider ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlar. Mehmet Saim için rüzgar tersten esmeye başlamıştır.

Hakkında tutuklama kararının çıktığını duyan Mehmet Saim şoke olur. Polisler kapısına dayanmak üzerdir. Kaçmaya karar verir. Aynı anda eve gelen Feride ile yüzleşir. Feride babasının kaçmasına müsaade edecek midir?

Orhan, Nilay'ın kaçırıldığını öğrendiği anda Seyis'in kapısına dayanır. Seyis'e hesap sorarken işlerin hiç de düşündüğü gibi olmadığını anlar. Bu sırada Turgut mıntıkaları ele geçirmek için Dalyan üzerinden gözdağı vermek istemektedir.

Dalyan'ı büyük bir tehlike beklemektedir. Orhan, Dalyan'ı kurtarmayı başarabilecek midir?

KARADAYI 109. BÖLÜM FRAGMANI

Yayın Tarihi : 4 Mayıs 2015 / Pazartesi
Yayın Saati : 20.00

Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen : Uluç Bayraktar / Cem Karcı
Senaryo : Eylem Canpolat / Sema Ergenekon
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu (Mahir), Çetin Tekindor (Nazif), Bergüzar Korel (Feride), Rıza Kocaoğlu (Yasin), Leyla Lydia Tuğutlu (Songül), Melike İpek Yalova (Ayten), Atsız Karaduman (Dalyan Rıza)

KARADAYI 108. BÖLÜM TAMAMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı 109. son bölüm fragmanı izle - Büyük yüzleşme!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN