Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mutlu Ol Yeter 4. son bölüm fragmanı izle - Tek lafıyla uçak düşürdü!

Mutlu Ol Yeter 4. son bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'nin yeni dizisi Mutlu Ol Yeter tüm hızıyla devam ediyor. Her bölüm ayrı maceralara giren Can ve Babür bu bölümde de izleyiciyi kırıp geçirecek. Peki Mutlu ol Yeter'in 4. bölümün de neler olacak? Ziya Bey'in mahalleliye hediye ettiği park üzerinde Güneş'in planlar yaptığını duyan Can, öfkeyle Güneş'in karşısına çıkar ve çok ağır beddualar eder. Sonraki gün bir iş gezisine çıkan Güneş'in uçağının kaybolduğu haberi gelince herkes bu işten Can'ı ve ölçüsüzce edilmiş beddualarını sorumlu tutar. Can masum olduğunu kanıtlamaya çalışırken Güneş, bir anda ortaya çıkar ama Can için bambaşka bir tuzak hazırlamıştır.

Giriş Tarihi: 2.5.2015 17:49 Güncelleme Tarihi: 2.5.2015 17:57
Mutlu Ol Yeter 4. son bölüm fragmanı izle - Tek lafıyla uçak düşürdü!

Mutlu Ol Yeter 4. son bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'nin yeni dizisi Mutlu Ol Yeter tüm hızıyla devam ediyor.

MUTLU OL YETER 4. BÖLÜM

Her bölüm ayrı maceralara giren Can ve Babür bu bölümde de izleyiciyi kırıp geçirecek. Peki Mutlu ol Yeter'in 4. bölümün de neler olacak? Ziya Bey'in mahalleliye hediye ettiği park üzerinde Güneş'in planlar yaptığını duyan Can, öfkeyle Güneş'in karşısına çıkar ve çok ağır beddualar eder.

Sonraki gün bir iş gezisine çıkan Güneş'in uçağının kaybolduğu haberi gelince herkes bu işten Can'ı ve ölçüsüzce edilmiş beddualarını sorumlu tutar. Can masum olduğunu kanıtlamaya çalışırken Güneş, bir anda ortaya çıkar ama Can için bambaşka bir tuzak hazırlamıştır.

TEK LAFIYLA UÇAK DÜŞÜRDÜ!

Can, Güneş'e ağır beddualar ediyor! Güneş'in içinde olduğu uçak kayboluyor! Gözler, Can'ın üzerinde! Can'ın bedduaları mı tuttu?

BÜYÜK TUZAK!

Herkesin umudu kestiği Güneş, beklenmedik bir anda ortaya çıkıyor. Güneş'in Can için hazırladığı büyük tuzak ne?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mutlu Ol Yeter 4. son bölüm fragmanı izle - Tek lafıyla uçak düşürdü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN