Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm 2. fragmanı izle - Kurdoğlu'nun planları işliyor!

Giriş Tarihi: 2.5.2015 12:11 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 13:06
Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm 2. fragmanı izle - Kurdoğlu'nun planları işliyor!

Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı. TRT'nin merakla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'da sular durulmuyor. Kurdoğlu toyda aldığı büyük yenilgiden sonra obadan gitme kararı almıştı ancak tapınakçılar Kurdoğlu'nun gitmesine engel olup intikamını alması için zehir verdiler. Kurdoğlu bu zehri kullanacak mı? Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü 6 mayıs çarşamba günü yepyeni bölümüyle ekranlarınıza konuk olacak!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 20. BÖLÜM

Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin merakla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yeni bölüm de Kurdoğlu yeni planlarını devreye sokuyor. Tapınakçılardan aldığı zehirle ne yapacak? Ertuğrul haini öldürüp obaya huzur getirebilecek mi? Süleyman Şah tüm olaylar karşısında ne yapacak?

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

OBA'DA DARBE HAZIRLIĞI

Kurdoğlu, hain planını hayata geçirmek için Gündoğdu'yu babasının yerine beyliğe aday gösterir. Ne var ki, babasına bunu yapmak istemeyen Gündoğdu aday olmaz. Kurdoğlu'nun, Tapınakçıların lideri olan Üstadı ı Azam Petruccio Manzini ile kurguladıkları bu plan çökmüştür.Kurdoğlu öfkelidir. Kendisine yapılanın bedelini ilk önce Gündoğdu'ya ödetir. Onu zehirlemiştir. Artık Gündoğdu için ölümle cebelleşme vaktidir. Kurdoğlu riskli olan planını da hayata geçirmeye karar verir. Obada darbe yapacak ve otağı ele geçirecektir. Parayla ve vaatlerle kandırdığı beyleri örgütlemeye başlar. Olanları sezen ancak bir türlü ispatlayamayan Süleyman Şah ve Ertuğrul, harekete geçerler. Ancak, öldürülen babası Şehzade Numan'ın intikamını almak için obadan gizlice kaçan Yiğit, Tapınakçıların tuzağına düşer. Halime'nin erkek kardeşini bu hain tuzağa atan ise yine Kurdoğlu'dur. Kardinal Tomas, Yiğit'i İstanbul'a götürüp, Selçuklu Sultanı Alaeddin Keykubat'a karşı kullanarak, Türkmen obalarını isyana teşvik ettirmeyi planlamaktadır. Üstad ı Azam ile bu konuda anlaşırlar. Ertuğrul için yapılacak tek şey hem sevdiği kadın için, hem de Selçuklu Devletini bu tehlikeden kurtarmak için Yiğit'i Tapınakçıların elinden kurtarmaktır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 20. BÖLÜM 2. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 20. BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU?

Kurdoğlu'nun Gündoğdu'yu beylik yolunda kışkırtması devam ederken. Süleyman şah obada seçim yapılacağını açıklar. Ertuğrul ve Gündoğdu karşı karşıya gelir. Kurdoğlu Gündoğdu'yu aday gösterip bey yapmak için işe koyulur ve Obadaki beylerle Gündoğduyu seçmesi için tek tek konuşur.


Tüm bunlar olurken Turgutalp Aykız'ı boğmaya kalkar ve ilk kez ismini hatırlar.

Toy günü geldiğinde seçimlerde Gündoğdu adaylıktan vazgeçince ortalık karışır ve Kurdoğlu adaylığını koyar. Beyler Süleyman Şah'ı seçer ve Kurdoğlu obayı terk etme kararı alır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm 2. fragmanı izle - Kurdoğlu'nun planları işliyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN