46. son bölüm izle - Bu ayrılık tehlikeli günlerin habercisi

Giriş Tarihi: 12.5.2015 17:47 Güncelleme Tarihi: 13.5.2015 13:58
Kara Para Aşk 46. son bölüm izle - Bu ayrılık tehlikeli günlerin habercisi

46. son bölüm fragmanları yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Kara Para Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak? Ömer, teslim olan Elif'i bir saniye bile yalnız bırakmaz ve acıyla parmaklıklar arkasına gönderir. İki sevgili kendilerini bekleyen zorlu sürecin farkındadır. Ömer'i dışarıda Elif'i de içerde kötü günler beklemektedir. Elif ve Ömer'in birbirlerine duydukları sonsuz aşk bütün engelleri aşmalarına yetecek gücü onlara verecek midir?

Kara Para Aşk 46. son bölüm de neler olacak? Atv'nin heyecanla izlenen dizisi 'ta sular durulmuyor. Ömer Elif'i kaçıramadı peki Elif hapisten kurtulabilecek mi?Ömer büyük bir komplo içinde olduklarına emindir. Hiç bir şekilde Elif'in Hüseyin'i öldürdüğüne inanmaz. Araştırmaya başlar. Metin'e ulaşmaya çalışır. Metin ise Ömer'in karşısına çıkmak niyetinde değildir. Nilüfer'den yardım isteyen Ömer Metin'i otele çağırtır. Nilüfer'in otele gelmeden önce Metin hakkında öğrendikleri onu çılgına çevirmiştir. Ömer'in tek çaresi kalmıştır Tayyar Dündar'ın evine gizlice girip Metin'i çıkarmak. Ömer Tayyar'ın evine girdiğinde olaylar beklemediği şekilde gelişir. Metin bu kez gerçekten safını seçmek zorundadır. Metin Ömer'i mi yoksa Tayyar'ı mı seçecektir. Ömer'i bekleyen büyük tehlike nedir? Bütün bunlar olurken Tayyar Elif'in teslim olmasıyla birlikte rahatlamıştır. Planı tıkır tıkır işlemektedir. Sırada Elif'in Hüseyin'i öldürdüğünü kabul etmesi ve büyük bir buhran yaşayarak intihar etmesi vardır. Tayyar amacına ulaşmak için bütün imkanlarını kullanacaktır. Elif zorlu hapishane koşullarında bir başına ve kötü durumdadır. Tayyar Elif'i bir kez daha oyuna getirmeyi başaracak mıdır? Tüm detaylar ve fragmanlar haberimizde...

KARA PARA AŞK 46. BÖLÜM

Ömer, teslim olan Elif'i bir saniye bile yalnız bırakmaz ve acıyla parmaklıklar arkasına gönderir. İki sevgili kendilerini bekleyen zorlu sürecin farkındadır. Ömer'i dışarıda Elif'i de içerde kötü günler beklemektedir. Elif ve Ömer'in birbirlerine duydukları sonsuz aşk bütün engelleri aşmalarına yetecek gücü onlara verecek midir?

Ömer büyük bir komplo içinde olduklarına emindir. Hiç bir şekilde Elif'in Hüseyin'i öldürdüğüne inanmaz. Araştırmaya başlar. Metin'e ulaşmaya çalışır. Metin ise Ömer'in karşısına çıkmak niyetinde değildir. Nilüfer'den yardım isteyen Ömer Metin'i otele çağırtır. Nilüfer'in otele gelmeden önce Metin hakkında öğrendikleri onu çılgına çevirmiştir.

Dizinin yeni bölümünde Elif, Hüseyin'in katili olarak girdiği cezaevinde Tayyar'ın planının işlemesine bilmeden yardımcı olacak. Elif ve Ömer'den kurtulmak isteyen Tayyar amacına ulaşmak için bütün imkânlarını kullanacak. Yeni planını devreye sokacak olan Tayyar ilk hamlesini Elif'den yana kullanacak, psikolojik baskıyla Hüseyin'i öldürdüğünü kabul ettirecek ve yaşattığı buhranla intihar etmesi sağlamak olacak.
Yeni bölümde, Ömer teslim olan Elif'i bir saniye bile yalnız bırakmayacak ve büyük bir komplo içinde olduklarına emin olacak, araştırmaya başlayarak Metin'e ulaşmaya çalışacak.

Bu komployu çözmek için Tayyar'ın evinden Metin'i kaçırmak isteyen Ömer hayatını büyük bir tehlikeye atacak. Ömer, Tayyar'ın komplosunu çözmek için Metin'i kaçırmayı başarabilecek mi? Elif zorlu hapishane koşullarında bir başına ve kötü durumdadır. Tayyar Elif'i bir kez daha oyuna getirmeyi başaracak mıdır?

Kara Para Aşk, yeni bölüm bu akşam 20.00'da atv'de!Ömer'in tek çaresi kalmıştır Tayyar Dündar'ın evine gizlice girip Metin'i çıkarmak. Ömer Tayyar'ın evine girdiğinde olaylar beklemediği şekilde gelişir. Metin bu kez gerçekten safını seçmek zorundadır. Metin Ömer'i mi yoksa Tayyar'ı mı seçecektir. Ömer'i bekleyen büyük tehlike nedir?

Bütün bunlar olurken Tayyar Elif'in teslim olmasıyla birlikte rahatlamıştır. Planı tıkır tıkır işlemektedir. Sırada Elif'in Hüseyin'i öldürdüğünü kabul etmesi ve büyük bir buhran yaşayarak intihar etmesi vardır.

Tayyar amacına ulaşmak için bütün imkanlarını kullanacaktır. Elif zorlu hapishane koşullarında bir başına ve kötü durumdadır. Tayyar Elif'i bir kez daha oyuna getirmeyi başaracak mıdır?

KARA PARA AŞK 46. BÖLÜM FRAGMANI

KARA PARA AŞK 46. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KARA PARA AŞK 46. BÖLÜM 3. FRAGMANI

KARA PARA AŞK'IN KAÇIRDIĞINIZ TÜM FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYIN

Yayın Tarihi : 13 Mayıs 2015 / Çarşamba
Yayın Saati : 20.00

Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen : Ahmet Katıksız
Senaryo : Eylem Canpolat / Sema Ergenekon
Oyuncular : Tuba Büyüküstün (Elif), Engin Akyürek (Ömer), Erkan Can (Tayyar), Burak Tamdoğan (Hüseyin), Saygın Soysal (Metin), Bestemsu Özdemir (Nilüfer), Emre Kızılırmak (Levent) ve Güler Ökten

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara Para Aşk 46. son bölüm izle - Bu ayrılık tehlikeli günlerin habercisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN