48. son bölüm fragmanı izle! - Tetiği kim çekecek?

48 son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Kara Para Aşk'ın yeni bölümü yine sevenlerini meraklandırıyor. Yeni bölümde neler olacak? Ömer, Hüseyin’in yaşadığını öğrenecek midir? Hande’nin Elif için hazırladığı plan nedir? Metin, Tayyar’ı bulup Hüseyin’in onu öldürmesini sağlayabilecek midir? Hüseyin sonunda Tayyar’la hesaplaşabilecek midir? Tüm detaylar haberimizde...

Giriş Tarihi: 27.5.2015 12:07 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 14:23
Kara Para Aşk 48. son bölüm fragmanı izle! - Tetiği kim çekecek?

Kara Para Aşk 48. son bölüm fragmanı yayınlandı. 'ta neler olacak? Yeni bölüm izleyenlerin meraklandırıyor. Bu akşam yayınlanacak Kara Para Aşk 48.son bölüm sevenleriyle Atv ekranlarında buluşacak...

KARA PARA AŞK 48 . BÖLÜM

Ömer son dakika olay yeri inceleme şefiyle adliyeye gelir, tam mahkeme salonuna doğru giderlerken Şef Osman bir tetikçi tarafından konuşmaması için öldürülür. Ömer Elif'i kurtarmayı başaramamıştır. Elif tutuklu yargılanmaya devam edecektir. Şef Osman'ın anlattıklarıyla komplodan emin olan Ömer, bütün delilleri yeniden incelemeye karar vermiştir. Bir ipucu ararken Osman Şef'in son nefesini vermeden söylediği bir söz Ömer'in harekete geçmesine neden olur. Ömer bu ipucunun peşinden giderken Hüseyin'e ulaşabilecek midir?

İlacı içmeyi bırakan Elif, Ömer'in de desteğiyle toparlanmıştır. Ömer onun için harika bir de sürpriz hazırlamıştır. Koğuştaki kadınlar Elif ve Ömer'in aşkına hayran kalmıştır. Elif'in koğuş arkadaşlarıyla arası düzelmiştir. Bu durum Hande'yi rahatsız etmektedir. Elif, Hande'nin Ebru'ya istemediği bir şey yapmaya zorladığını öğrenir ve engel olur. Hande çok öfkelenmiştir. Elif'i cezalandırmak istemektedir.

Tayyar Dündar tam anlamıyla sağlığına kavuşmak için böbrek nakli ameliyatına girecektir. Metin bu durumdan faydalanıp hasta yatağındaki Tayyar'ı öldürmeye karar vermiştir. Tetiği çeken Hüseyin olacaktır. Hiç kimseye güveni olmayan Tayyar en savunmasız olduğu anda bir saldırıya mazur kalmamak için önlemler almıştır. Metin ameliyat sonrası Tayyar'ın nerde olduğunu bilmemektedir.

KARA PARA AŞK 48. BÖLÜM FRAGMANI

KARA PARA AŞK 48. BÖLÜM 2.FRAGMANI


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara Para Aşk 48. son bölüm fragmanı izle! - Tetiği kim çekecek?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN