Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ütopya'da tansiyon yükseldi; Şok kavga!

Ütopya'da gerilim günden güne artıyor. Güne Serkan ile Altar'ın arasında yaşanan gerilim damga vurdu.

Giriş Tarihi: 8.7.2015 13:54
Ütopya'da tansiyon yükseldi; Şok kavga!
Ütopya'da dün akşama Serkan ile Altar'ın arasında yaşanan gerilim damga vurdu.

İki karşıt grup uzun süre tartışırken; Semih'in "Pınar'la Serkan bizim 250 günlük emeğimize göz dikmişler" sözleri tartışmayı alevlendirdi.

Serkan'ın yanına oturan Altar'a gösterdiği tepki ikili arasındaki gerilimi bir anda arttırdı.

Gerilim diğer Ütopyalıların da çabalarıyla kısa sürede giderildi.

TUNCAY VE SERKAN KOZLARINI PAYLAŞTI

Ütopya sakinlerinden Tuncay ve Serkan kozlarını paylaştı. Ütopya'nın bahçesinde bir yüzleşme daha yaşandı. Serkan Tuncay'ın söylediği "Semih'in Serkan ile ilgili tespitleri doğru" cümlesine karşılık "O zaman Semih'inde senin hakkında yaptığı tespitlerin hepsi doğru" diyerek Tuncay'a bir nevi hodri meydan demiş oldu.

Tuncay tartışma esnasında Serkan'a "Senin hırslı biri olduğunu ben hep biliyordum. Hırslı davranışlarına karşı seni hep tolere ettim" ifadesini kullanırken Serkan bu ifadeye yanıtsız kaldı. Serkan ise Tuncay'ı dışarıdayken hep izlediğini ve Tuncay'ın kendisi hakkında konuştuğunu belirterek öfkesini dile getirdi.

SERKAN VE TUNCAY RÖPORTAJLARI

Ütopya'da artık yarışmacılar röportaja çıkıyor, merak edilen sorulara cevap veriyor; işte Serkan ve Tuncay'ın röportajları... Ütopya sakinleri artık merak edilen soruları cevaplayacak. İlk röportaja çıkan isimler Serkan ve Tuncay oldu. Serkan'ın röportajı genelde dağılan Kafe Grubu üzerinden devam etti. Tuncay, röportaj esnasında "Gruptaki notlaşma krizini Serkan'ın arkadan iş çevirmesi olarak değil, sadece Serkan'ın bir hatası olarak nitelendirdiğini" ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ütopya'da tansiyon yükseldi; Şok kavga!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN