Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sı her dönem ihanet içinde

Suriye'de Esad katliamını görmezden gelerek Türkiye'ye yüklenen sı bugün de 'yı şirin göstermeye çalışıyor. Doğan medyasının geçmişten bu yanaki yayın politikası resmen ihanet niteliğinde.

Giriş Tarihi: 22.8.2015 01:43 Güncelleme Tarihi: 22.8.2015 11:42
Doğan medyası her dönem ihanet içinde

sı her dönem ihanet içinde Suriye'de binlerce masum katledilirken Beşar Esad yerine Türkiye'yi suçlayan Aydın Doğan medyası, iki yıl önce Beşar Esad'ın kardeşi Mahir tarafından verilen emirle bin 400 Suriye'linin sarin gazıyla katledilmesi olayında bile Esad'ı savunmuştu. Hatta Doğan medyasından Ezgi Başaran ve Fehim Taştekin sarin gazının Türkiye tarafından verildiğini iddia edecek kadar alçakça yazıya imza atmışlardı.

İNSAN HAKLARI İZLEME ÖRGÜTÜ ESAD'IN YAPTIĞINI AÇIKLADI

İnsan Hakları İzleme Örgütü olağanüstü hal direktörü Peter Bouckaert, iki yıl önce Suriye'de özellikle Gota'da kullanılan kimyasal silahlarla katliam yapanın Esad ve Esad güçleri olduğunu açıkladı.AYDIN DOĞAN MEDYASI TÜRKİYE'Yİ SUÇLADI

Ancak resmi kanaldan açıklama yapılmasına rağmen o dönem Aydın Doğan medyasından Fehim Taştekin ve Ezgi Başaran sarin gazının Türkiye'nin işi olduğu iftirasında bulunacak kadar ihanete imza atmışlardı.

DOĞAN MEDYASI BUGÜN DE PKK'YI ŞİRİN GÖSTERİYOR


Her dönemde özellikle AK Parti döneminde sürekli hükümet düşmanlığı güden Doğan medyası bugün de onlarca şehit haberlerine rağmen 'lılarla röportaj yapıp onları şirin gösterme çabasında. Son olarak Radikal'de köşe yazarlığı yapan Ayşe Hür, Siirt'in Pervari ilçesinde PKK'lı istlerce yola döşenen mayının patlaması sonucu 8 askerin şehit olduğu olaya ilişkin, saldırının PKK tarafından yapılmadığını savunmuş PKK da yaptığı açıklamayla saldırıyı üstlenerek Ayşe Hür'ü yalanlamıştı.

Ayşe Hür'den skandal tweet!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan medyası her dönem ihanet içinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN