Türkiye'nin en iyi haber sitesi

9. son bölüm fragmanı - İzle (Kızlar hazırlıksız yakalanıyor)

Giriş Tarihi: 24.8.2015 10:37 Güncelleme Tarihi: 24.8.2015 15:48
Kırgın Çiçekler 9. son bölüm fragmanı - İzle (Kızlar hazırlıksız yakalanıyor)

9. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler hız kesmeden devam ediyor. Kırgın Çiçekler'in bu akşamki bölümünde; Serkan, Eylül'le tekrar sevgili olmak istiyor. Eylül, Cemre ile Serkan arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Defne’nin yalanı ortaya çıkmak üzeredir…

Kırgın Çiçekler 9. son bölüm fragmanı yayında! Atv'nin en çok izlenen dizilerinden yeni bölümü bu akşam Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Kırgın Çiçekler'in 9. bölümün de kızları etkisiz hale getirmek isteyen Neriman onları hazırlıksız yakalayacak!

KIRGIN ÇİÇEKLER 9. BÖLÜM FRAGMANI!

Yaralı halde kapıya atılan Kemal, şüphelenen Mesude'ye bir açıklama yapmak zorundadır. Annesinin yerini öğrenemeyen Kader, Kemal'den adresi almak için Eylül'den yardım ister. Bu tekliften korkan Eylül, Kader'in ısrarı ile köşeye sıkışır.

Serkan, Eylül'ün tekrar sevgilisi olmasını ister. Eylül, Cemre ve Serkan arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Defne intikamını almak için Meral'in peşindedir.

Toprak ve Feride'nin sevgili olduğu söylentisi yayılır. Defne'nin yalanı ortaya çıkmak üzeredir… Yetimhanede kızların sürekli sorun çıkardığını düşünen Neriman, onları etkisiz hale getirmek için yeni düzenlemeler yaparak kızları hazırlıksız yakalar…

Yayın Tarihi : 24 Ağustos 2015/ Pazartesi
Yayın Saati : 20.00

KIRGIN ÇİÇEKLER 8. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Mesude'nin Kemal cinayetini üstlenmesiyle kızlar serbest kalır. Kader, Kemal'i ortadan kaldıranın annesi olduğunu düşünür. Eylül, Mesude'nin serbest kalması için çareler düşünürken hepsini bir sürpriz beklemektedir. Toprak, Feride ile barışmaya çalışırken bir yandan kendini ona acındıran Defne'nin tuzağına düşer. Nazan, Eylül'ü hayatlarından uzaklaştırmak için Serkan'ı kızlara zarar vermekle tehdit eder. Serkan, Eylül'e bir zarar gelmesin diye ondan uzak durur. Cemre ise Serkan'a git gide âşık olmaktadır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırgın Çiçekler 9. son bölüm fragmanı - İzle (Kızlar hazırlıksız yakalanıyor)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN